آخرین اخبار

ولایتی پس از یک ماه از حادثه علوم و تحقیقات آفتابی شد

در حالیکه خانواده بسیاری از قربانیان در انتظار عذرخواهی جدید و استعفای مسئولین مربوطه بودند، هیچ خبری از علی اکبر ولایتی نبود. ولایتی منتظر ماند تا اصطلاحا آب ها از آسیاب بیفتد.

3 ساعت پیش

اخبار مرتبط

وقتی گوش شنوایی نبود و سونامی ایدز به راه افتاد

مسئولان در هر وزارتخانه ای برای خودشان یک نفر با سن پایین را آوردند تا در مقابل نگاه مردم و رسانه ها، نشان دهند به دنبال جوانگرایی هستند و مشاور جوان را به کار گرفته اند اما از اصل موضوعات غافل مانده اند.

3 روز قبل

هدایت و کنترل افکار عمومی برای بقای نظام

در شرایط کنونی که حکومت از حل مشکلات مردم عاجز مانده، برای ادامه حیات خود به هدایت و کنترل افکار عمومی روی آورده است.

3 روز قبل

ترور شخصیت کودکان کار؛ زودباش گل‌ها رو بخور!

پیمانکار شهرداری: «بخور! با شوکر؟ بخور! زودباش! زود! تا ته، تا ته! تا کل ساقه بکن تو دهنت! زودباش! بخورش توی اردوگاه نرو! بخور!» کودک کار: «مُشماهاش رو میشه بِکنم؟ پیمانکار شهرداری: «نه نه، مشماهاش رو هم بخور! زودباش! زود! تا ته! زودباش کثافت، زودباش!»

4 روز قبل

خانم مهناز افشار! کار روزنامه نگار سانسور نیست

سلبریتی های همراه جریانات حکومتی گویا قرارداد بسته اند تا در هر موضوعی ابراز نظر کنند. یک روز حامی اصلاح طلبان می شوند و پیوندشان با اصولگرایان رقم می خورد، یک روز در حوزه داروهای پزشکی ابراز نظر کرده و روز دیگر برای همکاران ما خط وظیفه تعریف می نمایند.

4 روز قبل

آموزش و پرورش از بودجه ۹۸ راضی نیست

بودجه ۹۸ که به مجلس ارائه شد، سر تیتر خبرگزاری های داخلی این بود که آموزش و پرورش بیشترین سهم را از بودجه دریافت کرده است و بعد تحلیل هایی مبنی بر اینکه ایران به آموزش و پرورش و اصولا مدرسه اهمیت می دهد.

5 روز قبل

وابستگی ایرانیان و پرخوری چینی ها؛ ماتریالیست های شرقی

والدین چینی که آموزه های مائو را فرا و یاد گرفته بودند همه با هم کار و خود را فدای کشور کنند، از فرزندان خود شاکی هستند که چرا نسبت به آنچه که آنها برایش تلاش کرده اند بی تفاوت هستند و به راحتی پول را خرج می کنند.

5 روز قبل

یک میلیون و 810 هزار نفر از سن ازدواج عبور کردند

وجود 9 میلیون و 769 هزار نفر در سن متعارف ازدواج و نیز یک میلیون 810 هزار نفر که از سن متعارف ازدواج عبور کرده‌اند، می‌تواند یک زنگ هشدار برای جامعه ایران باشد.

6 روز قبل

حذف تدریجی کنکور و جایگزینی سوابق تحصیلی

دکتر مجید حسینی، استاد دانشگاه اصفهان مدتی در اینستاگرام در خصوص مافیای کنکور صحبت کرد. صحبت های او مورد توجه قرار گرفت تا جایی که صدا و سیما و بخش خبری شبکه دو سیما از او دعوت به عمل آورد تا در این خصوص بیشتر صحبت کند.

7 روز قبل

یک واکنش تند و تمسخر آمیز به دو جمله طعنه آمیز

بازیکن سابق باشگاه پرسپولیس در ویدیوی عذرخواهی اش گفت تنها هدفش این بوده که به گزارشگر یادآوری کند نباید در کار دستگاه عریض و طویلی مثل صدا و سیما دخالت کند و از آن انتقاد نماید.

8 روز قبل

ایران، یمن، سیرجان و نافهمی در مناسبات اجتماعی جوانان

وقتی گفته می شود که خشونت در درون مردم ایران نهادینه شده، نه شوخی است و نه سیاه نمایی! خشونت واقعا در ایرانیان نهادینه شده است.

9 روز قبل

گزارش و تحلیل

مقاله

شبکه های اجتماعی

بایگانی


Top