آخرین اخبار
آغاز سفر اروپایی وزیر خارجه آمریکا: «ایران محور گفت‌وگوها در لندن و پاریس»نمایندگان مجلس هشتم بهمن از زندان اوین بازدید می‌کنندوزیر خارجه فرانسه برای گفت‌وگو در مورد مسائل منطقه و برجام به ایران می‌رود

شورای نگهبان و اجنبی ها (طنز)

در راستای دلایل شورای نگهبان در مورد لغو عضویت موقت سپنتا نیکنام , عضو شورای شهر یزد , مبنی بر اینکه "هرگونه تسلط و حاکمیت غیرمسلمان و اجنبی بر مسلمان جایز نبوده و حرام است " گروهی دلواپس , در پی یافتن سایر مصادیق این تسلط هستند .

3 ماه قبل
مهدی نخل احمدی
A- A A+

مطلب منتشر شده ، بیانگر سیاستهای شبکه بیان نیست و نویسنگان آزادند که نظرات خود را بدون سانسور بیان کنند.

شبکه رسانه ای بیان جهت ایجاد فضای تبادل نظر، از نقطه نظرات انتقادی در خصوص مطالب منتشر شده استقبال میکند.

در راستای دلایل  شورای نگهبان در مورد لغو عضویت موقت سپنتا نیکنام , عضو شورای شهر یزد , مبنی بر اینکه "هرگونه تسلط و حاکمیت غیرمسلمان و اجنبی بر مسلمان جایز نبوده و حرام است " گروهی از دلواپسانِ اجنبی و غیر مسلمان شناس با تشکیل کارگروهی , پیگیر تشکیل لیستی از  دیگر مصادیق تسلط اجنبی و غیر مسلمان  در ام القراء اسلام هستند تا با ارائه لیست به شورای نگهبان و صدور حکم رعدآسای فقهای محترم شورای نگهبان , فی الفور از ادامه ی این خبط واضح جلوگیری  و امتی را در دنیا و آخرت سعادتمند بنمایند . برخی از موارد این لیست به قرار ذیل بوده است .

1.        تمامی پرندگان مهاجری که هر سال از سرزمینهای کفر به ایران مهاجرت مینمایند و در دریاچه های ایران سکنی میگزینند باید به دستور شورای نگهبان مورد گزینش و آزمایش قرار گرفته و آن دسته از پرندگانی که اجنبی و غیر مسلمان محسوب میشوند سریعا اخراج گردند . تسلط پرندگان غیر مسلمان بر دریاچه های مسلمان حرام است .

2.        تمامی ویروسها و باکتریهایی که از طریق مسلمانان برگشته از دیار اجنبی و کفر یا توریستهای غیر مسلمان قصد ورود به ام القراء را دارند به دلیل محرز بودن غیر مسلمان بودنشان بایستی بلافاصله دستگیر و تحقیر شده و سپس مرجوع گردند . تسلط یک ویروس و باکتری غیر مسلمان و اجنبی بر بدن مسلمان حرام است .

3.        هرگونه توسعه نیافتگی و عقب افتادگی ناشی از تسیط غیر مسلمان بر مسلمان حرام بوده اما توسعه نیافتگی و بد بختی و فلاکت ناشی از سیاستها و تسلط مسلمین بر مسلمین واجب  خواهد بود .

4.        تمامی بادهای وزیده شده از شرق و غرب عالم که قصد ورود به کشور را دارند بایستی مورد گزینش قرار گرفته و در صورت اثبات مسلمان بودنشان اجازه ی وزیدن در ام القراء را دریافت نمایند و در غیر این صورت وزیدنشان ممنوع گردد . تسلط هر بادی بر آسمان ام القراء حرام است .

5.        ریزگردها و گرد و خاکهای اجنبیِ غیر مسلمان که از کشورهای همسایه قصد ورود به سرزمین اسلامی را دارند اگر مسلمان بوده و تنها قصد آلوده کردن هوا و بیمار ساختن  شهروندان ام القراء را داشته باشند جایز و در صورتی که قصدشان تسلط بر آسمانهای ام القراء باشد , حرام است .

6.        هرگونه فقری که ناشی از تسلط غیر مسلمان بر مسلمان باشد جایز نیست اما فقر و تنگ دستی ناشی از تسلط مسلمان بر مسلمان جایز و واجب عینی است . زیرا عین ثواب است .

7.        هر گونه خودکشی و ناامیدی که با تاثیر یک غیر مسلمان انجام پذیرد حرام بوده و اما خودکشی و ناامیدی بر اثر بی کفایتی و شایسته نبودن مسئولان مسلمان حلال و مقصد مرحوم یقینا بهشت خواهد بود .

8.        باید سریعا از تابش اشعه هایی از نور خورشید که ظّن نامسمانی آنها میرود جلوگیری به عمل آورده و مسدود گردند .

9.        دیده شدن هرگونه سیاره و ستاره ی غیر مسلمان در آسمان ام القراء جایز نبوده و سریعا بایستی از محدوده ی دید مسلمانان کنار زده شودند .

10.     شهروندانی که در مناطق مرزی زندگی میکنند از استنشاق هر گونه اکسیژن  غیر مسلمان که از آن طرف مرز ورود کرده  خودداری نمایند . تسلط اکسیژن غیر مسلمان بر ریه های مسلمان حرام است .

11.     آب بدست آمده از سفره های زیر زمینی که مشترک با کشورهای غیر مسلمان هستند به دلیل شک در تداخل آبها ,حرام بوده و استفاده از آنها جایز نیست .

12.     کسانی که در جاده ها و آسفالتهای با کیفیت که توسط غیر مسلمان ساخته شده تصادف کرده و بمیرد به جهنم خواهد رفت و اما مرگ در  خودروها و جاده های بی کیفیتی که توسط مسلمان ساخته میشود عین سعادت است .

استثناء ها :

از آنجایی که تنها وظیفه ی و دغدغه ی مسئولین و امت اسلامی پرداختن به اسلام و نجات اسلام و مسلمین از شرّ غیر مسلمین و اجنبی ها است طبیعتا فرصتی برای پرداختن و چاره اندیشی برای انبوه عقب افتادگی ها و غفلت ها نخواهند داشت  لذا استفاده از مربی ورزشی اجنبی , بنز ضد گلوله ی اجنبی , عبای و عمامه ی تولید شده توسط اجنبی , تکنولوژی اجنبی , عینک اجنبی , خوراک اجنبی , پوشاک اجنبی , نیروگاه هسته ای اجنبی و تمامی باقی چیزهای اجنبی جایز میباشد .

 

مقاله

شبکه های اجتماعی

بایگانی


Top