آخرین اخبار
خامنه‌ای در سخنرانی روز اول سال: ایران دارای آزادی فکر، بیان و آزادی انتخاب استیک‌ونیم میلیون تومان، حداقل دستمزد یک کارگر با دو فرزنددیپلمات‌های اخراج‌شده روسیه خاک بریتانیا را ترک کردنددست‌کم ۲۶ کشته در حمله انتحاری داعش به زیارتگاهی در کابلپیام نوروزی ترامپ: چالش مردم ایران حاکمانی‌‌اند که به خودشان خدمت می‌کنندپیشنهاد اعدام برای مبارزه با مواد مخدر در آمریکا از سوی ترامپ

هر چه داشتیم زلزله با خود برد

گفت‌وگوی «شبکه بیان» با دختر 18 ساله‌ای که همه چیزش را در زلزله کرمانشاه از دست داد و عید نوروز امسال را بدون پدر و مادرش سر کرد.

3 روز قبل

اخبار مرتبط

حوادث چهارشنبه سوری 4 کشته و 2082 مصدوم بر جای گذاشت

رئیس اورژانس ایران اعلام کرد تاکنون 2082 نفر در حوادث مرتبط با چهارشنبه سوری در کشور مصدوم شده اند و چهار نفر نیز در این حوادث جان باخته اند.

11 روز قبل

ایرانی‌ها عصبانی و ناامیدتراز همیشه

ناامیدی و خشم یکی از ویژگی‌های منفی جامعه ایران محسوب می‌شود؛ جامعه‌ای که احساس می‌کند مورد ظلم واقع شده و سایه بی‌عدالتی زندگی‌اش را تباه کرده است.

11 روز قبل

جنایتی به نام ازدواج کودکان بر اساس آخرین آمار - بخش دوم و پایانی

به لحاظ آسیب شناسی روانی و اجتماعی فارغ از قوانین یا مجوزهای افراد به نظر می رسد ازدواج زیر 20 سال حتی در شرایط جاری با مشکلات جدی همراه است.

13 روز قبل

کشاورزان اصفهانی در حسرت آب

کشاورزان اصفهانی بزرگ‌ترین قربانی بحران بی‌آبی و سوءمدیریت مولیان حوزه آب هستند و اعتراض چندین ساله آن‌ها نسبت به پایمال شدن حقوق‌شان هنوز به جایی نرسیده است.

13 روز قبل

جنایتی به نام ازدواج کودکان بر اساس آخرین آمار - بخش اول

اخبار گوناگون از جنایتی به نام ازدواج در سنین کودکی تحت لوای جمهوری اسلامی منتشر می شود. آخرین خبر این بود: «عضو شورای اسلامی شهر تهران اعلام کرد: ۱۵ هزار بیوه زیر ۱۵ سال در کشور»

16 روز قبل

بحران کارتن‌خوابی زنان در تهران

معضل کارتن‌خوابی در ایران یکی از بزرگ‌ترین چالش‌های اجتماعی است که روزبه‌روز ابعاد گسترده‌تری را به خود می‌گیرد.

18 روز قبل

انقلاب خشن در دانشگاه آزاد

دانشگاه آزاد حال و روز خوشی ندارد. مسئولان جدید این دانشگاه علاوه بر فشارهای روانی بر دانشجویان، در حال اخراج استادان مطرحی است که خط فکری‌شان با بیت رهبری در یک جهت نیست.

24 روز قبل

فریاد بی‌صدای دختران خیابان انقلاب

هیچ‌کدام از ترفندهای رژیم برای متوقف کردن دختران خیابان انقلاب کارگر نیفتاده است؛ مگر اینکه همه پست‌های برق و تلفن از جا کنده شوند که بازهم بعید است این جنبش متوقف شود.

27 روز قبل

ازدواج تنها یکی از گزینه های زندگی است - بخش دوم

آمار دقیقی از مصرف خودسرانه قرص های آرامبخش در ایران موجود نیست اما میزان مراجعه به روانپزشکان و تجویز نسخه هایی که در آنها حتما قرص های فلوکستین، آلپرازولام و سرترالین موجود هستند، نشانگر میزان بالای افرادی است که از بیماری های روانی رنج می برند.

1 ماه قبل

افزایش چشمگیر طلاق در دولت روحانی

سال 1395 یکی بدترین سال‌ها از نظر ثبت واقعه طلاق بوده است. در این سال 170 هزار طلاق رخ داده است که یک رکورد تاریخی در جمهوری اسلامی محسوب می‌شود.

1 ماه قبل

گزارش و تحلیل

مقاله

شبکه های اجتماعی

بایگانی


Top