آخرین اخبار
فرمانده پلیس: ماجرای «کشته‌سازی‌ها» در اعتراضات اخیر مشکوک استگسترش لکه‌های نفتی در پی غرق شدن نفتکش سانچیصادقی: یکی از کسانی که در زندان فوت کرد، از خوراندن قرص به زندانیان خبر داده بوددو ماه پس از زلزله کرمانشاه مردم هنوز «با کمبود سرویس بهداشتی مواجه‌اند»

سومین فرمان مهاجرتی دونالد ترامپ هم متوقف شد

یک قاضی آمریکایی سومین فرمان مهاجرتی دونالد ترامپ , رئیس جمهوری آمریکا ,را موقتا متوقف کرده است . دستور آقای ترامپ که ماه پیش اعلام شده بود شامل ممنوعیت ورود شهروندانی از ایران, لیبی,سوریه,یمن, سومالی, چاد و کره شمالی میشد .

3 ماه قبل
مهدی نخل احمدی
A- A A+

مطلب منتشر شده ، بیانگر سیاستهای شبکه بیان نیست و نویسنگان آزادند که نظرات خود را بدون سانسور بیان کنند.

شبکه رسانه ای بیان جهت ایجاد فضای تبادل نظر، از نقطه نظرات انتقادی در خصوص مطالب منتشر شده استقبال میکند.

یک قاضی آمریکایی سومین فرمان مهاجرتی دونالد ترامپ , رئیس جمهوری آمریکا ,را موقتا متوقف کرده است . دستور توقف این فرمان را یک قاضی فدرال در هاوایی صادر کرده است . دستور آقای ترامپ که ماه پیش اعلام شده بود شامل ممنوعیت ورود شهروندانی از ایران, لیبی,سوریه,یمن, سومالی, چاد و کره شمالی میشد . کاخ سفید با صدور بیانیه ای به حکم قاضی فدرال اعتراض کرده است . این حکم ساعاتی پیش از آن صادر شد که قرار بود سومین فرمان منع سفر آقای ترامپ که از جمله شهروندان ایران را در بر میگیرد , به اجرا گذاشته شود . "دریک واتسون" قاضی فدرال که فرمان مهاجرتی قبلی آقای ترامپ را هم مسدود کرده بود گفت که فرمان رئیس جمهور آشکارا بر اساس ملیت تبعیض قائل میشود و ناقض قوانین آمریکاست .کاخ سفید که میگوید این فرمان برای جلوگیری از ورود مضنونان تروریستی به آمریکا لازم است فورا در واکنشی این حکم را دارای ایرادات خطرناک دانست و اعلام کرد که علیه آن به دادگاههای مافوق شکایت خواهد کرد 

مقاله

چند کلامی با سید مصطفی تاج زاده
  نويسنده اى از ايران

شبکه های اجتماعی

بایگانی


Top