آخرین اخبار
عملیات پهپادها و هلی کوپترها برای یافتن لاشه هواپیمای شرکت هواپیمایی آسمان«توافق» کـردها و دمشق بر سر ورود نیروهای ارتش سوریه به عفرینترامپ: هرگز با ارسال پول به ایران توسط دولت اوباما کنار نیامده‌اممحمد جواد ظریف می گوید ایران پایگاه یا حضور نظامی در سوریه ندارد

آغاز نشست «رفع ابهامات» بودجه سال 1397 ایران در کمیسیون تلفیق

در پی رد لایحه بودجه سال آینده ایران در صحن علنی مجلس این کشور، نشست بررسی و رفع ابهامات در کمیسیون تلفیق آغاز شد.

20 روز قبل
میم.الف
A- A A+

مطلب منتشر شده ، بیانگر سیاستهای شبکه بیان نیست و نویسنگان آزادند که نظرات خود را بدون سانسور بیان کنند.

شبکه رسانه ای بیان جهت ایجاد فضای تبادل نظر، از نقطه نظرات انتقادی در خصوص مطالب منتشر شده استقبال میکند.

علی‌اصغر یوسف‌نژاد، سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه 97 ایران اعلام کرد: با توجه به اینکه لایحه بودجه 97 (شمسی)، در جلسه علنی روز گذشته (28 ژانویه) خانه ملت رد شد، بررسی این لایحه و رفع ابهامات و ایرادات نمایندگان نسبت به آن از صبح امروز در کمیسیون تلفیق بودجه 97 آغاز شده است.

وی در گفتگو با خبرگزاری مجلس ایران «خانه ملت» اظهار داشت: "موضوع چگونگی اجرای طرح هدفمندی یارانه‌ها در بودجه سال آینده، چاپ و انتشار اوراق مشارکت، قیمت‌گذاری حامل‌های انرژی و نیز نحوه برداشت از صندوق توسعه ملی جزو اولویت‌های کمیسیون تلفیق برای رفع ابهامات و ایرادات نمایندگان مجلس قرار دارد. احتمال دارد با وجود مهلت سه روزه این کمیسیون برای بررسی لایحه بودجه 97، بررسی این لایحه امروز در کمیسیون تلفیق پایان یابد".

یوسف‌نژاد تصریح کرد: اگر بررسی لایحه بودجه 97 امروز هم در کمیسیون تلفیق پایان یابد، روند بررسی مجدد آن در جلسات خانه ملت از روز شنبه هفته آینده آغاز می‌شود. پس از اتمام بررسی لایحه بودجه 97 در کمیسیون تلفیق، گزارش نهایی آن را به هیئت‌رئیسه مجلس تقدیم می‌کنیم.

گفتنی است نمایندگان مجلس ایران در جلسه علنی امروز (یکشنبه، 8 بهمن ماه) نسبت به ادامه رسیدگی کلیات لایحه بودجه سال1397 کل این کشور پرداختند و در نهایت کلیات این لایحه با 83 رأی موافق، 120 رأی مخالف و 9 رأی ممتنع از مجموع 216 نماینده حاضر در مجلس رد شد.

مقاله

شبکه های اجتماعی

بایگانی


Top