آخرین اخبار
آمارهای رسمی حکایت از کشته شدن 444 نفر در زلزله هفته گذشته کرمانشاه داردسعد حریری نخست وزیر لبنلن که هفته پیش در پی سفر به عربستان ،استعفا داده بود، در بازگشت به لبنان با درخواست تعلیق استعفایش موافقت کردوزارت خارجه ایران در پی اعلام پایان داعش ، از نیروهای سپاه قدس و حزب الله لبنان وهمچنین حمایت های روسیه تقدیر کردحسن روحانی در بندر سوچی با روسای جمهور ترکیه و روسیه دیدار کردگزارشها از مناطق زلزله زده حکایت از بحران سرمازدگی در این مناطق دارد

طلاق عاطفی، فاجعه‌ای پنهان در ایران

سه سال است از ازدواجشان می‌گذرد؛ ازدواجی که به گفته مجید متفاوت و با بریزوبپاش فراوانی همراه بود. او در گفت‌وگو با «شبکه بیان» می‌گوید:

7 روز قبل

اخبار مرتبط

وجود 15 میلیون و 200 هزار پرونده قضایی در کشور

موسوی چلک , رئیس انجمن مدد کاری اجتماعی ایران, در گفتگویی با تأکید بر اینکه نزدیک به 15 میلیون و 200 هزار پرونده قضایی در کشور وجود دارد

16 روز قبل

ایران پنج برابر کشورهای پیشرفته دانشگاه و چندین برابر بیکار دارد

در ایران 2640 دانشگاه وجود دارد درحالی که چین تنها 2481 و در هند 1620 دانشگاه دایر کرده است.

20 روز قبل

در هر ساعت 49 نفر وارد زندانهای ایران میشوند

مشاور رئیس سازمان بهزیستی و رئیس انجمن مددکاران اجتماعی ایران در گفتگویی اعلام داشته است که :" متاسفانه در هر ساعت 49 نفر وارد زندانهای ایران میشوند ".

20 روز قبل

میانگین گفتگو میان اعضای یک خانواده ایرانی؛ تنها 15دقیقه

پژوهشی در اوایل دهه 90نشان می دهد که میزان گفتگو بین اعضای خانواده های ایرانی به طور میانگین حدود 15 دقیقه است. همچنین خانواده ها، مدارس و محیط‌های کاری نیز بانشاط نیستند.

22 روز قبل

روز کوروش بزرگ، مقاومت سیاسی یا زوال فرهنگی؟!

به هفتم آبان‌، که به صورت غیررسمی به "روز کوروش بزرگ" معروف شده است نزدیک می‌شویم. این روز برای بسیاری از مردم ایران اهمیت یافته و حکومت نسبت به آن رویکردی احتیاط‌آمیز دارد. در این یادداشت به بررسی این پدیده می‌پردازیم.

27 روز قبل

افزایش 167 درصدی خودکشی منجر به مرگ در ایران

سیدحسن موسوی چلک ,رییس انجمن مددکاری اجتماعی ایران, در گفتگویی با اعلام این مساله که تعداد فوت شدگان پس از اقدام به خودکشی در 15 سال گذشته از 1985 مورد به 3234 افزایش یافته است , آسیب های اجتماعی را دامن‌گیر همه اقشار جامعه دانست.

27 روز قبل

چرا باید «چالش نهنگ آبی» را جدی گرفت؟

چندی است که بازی «چالش نهنگ آبی» در جهان، خبرساز شده است. در این مقاله با توجه به ساختار فرهنگی-سیاسی ایران، به قابلیت‌های خطرناک آن برای جوانان می‌پردازیم...

1 ماه قبل

نگاهی به مسئله تجاوز به کودکان در ایران

تجاوز و قتل کودکان دلایل مختلفی دارد که عمده‌ترین دلیل را در ادامه بررسی می‌کنیم و سپس به مهمترین دلیل می‌پردازیم که متأسفانه معمولاً به فراموشی سپرده می‌شود.

1 ماه قبل

انتظار زنان ایرانی پشت دروازه توسعه

هم‌اکنون حدود نیمی از جمعیت ایران را زنان تشکیل می‌دهند؛ اغلب آن‌ها از نسل‌های بعد از انقلاب ایران هستند و افکاری ترقی‌خواه دارند. آن‌ها هیچ‌گاه نپذیرفته‌اند که در اسارت ایدئولوژی جمهوری اسلامی بمانند .

1 ماه قبل

"دعوا" دومین عامل مرگ و میر ایرانی ها

چندی قبل خبری در رسانه های گروهی منتشر شد مبنی بر اینکه "نزاع و دعوا" دومین عامل مرگ و میر ناشی از حوادث در کشور , بعد از تصادفات جاده ای است .

1 ماه قبل

گزارش و تحلیل

بقایی و جوانفکر در
  مهدی نخل احمدی

مقاله

فرهنگ آزادی را در یابیم
  دکتر محمود دلخواسته
روشهای قدرتمداری
  نیما حق پور
فرو پاشی امپراطوری انگستان
  دکتر محمود دلخواسته

شبکه های اجتماعی

بایگانی


Top