آخرین اخبار
آغاز سفر اروپایی وزیر خارجه آمریکا: «ایران محور گفت‌وگوها در لندن و پاریس»نمایندگان مجلس هشتم بهمن از زندان اوین بازدید می‌کنندوزیر خارجه فرانسه برای گفت‌وگو در مورد مسائل منطقه و برجام به ایران می‌رود

پیامد تحلیل وارونه آیت‌الله خامنه‌ای از خیزش مردم!

هر ناظر امور ایران می‌داند که نه در اعتراضات مردمی سال ۸۸ و نه در جنبش اعتراضی گسترده دی‌ماه ۹۶ مردم، سازمان مجاهدین که دیری است به یک فرقه فراموش شده و جدا از جامعه متحول ایران تبدیل شده، هیچ گونه نفوذ و تاثیری نداشته است.

13 روز قبل

اخبار مرتبط

شهر فرنگه , از همه رنگه (طنز)

یکی از ویژگیهای جمهوری اسلامی ایران این است که در آن مسئولان خود را موظف میدانند تا فارغ از حوزه ی مسئولیت و تخصص خود در مورد تمامی اتفاقات بزرگ و کوچک , داخلی و خارجی و غیره اظهار نظر کنند .

2 ماه قبل

در تأیید و مذمت اسامی مذهبی و ایرانی ! (طنز)

قبل در خبرها از قول سخنگوی سازمان ثبت احوال آمده بود که تغییر اسامی مذهبی به ایرانی ممنوع است اما تغییر اسامی مذهبی به یک اسم مذهبی دیگر بلا مانع است

2 ماه قبل

سرزمین عجایب و مردمش (شبیه طنز)

تقریبا تا همین جای کار بیشتر از نیمی از قوانین فیزیک و زمین شناسی و هندسه و ریاضیات و فلسفه و منطق در بیانات مسئولان و از ما بهتران در جمهوری اسلامی بر باد هوا رفته و البته جای آنها را قوانین شگفت انگیز و مجهول المنبع دیگر گرفته اند

2 ماه قبل

چیزهایی که باید در زمان وقاع زلزله بداند (طنز تلخ)

"شما در ایران زندگی می کنید در سرزمین مسکن مهر کار چندانی از شما ساخته نیست برای آرامش روحتان دعا کنید . "

2 ماه قبل

پدر حججی افسانه سرایی های سپاه را زیر سئوال برد:

پیکرش را ندیدیم / آزمایش تشخیص هویت دی‌ان‌ای، که در آن زمان مطرح شده بود، صحت نداشت

2 ماه قبل

سعید طوسی و مِتُدهایش (طنز )

به بهانه ی شروع ثبت نام دوره های آموزشی سعید طوسی . مکالمه یک داوطلب و پدرش با سعید طوسی برای ثبت نام .

3 ماه قبل

انگشت اتهام احمدی نژاد به سمت علی لاریجانی

احمدی‌نژاد یک فایل تصویری منتشر کرد که در آن به بررسی‌ تحریم‌ها پرداخته بود. فارغ از بحث در مورد غلط بودن بسیاری از ادعاها و استدلال‌های او درباره تحریم‌ها، نکات بسیار مهمی از گزارشات محرمانه را احمدی‌نژاد در لابه‌لای این مصاحبه برملا کرده است.

3 ماه قبل

در زمان ما با ریش، تیغ می‎زنند

عضو جامعه روحانیت مبارز : یک کلمه من یک روزی در تلویزیون گفتم. گفتم "یک روزی مردم ریش را تیغ می زدند ولی در زمان ما با ریش تیغ می زنند."

3 ماه قبل

استعفای سعد حریری و پیامدهای احتمالی

رهبر حزب «جنبش آینده» دلیل استعفا و پناهنده شدن به عربستان سعودی را شرایطی شبیه به شرایطِ پیش از ترور رفیق حریری دانست و عامل استعفای خود را دخالت‎های ایران در امور یمن و لبنان دانست.

3 ماه قبل

شورای نگهبان و اجنبی ها (طنز)

در راستای دلایل شورای نگهبان در مورد لغو عضویت موقت سپنتا نیکنام , عضو شورای شهر یزد , مبنی بر اینکه "هرگونه تسلط و حاکمیت غیرمسلمان و اجنبی بر مسلمان جایز نبوده و حرام است " گروهی دلواپس , در پی یافتن سایر مصادیق این تسلط هستند .

3 ماه قبل

گزارش و تحلیل

مقاله

شبکه های اجتماعی

بایگانی


Top