آخرین اخبار

موج احضار و بازداشت معلمان ایرانی

بنا بر گزارش‌ها از ایران، ده‌ها تن از معلمانی که در روزهای 22 و 23 آبان در اعتصاب سراسری شرکت کرده بودند، تهدید، احضار و بازداشت شده‌اند.

3 روز قبل

اخبار مرتبط

فساد در سازمان ثبت اسناد؛ ظرفیت‌های سردفتری را فروختند!

برخی داوطلبان آزمون سردفتری اسناد رسمی به «شبکه رسانه‌ای بیان» گفته‌اند که ظرفیت‌های دفتر اسناد رسمی پیش از برگزاری امتحان سردفتری «به فروش رفته» و این آزمون که با تخلفات زیادی همراه بوده، جنبه «نمایشی» داشته است.

11 روز قبل

فقر، لبنیات را از سفره مردم ربود

در حالی که سرانه مصرف شیر در کشورهای توسعه‌یافته بین 300 تا 350 لیتر در سال است، فقر، کاری کرده است که میزان مصرف این محصول مهم در بین ایرانی‌ها به کم‌تر از 70 لیتر برسد.

12 روز قبل

قربانی کردن تاریخ و فرهنگ اصفهان!

اصفهان را دیگر نمی‌توان آن اصفهان قدیم دانست؛ هیبت این شهر تاریخی از بین رفته و هر نقطه آن به یک کارگاه عمرانی تبدیل شده است.

15 روز قبل

نگاه امنیتی به مسائل اجتماعی؛ باید این نگاه آسیب شناسی شود

وقتی به طور مشخص و به خاطر مسائلی که در هر جامعه ای اتفاق می افتد و به رسمیت شناخته نمی شود، آماری وجود ندارد، درصد خطا و اشتباه و همچنین فروپاشی آن جامعه بیشتر می شود.

18 روز قبل

سرمای تهران دو معتاد کارتن‌خواب را از پا درآورد

در غفلت شهرداری تهران و دیگر نهادهای مسئول، سرمای پائیزی دو تن از معتادان کارتن‌خواب را در پارک استقلال تهرانسر از پا درآورد.

18 روز قبل

افزایش طلاق در ایران؛ افزایش زندانیان مهریه

با افزایش قیمت سکه، ازدواج و طلاق در ایران به یک تجارت پرسود تبدیل شده و به تازگی 4 هزار و 500 نفر به تعداد زندانیان مهریه اضافه شده است.

20 روز قبل

در واحد

بر خلاف رسانه ها که از زمان وقوع حادثه دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز یا سوهانک اطلاع دقیقی ندارند، تحقیقات میدانی ما نشان می دهد که اتفاق روی داده مربوط به روز شنبه است. گزارش ما از "شبکه رسانه ای بیان" را در این خصوص می خوانید.

20 روز قبل

امام زمان ظهور کرد؛ بازنگاهی به اسکیزوفرنیا

فردی با نام فریبا کرمی از حدود بیست روز پیش اعلام نموده است که آخرین منجی بشریت (امام زمان) است و به راحتی خود را امام زمان می داند. وی توییتر و تلگرام را به عنوان رسانه های خود برای تبلیغات انتخاب کرده و وعده داده است که 10 آبان اتفاقی خواهد افتاد.

22 روز قبل

آرامش ابدی وجود ندارد؛ همگی باید با رنج کنار آییم

ما از همه چیز وحشت داریم. از آینده، تنهایی، فرزند داشتن و فرزند نداشتن، درست تربیت کردن یا نکردن آنها. ما مضطربیم و اگر یک جمله مشخص بخواهیم در خصوص روانشناسی مدرن قرن بیست و یکمی بگوییم، آن این است که روانشناسی کمکی به حل بحران نمی کند.

22 روز قبل

بحران بی‌هویتی فرزندان مادر ایرانی؛ کارت هویت؟

بی‌هویتی فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی با مردان خارجی تبدیل به یک بحران اجتماعی در ایران شده و تلاش‌های مجلس نیز برای حل این بحران، هر بار با کارشکنی‌های شورای نگهبان و دولت با شکست مواجه شده است.

23 روز قبل

گزارش و تحلیل

مقاله

شبکه های اجتماعی

بایگانی


Top