آخرین اخبار
آمارهای رسمی حکایت از کشته شدن 444 نفر در زلزله هفته گذشته کرمانشاه داردسعد حریری نخست وزیر لبنلن که هفته پیش در پی سفر به عربستان ،استعفا داده بود، در بازگشت به لبنان با درخواست تعلیق استعفایش موافقت کردوزارت خارجه ایران در پی اعلام پایان داعش ، از نیروهای سپاه قدس و حزب الله لبنان وهمچنین حمایت های روسیه تقدیر کردحسن روحانی در بندر سوچی با روسای جمهور ترکیه و روسیه دیدار کردگزارشها از مناطق زلزله زده حکایت از بحران سرمازدگی در این مناطق دارد

پایان خلافت داعش یا آغاز دوران جنگ سرد؟

در حالیکه روز گذشته، قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، طی نامه‎ای پایان داعش را اعلام کرده بود، گمانه زنی ها در مورد ادامۀ فعالیت داعش در ادلب همچنان پابرجاست.

24 ساعت پیش

اخبار مرتبط

سعد حریری؛ بازداشت احتمالی یا آزادی مشروط؟

روزنامۀ ایندیپندنت و وبسایت خبری فرانس24 در تحلیل‏های جداگانه مدعی این هستند که آقای حریری در حصر و بازداشت است.

10 روز قبل

گزینه های قطعی روی میز؛ سقوط یا خلع سلاح!

با انتخاب ترامپ بعنوان رئیس جمهور امریکا پیش از پیش مخالفین عوام جمهوری اسلامی به تعبیر یک رویا امیدوار تر شدند

17 روز قبل

هر کسی از ظنّ خود شد یارِ سپنتا نیکنام

آیا تمام مواضع و نقدها درباره سپنتا نیکنام در جهت دغدغه مندی این افراد در جهت زیر سوال رفتن حقوق شهروندی و تعرض به پایه های دموکراسی در ایران است یا اهداف دیگری نیز در این بین باید جستجو نمود .

21 روز قبل

فاجعه آبی در ایران اجتناب‌ناپذیر است

آب‌های استراتژیک که در هیچ کشوری از آن استفاده نمی‌شود و به‌اصطلاح برای روز مبادا نگهداری می‌کنند، در ایران به پائین‌ترین سطح خود رسیده و 80 درصد از کل آن به یغما رفته است.

28 روز قبل

آیا اصلاح طلبان جام زهر را مینوشند ؟

شاید به طور قطع نتوان گفت در صورت نوشیدن یا ننوشیدن این جام زهر چه عواقبی در انتظار جریان اصلاح طلبی است اما از هم اکنون زمزمه هایی در همراهی با این سیاست در برخی از چهره های اصلاح طلب دیده میشود .

1 ماه قبل

از راه‌ آهن تا اعدام/ بابک در زندان چه می‌کند؟

حدود چهار ماه است که حکم اعدامش در دیوان عالی ایران تائید شده است؛ اما قوه قضائیه دست نگه‌داشته و وزارت نفت ایران نیز به‌شدت در پی وصول مطالباتی است که به گفته آن‌ها بابک زنجانی قصد ندارد مسترد کند.

1 ماه قبل

زندگی دشوار مردم «جنگارک» در چابهار / نمی‌دانم چند ساله‌ام

سراغ هر روستای چابهار که بروید، می‌توانید کسانی را پیدا کنید که شناسنامه ندارند.

1 ماه قبل

ترامپ خروج کامل از برجام را محتمل دانست

دونالد ترامپ روز دوشنبه (۱۶ اکتبر) بار دیگر درباره توافق اتمی با ایران گفت احتمال این که آمریکا به طور کامل از این معاهده خارج شود وجود دارد. سناتور کورکر اما از ترامپ خواسته تا در برجام با متحدان اروپایی همکاری کند.

1 ماه قبل

خواب زمستانی اقتصاد ایران

نزدیک به هفت ماه از امسال یعنی سال 1396 می‌گذرد و اقتصاد ایران همچنان با بن‌بست رکود روبرو است؛ گویی که در بر همان پاشنه گذشته می‌گردد.

1 ماه قبل

فردا سرنوشت برجام مشخص میشود

چندی است که سرنوشت و عاقبت برجام و توافق نامه هسته ای مابین ایران و گروه پنج بعلاوه یک یکی از بحثهای داغ در ایران و بسیاری از کشورهای جهان , از اروپا گرفته تا آمریکا و چین و روسیه , شده است گمان میرود فردا ترامپ تصمیم نهایی خود در این رابطه رااعلام کند

1 ماه قبل

گزارش و تحلیل

بقایی و جوانفکر در
  مهدی نخل احمدی

مقاله

فرهنگ آزادی را در یابیم
  دکتر محمود دلخواسته
روشهای قدرتمداری
  نیما حق پور
فرو پاشی امپراطوری انگستان
  دکتر محمود دلخواسته

شبکه های اجتماعی

بایگانی


Top