آخرین اخبار
پیام نوروزی ترامپ: چالش مردم ایران حاکمانی‌‌اند که به خودشان خدمت می‌کنندحداقل دستمزد کارگران در سال ۹۷، حدود ۲۰ درصد افزایش یافتمرکز آمار: ۱۰۰هزار خانوار ایرانی در چادر زندگی می‌کنندپیشنهاد اعدام برای مبارزه با مواد مخدر در آمریکا از سوی ترامپموگرینی: بحث افزایش تحریم‌ علیه ایران مطرح نیست و برجام دست‌نخورده باقی می‌ماند

کره جنوبی از مذاکره ترامپ و «کیم جونگ‌ اون» استقبال کرد

رئیس جمهور کره جنوبی از برنامه دیدار دونالد ترامپ با کیم جونگ اون در ماه مه استقبال کرده و آن را نقطه عطفی در راستای خلع سلاح هسته ای شبه جزیره کره خواند.

12 روز قبل
بیان
A- A A+

مطلب منتشر شده ، بیانگر سیاستهای شبکه بیان نیست و نویسنگان آزادند که نظرات خود را بدون سانسور بیان کنند.

شبکه رسانه ای بیان جهت ایجاد فضای تبادل نظر، از نقطه نظرات انتقادی در خصوص مطالب منتشر شده استقبال میکند.

مون جه-این رئیس جمهور کره جنوبی ضمن استقبال از برنامه دیدار دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در ماه مه با کیم جونگ اون رهبر کره جنوبی اظهار داشت: این دیدار نقطقه عطفی بسیار مهم در خلع سلاح هسته ای شبه جزیره کره خواهد بود.

وی در ادامه تاکید کرد: "این مسئله نه تنها مورد استقبال شهروندان کره شمالی و جنوبی بلکه مورد استقبال گسترده تمام دوستداران صلح جهانی قرار گرفت. این یک فرصت بسیار مهم است که باید از آن بهترین استفاده را انجام داد" .

گفتنی است ونگ اویانگ مشاور امنیت ملی کره جنوبی پس از دیدار با مقامات آمریکایی طی نشست خبری در کاخ سفید در جمع خبرنگاران اعلام کرد: "دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا پذیرفته است که تا ماه مه با رهبر کره شمالی درباره خلع سلاح هسته‌ای شبه جزیره کره گفت‌وگو کند. کره شمالی آزمایش‌های هسته‌ای خود را برای این ملاقات متوقف خواهد کرد و آمریکا فعلا برنامه‌ای برای تعلیق رزمایش مشترک خود با کره جنوبی ندارد. امیدواریم که با این گامی که برداشته شده راه حلی صلح آمیز برای رفع این تنش فراهم شود".

مقاله

شبکه های اجتماعی

بایگانی


Top