آخرین اخبار
پیام نوروزی ترامپ: چالش مردم ایران حاکمانی‌‌اند که به خودشان خدمت می‌کنندحداقل دستمزد کارگران در سال ۹۷، حدود ۲۰ درصد افزایش یافتمرکز آمار: ۱۰۰هزار خانوار ایرانی در چادر زندگی می‌کنندپیشنهاد اعدام برای مبارزه با مواد مخدر در آمریکا از سوی ترامپموگرینی: بحث افزایش تحریم‌ علیه ایران مطرح نیست و برجام دست‌نخورده باقی می‌ماند

شهر فرنگه , از همه رنگه (طنز)

یکی از ویژگیهای جمهوری اسلامی ایران این است که در آن مسئولان خود را موظف میدانند تا فارغ از حوزه ی مسئولیت و تخصص خود در مورد تمامی اتفاقات بزرگ و کوچک , داخلی و خارجی و غیره اظهار نظر کنند .

4 ماه قبل
مهدی نخل احمدی
A- A A+

مطلب منتشر شده ، بیانگر سیاستهای شبکه بیان نیست و نویسنگان آزادند که نظرات خود را بدون سانسور بیان کنند.

شبکه رسانه ای بیان جهت ایجاد فضای تبادل نظر، از نقطه نظرات انتقادی در خصوص مطالب منتشر شده استقبال میکند.

یکی از ویژگیهای جمهوری اسلامی ایران این است که در آن مسئولان خود را موظف میدانند تا فارغ از حوزه ی مسئولیت و تخصص خود در مورد تمامی اتفاقات بزرگ و کوچک , داخلی و خارجی و غیره اظهار نظر کنند . البته به تناسب میزان حاشیه ی امنی که هر کدام از مسئولین دارند , گستردگی و تنوع اظهار نظرات ایشان نیز متفاوت است . در حال حاظر رکورد عنوان نمودن بیشترین موضوعات بی ربط و غیر مرتبط با مسئولیت را صادق لاریجانی و احمد جنتی دارا هستند . رئیس قوه ی قضائیه ی جمهوری اسلامی و دبیر شورای نگهبان در هر سخنرانی خود طیف بسیار گسترده ای از موضوعات را مطرح میکنند که بسیاری از آنان در حیطه ی اختیارات و وظایف ایشان نیست . در ذیل نمونه ی کمی اغراق شده ای از سخنرانی یک مقام مسئول فرضی جمهوری اسلامی با حاشیه امن بالا را با هم مرور میکنیم .

با سلام و عرض ادب به پیشگاه مقام معظم رهبری و ....

در ابتدای عرایضم به چند مساله ی بین المللی میپردازم .  مساله ی اول استکبار است . مانند همیشه به طور کلی استکبار در نظر ما بد است و ما استکبار را محکوم میکنیم و همیشه پشتیبان محرومین و مظلومین (البته به جز حرومین و مظلومین داخل کشور خودمان ) بوده و هستیم  و البته که ما و محرومین و مظلومین غیر وطنی خوبیم . مساله دوم گل باحال رونالدو به بایر مونیخ بود که انصافا بسیار تمیز و کاد دار  زد .  این گل خاری بود در چشم دشمنان ایران اسلامی و ما و رونالدو خوبیم . مساله ی بین المللی بعدی , فوران آتش فشان در مکزیک بود . اگر دقت کرده باشید آتش از این آتش فشان تا بسیار بالا میرفت که سر بنده شخصا سوت کشید . مومنین توجه داشته باشند که این نمونه ای از آتش جهنم است که اگرشما بخواهید به  نظام مقدس جمهوری اسلامی و مقام والای ولایت فقیه تشکیک نمایید در آخرت به آن دچار خواهید شد و البته که ما و آتشفشان خوبیم . همینجا لازم میدانم انتقادی هم بکنم از فشن شوی این هفته ی لندن . چند تا از بانوان لندنی در این شوی لباس با دامنهای بالای زانو و ظاهری زننده بر روی سن حاظر شدند که باعث مکدر شدن خاطر مومنین و جامعه حزب اللهی ما شد . از همینجا این دامنها را محکوم میکنم و اعلام میکنم که ما مخالف هرگونه دامن بالای زانو در لندن هستیم و رسالت خود را مبارزه با آن میدانیم  چون ما و خانمهای با دامن زیر زانو  خوبیم  . مساله ی مهم بعدی مربوط است به قسمت آخر سریال "چرخ چرخ عباسی " که دیشب از تلویزیون  فرانسه پخش شد . در قسمت آخر این سریال تام به نامردی سارا را پیچاند و با فرانچسکا ازدواج کرد که واقعا  معصومیت و مظلومیت سارا شخص بنده را متاثر کرد . این اتفاق بسیار عبرت آمیز بود  و نشانگر عمق ازهم گسیختگی ارتباطها و خانواده ها در غرب است  در حالی که با تدابیر نظام مقدس ما و سارا خیلی خوبیم . و آخرین مساله ی مهم بین المللی که امروز با شما در جریان میگذارم کشف  روش جدید وازکتومی توسط یک خانم دکتر در لهستان است بدون درد و 100% تضمینی.. هر چند این روشهای قبیحه بر خلاف فرمایشات مقام معظم و شرع است اما در صورتی که کسی از شماها  خدایی نکرده لازم داشت , با پرداخت شیرینی  جزئی از دفتر بنده شماره تماس خانم دکتر را میتواند دریافت کند . به مراجعه کنندگان به قید قرعه جوایز نفیس خاردار  اهداء میشود .  ( ما و خانم دکتر لهستانی  خوبیم ) .

اما مسائل داخلی میهن اسلامی عزیزمان

 مثل همیشه در کشور اسلامی ما به جز فتنه و ناراضیان وابسطه به خارج و معترضان غرب زده  الحمدالله ملال دیگری نیست و چرخ انقلاب در سایه ی تدابیر رهبر معظم انقلاب مثل ساعت میچرخه   .

در خاتمه عرایضم حضار محترم  با چند تکبیر و شعار انقلابی دشمنان اسلام و امام را غرق میکنیم .  لطفا 3 بار "مرگ بر آمریکا" , 3 بار "مرگ بر اسرائیل" ,3 بار مرگ  "مرگ بر آل سعود" بفرستند .  5 تا "مرگ بر " خالی هم عنایت کنید بعدا خودمان جای خالی را پر میکنیم .

مقاله

شبکه های اجتماعی

بایگانی


Top