آخرین اخبار
سخنگوی وزارت خارجه ایران اقدامات عربستان در منطقه را باعث نا امنی و بی ثباتی دانستموگابه 93 ساله با اعلام اینکه قصد کناره گیری از قدرت ندارد با نظامیان در خصوص آینده زیمبابوه مذاکره کردسفیر ایران در بریتانیا از نهایی شدن پرداخت بدهی 450 میلیون پوندی به ایران برای آزادی نازنین زاغری خبر داددر حالی که دولت از اتمام اسکان موقت زلزله زدگان خبر داده است ، ناظران محلی وضعیت سکونت و زندگی را در این مناطق بسیار ضعیف میذانند

حملات همزمان اوباما و جورج بوش به سیاست های دونالد ترامپ

دو رئیس جمهور سابق آمریکا از هر دو حزب اصلی این کشور در یک روز و بدون نام بردن از دونالد ترامپ , رئیس جمهور فعلی آمریکا , به سیاستهای او حمله کردند .

مهدی نخل احمدی
A- A A+

دو رئیس جمهور سابق آمریکا از هر دو حزب اصلی این کشور در یک روز و بدون نام بردن از دونالد ترامپ , رئیس جمهور فعلی آمریکا , به سیاستهای او حمله کردند . باراک اوباما که در کارزار حزب دموکرات برای انتخاب فرماندار ایالت نیوجرسی سخنرانی میکرد از رای دهندگان خواست به سیاست تفرقه و ترس نه بگویند . او گفت :" به جای اینکه سیاستهایی داشته باشیم که ارزشهای ما را منعکس کند , روشهایی داریم که جامعه ما را مسموم میکند .به جای اینکه دنبال راههایی باشیم که با هم کار کنیم و با شیوه ای عملی کارها را به نتیجه برسانیم , کسانی داریم که عمدا میخواهند بقیه را به خشم بیاورند تا تصویری پلید از افرادی با ایده های متفاوت ارائه کنند تا حامیانشان را به خروش بیاورند , چون این روش در کوتاه مدت فایده ی تاکتیکی دارد " . جورج دبلیو بوش (پسر) جمهوری خواه هم در نیویورک و در یک سخنرانی دیگر از فضای سیاسی آمریکا به تندی انتقاد کرد . او گفت :" این روزها مباحثه خیلی زود به دشمنی و اختلاف عقیده خیلی زود به پلید پنداری طرف مقابل بدل میشود .این روزها شاهدیم که چطور ملی گرایی در غالب بومی گرایی تحریف و باعث فراموش کردن آنچه مهاجرت برای این کشور به ارمغان آورده میشود " . 

مقاله

روشهای قدرتمداری
  نیما حق پور
فرو پاشی امپراطوری انگستان
  دکتر محمود دلخواسته

شبکه های اجتماعی

بایگانی


Top