آخرین اخبار

تشکیل «فراکسیون امام زادگان» به جای حل مشکلات مردم

در حالی که برای حل بسیاری از مسائل و مشکلات کشور در قوای سه‌گانه برنامه و انسجامی وجود ندارد، 70 نماینده مجلس اولویت را به کارهای بیهوده مانند تشکیل «فراکسیون امام زادگان» داده‌اند.

6 روز قبل

اخبار مرتبط

بوی نامطبوع فرودگاه امام و به هم خوردن چرت رییس جمهور

بوی نامطبوع حوالی فرودگاه امام خمینی صدای رهبر جمهوری اسلامی و رییس جمهور را هم درآورده است. آیت الله خامنه ای خواستار حل این مشکل تا پایان دولت دوازدهم شده و حسن روحانی نیز گله مند است.

13 روز قبل

لایحه‌ای برای نجات کودکان

معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری لایحه‌ای را تنظیم کرده است که بر اساس آن حداقل سن ازدواج دختران به 16 و پسران به 18 سال ارتقا می‌یابد.

15 روز قبل

استخدام رسمی کودکان کار در بازار گل

بر اساس گزارشات میدانی انجام شده در تهران توسط شبکه رسانه ای بیان در خصوص کودکان کار محله های جنوبی این شهر، کودکان به طور رسمی به کار گرفته شده و از آنها بهره کشی می شود.

15 روز قبل

رهبر: غلط کردید که می گوید ماشین حریم خصوصی است

حریم خصوصی در ایران از بی معناترین عباراتی است که می توان آن را به کار برد. وجود عبارات دینی امر به معروف و نهی از منکر به راحتی به "دلواپسان" اجازه می دهد در هر یک از امور داخلی مردم دخالت کرده و آن را به نفع خود تغییر دهند.

15 روز قبل

خودکشی معتادان در بندرعباس؛ فاجعه‌ای که تکذیب شد

سه‌شنبه هفته قبل بود که تعدادی از معتادان جان به لب‌رسیده مرکز ترک اعتیاد آبشورک بندرعباس در اعتراض به بدرفتاری و شرایط نامناسب محیط اقامت خود، در‌های محل اسکان را از داخل بستند و کمپ را به آتش کشیدند تا به زندگی خود پایان دهند.

17 روز قبل

فرونشست زمین در ایران؛ بی توجهی منجر به بحرانی تر شدن وضعیت شد

اگر امروز ساکنان شهرهای بزرگ، زمین هایی را در شمال کشور برای تفریح خریداری و در آن ساخت و ساز می کنند، تا چند سال آینده این زمین ها قیمت طلا پیدا خواهند کرد و زمین داشتن در شهرهای شمالی نه یک امکان تفریحی که امکانی برای بقا و زنده ماندن خواهد شد.

17 روز قبل

سال بدی در انتظارمان است

یک پژوهشگر اجتماعی: حکومت هرچه داشته تا حالا رو کرده و اصولگرا، اصلاح‌طلب و میانه‌رو هر سه در پروژه‌های خود شکست خورده‌اند.

19 روز قبل

وزیر علوم: 85 درصد دانشجویان علی خامنه‌ای را دوست دارند!

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری ایران در اظهارنظری قابل‌تأمل مدعی شده است که «85 درصد دانشجویان ایرانی انقلاب اسلامی، امام خمینی و علی خامنه‌ای را دوست دارند.»

22 روز قبل

در حسرت یک قطره شادی

چهره‌های افسرده مردم در خیابان‌ها، اتوبوس و مترو، آمار بالای خشونت‌های خانگی و سالانه حدود نیم میلیون نزاع و درگیری همگی حاصل چرخه نامتعادل سیاسی، اقتصادی و اجتماعی ایران است که جامعه را به بی‌نظمی کشانده و هرساله خسارت‌های هنگفتی را به کشور می‌زند.

23 روز قبل

رهبر ایران: سیاه ترین نوع ازدواج، ازدواج سفید است

برنامه شش توسعه، دستور جهت پیچیده تر کردن بوروکراسی اداری، رفتار بد پرسنل دادگاه های خانواده، وضعیت سخت معیشتی و بالاخره عدم امید به آینده و رهایی از بند بوروکراسی خانوادگی به نام رسم و رسوم، همه و همه دهه هفتادی ها را به سمت نوعی زندگی مشترک سوق داده است

27 روز قبل

گزارش و تحلیل

مقاله

شبکه های اجتماعی

بایگانی


Top