آخرین اخبار

جنایت در مرکز یاسر؛ کودکان کار رد مرز می‌شوند!

در محله شوش، انتهای کوچه لادن یک درِ آهنی بزرگ به چشم می‌خورد که پشت آن کودکان کار نگهداری می‌شوند. نام این مکان «مرکز یاسر» است و 35 نفر ظرفیت دارد؛ اما هم‌اکنون 250 کودک در شرایطی غیرانسانی در این مرکز قرنطینه شده‌اند.

1 روز قبل

اخبار مرتبط

دستفروشی با طعم کتک

شهرداری و شورای شهر تهران در ادوار مختلف طرح‌ها و مصوبه‌های متعددی را برای «ساماندهی» دستفروشان اجرا کرده‌اند؛ اما برنامه‌های این دو نهاد تاکنون نتوانسته است مشکلات 30 هزار دستفروش در تهران را حل کند.

8 روز قبل

دادسرای ارشاد: برای ما جاسوسی کنید!

دادسرای ارشاد برای مقابله با آنچه «اقدامات هنجارشکنانه» و «تلاش برای ضربه به بنیان خانواده ایرانی» خوانده، صفحاتی را در شبکه اجتماعی و اینستاگرام راه‌اندازی کرده است تا مردم گزارش‌های خود را به دست این نهاد قضایی برسانند.

10 روز قبل

مصاف به مصاف حکومت می رود یا حکومت تازه می سازد؟

علی اکبر رائفی پور از آن دسته افرادی است که تمایل ویژه ای به دیده شدن دارد. او که محمود احمدی نژاد را فردی عاشق دیده شدن خطاب کرده بود و یکی از اشتباهات جمهوری اسلامی را به حاشیه راندن رییس جمهور پیشین دانست، خود نشان داده که دوست دارد در دید باشد.

11 روز قبل

بلاتکلیفی 8 هزار دانش‌آموز با تصمیم بنیاد شهید

پس از هنرستان «شهدای هسته‌ای»، دبستان «شهید غلامرضا زیوری» نیز با حکم قضایی پلمپ شد تا 600 دانش‌آموز در سال تحصیلی پیش رو بلاتکلیف بمانند.

12 روز قبل

خودنمایی بحران اقتصادی در ایران/ افزایش سرقت و زورگیری

با افزایش مشکلات اقتصادی در ایران، تعداد سرقت‌ها و زورگیری‌ها افزایش ‌یافته و نیروی انتظامی نیز اعلام کرده است که برای «مقابله با سرقت» در پایتخت، «قرارگاه ضربتی» تشکیل داده است.

13 روز قبل

پلیس همچنان به دنبال معتادان متجاهر است

پلیس به دنبال چیزی می گردد که تقریبا هیچگاه نمی تواند آن را پیدا کند. الگوی غالب مصرف مواد مخدر و محرک ها در شهر تهران، تریاک، هروئین، شیشه، حشیش و گل است.

14 روز قبل

لزوم جدی گرفتن و اجرایی شدن مجازات درجه شش برای والدین

اما موضوع صرفا این افرادِ پدوفایل نیستند. خانواده های ذکر شده و علی الخصوص مادران ناآگاه، با تصور اینکه می شود کودکی ۱۳ ساله بود و با مردی ۴۰ ساله رابطه جنسی داشت، فرزندان خود را راهی مسیر پر پیچ و خم ازدواج می کنند.

16 روز قبل

بالاخره پزشک کم است یا با گسترش جامعه پزشکی رو به روییم؟

موج انتقادات به کنکور در ایران معمولا به سمت موسسات و خانواده هایی است که قصد دارند فرزندان خود را به هر شکل ممکن تحویل دانشگاه دهند تا ۶ یا ۸ سال بعد یک پزشک تحویل بگیرند.

17 روز قبل

رونمایی از چهره جدید فقر؛ فروش مو برای گذران زندگی

فقر در ایران هر روز ابعاد جدیدتری پیدا می‌کند؛ یک روز گورخوابی، روز دیگر ازدواج دختران جوان با مردان مسن و حالا هم فروختن مو برای تهیه یکی دو وعده غذا برای زنده ماندن! برخی می‌پرسند آیا زندگی در این شرایط ارزشش را دارد؟

19 روز قبل

حمایت از بنزسواری آقازاده‌ها

اظهارات امیر جعفری، یکی از بازیگران سینما و تلویزیون ایران در تائید رانت‌خواری و مشروع جلوه دادن ثروت‌های مقامات دولتی، موجی از خشم مردم را در پی داشته و حتی رسانه‌های حکومتی نیز از این «سلبریتی» انتقاد کرده‌اند.

21 روز قبل

گزارش و تحلیل

مقاله

شبکه های اجتماعی

بایگانی


Top