آخرین اخبار
فرمانده پلیس: ماجرای «کشته‌سازی‌ها» در اعتراضات اخیر مشکوک استگسترش لکه‌های نفتی در پی غرق شدن نفتکش سانچیصادقی: یکی از کسانی که در زندان فوت کرد، از خوراندن قرص به زندانیان خبر داده بوددو ماه پس از زلزله کرمانشاه مردم هنوز «با کمبود سرویس بهداشتی مواجه‌اند»

حملات همزمان اوباما و جورج بوش به سیاست های دونالد ترامپ

دو رئیس جمهور سابق آمریکا از هر دو حزب اصلی این کشور در یک روز و بدون نام بردن از دونالد ترامپ , رئیس جمهور فعلی آمریکا , به سیاستهای او حمله کردند .

3 ماه قبل
مهدی نخل احمدی
A- A A+

مطلب منتشر شده ، بیانگر سیاستهای شبکه بیان نیست و نویسنگان آزادند که نظرات خود را بدون سانسور بیان کنند.

شبکه رسانه ای بیان جهت ایجاد فضای تبادل نظر، از نقطه نظرات انتقادی در خصوص مطالب منتشر شده استقبال میکند.

دو رئیس جمهور سابق آمریکا از هر دو حزب اصلی این کشور در یک روز و بدون نام بردن از دونالد ترامپ , رئیس جمهور فعلی آمریکا , به سیاستهای او حمله کردند . باراک اوباما که در کارزار حزب دموکرات برای انتخاب فرماندار ایالت نیوجرسی سخنرانی میکرد از رای دهندگان خواست به سیاست تفرقه و ترس نه بگویند . او گفت :" به جای اینکه سیاستهایی داشته باشیم که ارزشهای ما را منعکس کند , روشهایی داریم که جامعه ما را مسموم میکند .به جای اینکه دنبال راههایی باشیم که با هم کار کنیم و با شیوه ای عملی کارها را به نتیجه برسانیم , کسانی داریم که عمدا میخواهند بقیه را به خشم بیاورند تا تصویری پلید از افرادی با ایده های متفاوت ارائه کنند تا حامیانشان را به خروش بیاورند , چون این روش در کوتاه مدت فایده ی تاکتیکی دارد " . جورج دبلیو بوش (پسر) جمهوری خواه هم در نیویورک و در یک سخنرانی دیگر از فضای سیاسی آمریکا به تندی انتقاد کرد . او گفت :" این روزها مباحثه خیلی زود به دشمنی و اختلاف عقیده خیلی زود به پلید پنداری طرف مقابل بدل میشود .این روزها شاهدیم که چطور ملی گرایی در غالب بومی گرایی تحریف و باعث فراموش کردن آنچه مهاجرت برای این کشور به ارمغان آورده میشود " . 

مقاله

چند کلامی با سید مصطفی تاج زاده
  نويسنده اى از ايران

شبکه های اجتماعی

بایگانی


Top