آخرین اخبار
خامنه‌ای در سخنرانی روز اول سال: ایران دارای آزادی فکر، بیان و آزادی انتخاب استیک‌ونیم میلیون تومان، حداقل دستمزد یک کارگر با دو فرزنددیپلمات‌های اخراج‌شده روسیه خاک بریتانیا را ترک کردنددست‌کم ۲۶ کشته در حمله انتحاری داعش به زیارتگاهی در کابلپیام نوروزی ترامپ: چالش مردم ایران حاکمانی‌‌اند که به خودشان خدمت می‌کنندپیشنهاد اعدام برای مبارزه با مواد مخدر در آمریکا از سوی ترامپ

تمدید بازی رفع حصر تا یک سال دیگر

در جدیدترین اخبار مرتبط با حصر رهبران معترض به انتخابات مناقشه برانگیز سال 1388، اسحاق جهانگیری در اظهاراتی تازه در پاسخ به پرسش خبرنگاران اعلام کرد که امیدوار است در سال آینده موضوع حصر رفع شود.

5 روز قبل

اخبار مرتبط

اینفانتینو قول داد؛ زنان علیه زنان شدند

آقای اینفانتینو در گفتگو با رسانه ها در این باره گفت طی صحبت هایی که با حسن روحانی داشته، با او درمورد وضعیت زنان برای ورود به ورزشگاه و مقاومت حکومت ایران برای ممنوعیت حضور زنان در استادیوم ها گفتگو کرده.

18 روز قبل

حقوق بالای مدیران دولتی؛ فسادآور یا ضدفساد؟

از سال گذشته بحث حقوق و دستمزد مقامات سیاسی و دولتی در محافل عمومی و کارشناسی ایران به موضوعی داغ تبدیل شده است.

29 روز قبل

کنش های جامعه ایران و سکوتهای اصلاح طلبان

اصلاح طلبی در ایران به یک جریان ایدئولوژیک بدل شده است که بسیاری معتقدند پیشتر نیز چنین بوده. آنجا که فریاد هواداران آنان بر سر مخالفین زده می شد که "شما پیام دوم خرداد را نگرفته اید"، نشانی از همین مساله بود. دوم خردادیها امروز اما سکوتی سنگین کرده اند.

1 ماه قبل

سقوط هواپیمای ATR72 و عدم مدیریت سازمان مدیریت بحران

بر اساس گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران –ایسنا، این مدل هواپیما از سال 1994 تا 2015، 15 بار سقوط کرده که در سالهای اخیر، طبق آمار، هر سال 1 سقوط برای این مدل هواپیما ثبت شده است.

1 ماه قبل

دست رد جامعه مدنی به سینه کارگردانان حکومتی

مدتی پس از انتشار گفتگوی مرضیه برومند در برنامه «بین خودمان باشد»، سیل انتقادات به سوی او روانه شد تا جاییکه وی در مصاحبه دیگری اعلام کرد با حجاب اجباری مخالف است و تنها با مصادره حرکت دختران خیابان انقلاب مخالفت کرده.

1 ماه قبل

پشتیبانی یا پشیمانی؛ خط پایان دولت روحانی کجاست؟

پس از گذشت بیش از 1 هفته، همچنان طیف وسیعی از جامعۀ هنرمندان، ورزشکاران، سیاسیون و... اظهار نظراتی درمورد پشیمان بودن یا نبودن از رای دادن به حسن روحانی در انتخابات سال گذشتۀ ریاست جمهوری ابراز می کنند.

1 ماه قبل

تيراندازى در نهاد رياست جمهورى‎

لحظاتی پیش، صدای تیراندازی در محدوده نهاد ریاست جمهوری شنیده شد که گویا دلیل آن این بود که ماموران انتظامی

2 ماه قبل

گسترش اعتراضات زنان ایرانی به حجاب اجباری

امروز پنج زن در تهران با بستن روسری خود به چوب و ایستادن در خیابان به حجاب اجباری در ایران اعتراض کردند که بازتاب وسیعی در رسانه های اجتماعی داشت.

2 ماه قبل

آغاز نشست «رفع ابهامات» بودجه سال 1397 ایران در کمیسیون تلفیق

در پی رد لایحه بودجه سال آینده ایران در صحن علنی مجلس این کشور، نشست بررسی و رفع ابهامات در کمیسیون تلفیق آغاز شد.

2 ماه قبل

استان سیستان و بلوچستان در سال 2017

داستان استان سیستان و بلوچستان در سال2017 حکایت همان دردها و رنجهایی بوده است که شهروندان این استان در سالهای پیش با آنها دست به گریبان بوده و از آن رنج برده اند

2 ماه قبل

گزارش و تحلیل

مقاله

شبکه های اجتماعی

بایگانی


Top