آخرین اخبار
آمارهای رسمی حکایت از کشته شدن 444 نفر در زلزله هفته گذشته کرمانشاه داردسعد حریری نخست وزیر لبنلن که هفته پیش در پی سفر به عربستان ،استعفا داده بود، در بازگشت به لبنان با درخواست تعلیق استعفایش موافقت کردوزارت خارجه ایران در پی اعلام پایان داعش ، از نیروهای سپاه قدس و حزب الله لبنان وهمچنین حمایت های روسیه تقدیر کردحسن روحانی در بندر سوچی با روسای جمهور ترکیه و روسیه دیدار کردگزارشها از مناطق زلزله زده حکایت از بحران سرمازدگی در این مناطق دارد

شهر فرنگه , از همه رنگه (طنز)

یکی از ویژگیهای جمهوری اسلامی ایران این است که در آن مسئولان خود را موظف میدانند تا فارغ از حوزه ی مسئولیت و تخصص خود در مورد تمامی اتفاقات بزرگ و کوچک , داخلی و خارجی و غیره اظهار نظر کنند .

3 روز قبل

اخبار مرتبط

سعید طوسی و مِتُدهایش (طنز )

به بهانه ی شروع ثبت نام دوره های آموزشی سعید طوسی . مکالمه یک داوطلب و پدرش با سعید طوسی برای ثبت نام .

14 روز قبل

انگشت اتهام احمدی نژاد به سمت علی لاریجانی

احمدی‌نژاد یک فایل تصویری منتشر کرد که در آن به بررسی‌ تحریم‌ها پرداخته بود. فارغ از بحث در مورد غلط بودن بسیاری از ادعاها و استدلال‌های او درباره تحریم‌ها، نکات بسیار مهمی از گزارشات محرمانه را احمدی‌نژاد در لابه‌لای این مصاحبه برملا کرده است.

15 روز قبل

در زمان ما با ریش، تیغ می‎زنند

عضو جامعه روحانیت مبارز : یک کلمه من یک روزی در تلویزیون گفتم. گفتم "یک روزی مردم ریش را تیغ می زدند ولی در زمان ما با ریش تیغ می زنند."

15 روز قبل

استعفای سعد حریری و پیامدهای احتمالی

رهبر حزب «جنبش آینده» دلیل استعفا و پناهنده شدن به عربستان سعودی را شرایطی شبیه به شرایطِ پیش از ترور رفیق حریری دانست و عامل استعفای خود را دخالت‎های ایران در امور یمن و لبنان دانست.

17 روز قبل

شورای نگهبان و اجنبی ها (طنز)

در راستای دلایل شورای نگهبان در مورد لغو عضویت موقت سپنتا نیکنام , عضو شورای شهر یزد , مبنی بر اینکه "هرگونه تسلط و حاکمیت غیرمسلمان و اجنبی بر مسلمان جایز نبوده و حرام است " گروهی دلواپس , در پی یافتن سایر مصادیق این تسلط هستند .

22 روز قبل

انجمن قلم سوئد: صدای وسمقی نباید ساکت شود

انجمن قلم سوئد با انتشار بیانیه ای به بازداشت خانم وسمقی اعتراض کرد و خواهان آزادی بی قید و شرط وی شد.

23 روز قبل

نظام پارلمانی, راه حل موقت برای چشم پوشی از بحران مشروعیت حاکمیت

شاید بتوان گفت نظامهای پارلمانی یا ریاستی هیچ کدام فی نفسه نمیتوانند ضامن سعادت یا شوربختی جامعه ای باشند مگر اینکه اهداف منفعت طلبانه یا خیر خواهانه ی مبلغین یا منتقدین آنها نیز در پس واقعیت این نظامها دیده شود .

27 روز قبل

نهنگ آبی و پادزهرش (طنز)

در خبرها آمده بود که آقای محمد گلپایگانی , رئیس دفتر آقای خامنه ای , در اظهار نظری تخصصی عنوان کرده اند که :" پاد زهر نهنگ آبی مسجد و امام جماعت مسجد است " .

28 روز قبل

ابرازنگرانی عاصمه جهانگیر از ادامه ی نقض گسترده حقوق بشر در ایران

دیروز عاصمه جهانگیر، گزارشگر ویژه سازمان ملل در امور حقوق بشر ایران، گزارش خود در خصوص وضعیت حقوق بشر در ایران در شش ماه نخست سال ۲۰۱۷ میلادی را در شورای حقوق بشر سازمان ملل ارائه داد

28 روز قبل

متن مصاحبه با وزیر پیشنهادی علوم

وزیر پیشنهادی علوم در مصاحبه ای که توسط خبرگزاری ایرنا تنظیم شده است به برخی از دغدغه های دانشجویان پاسخ داده است . برخی معتقد هستند که این پاسخها در تناقض با مواضع و عملکرد آقای غلامی در طول دوران مسئولیتش به عنوان رئیس دانشگاه بوده است .

29 روز قبل

گزارش و تحلیل

بقایی و جوانفکر در
  مهدی نخل احمدی

مقاله

فرهنگ آزادی را در یابیم
  دکتر محمود دلخواسته
روشهای قدرتمداری
  نیما حق پور
فرو پاشی امپراطوری انگستان
  دکتر محمود دلخواسته

شبکه های اجتماعی

بایگانی


Top