آخرین اخبار
جنگ روانی دولت علیه مردم در موضوع یارانه هاامام جمعه تهران به التماس بازاریان افتاد +گزارش وال استریت ژورنالتحریم نفتی ایران، نفت را به ۹۰ دلار می رساندکابینه روحانی با حضور قالیباف تکمیل می شودبیات زنجانی نیز صدای انقلاب را شنید؛ «اگر مردم نخواهند...»

بحران فقر و گرسنگی در استان سیستان و بلوچستان ایران

علیم یارمحمدی، نماینده مردم زاهدان در مجلس ایران اعلام کرد 75 درصد مردم استان سیستان و بلوچستان زیر خط فقر زندگی می‌کنند و 95 درصد آنها به غذای مناسب دسترسی ندارند.

اخبار مرتبط

موج سوم ایدز و خطر همگانی شدن آن در کلانشهرها

بر اساس جدیدترین آمار منتشر شده از سوی رئیس اداره پیشگیری از ایدز وزارت بهداشت، موج سوم بیماری ایدز در راه است. بر همین اساس تا ابتدای دی‌ ماه ۹۶ حدود ۳۶ هزار و ۵۷۱ مورد ابتلا به ایدز در کشور تشخیص داده شده که ۵۰ درصد آنان در گروه سنی ۲۱ تا ۳۵ سال هستند.

مصائب معلولیت در ایران

همیشه و در همه تصمیم‌گیری‌ها آن‌ها را نادیده گرفته‌اند و تقریباً سهمی هم از امکانات شهری ندارند. زحمت و سختی جزء جدانشدنی زندگی روزمره آن‌هاست.

سرکوب موسیقی خیابانی در ایران

موسیقی خیابانی که می‌تواند ابزاری برای زدودن غم و اندوه مردم باشد، همواره از سوی حکومت به اشکال مختلف سرکوب شده و ایدئولوژی حاکم بر ایران هرگز نگذاشته این هنر جایگاه خود را پیدا کند.

رویا را فروختم تا هزینه بیمارستان را بدهم!

نازنین از محمد می‌پرسد این پول را از کجا آورده است، او هم با گریه می‌گوید: «رویا را فروختم تا هزینه بیمارستان را بدهم.»

فروش اعضای بدن در ایران؛ حراج زندگی!

روی در و دیوارهای شهر پر شده است از آگهی‌های فروش کلیه، کبد، قرنیه چشم و..؛ آگهی‌هایی که گویی زندگی انسان‌ها در آن به فروش گذاشته شده است.

بیکار و نا امیدم!

علی می‌گوید حل مسئله بیکاری جوانان در اولویت دولت نیست؛ چراکه مشغول برجام و فیلترکردن تلگرام است.

هر ساعت 50 نفر در ایران زندانی می‌شوند

رئیس انجمن مددکاری ایران با بیان اینکه در هر ساعت 50 مجرم روانه زندان‌ها می‌شوند، گفته است: «رویکرد بسیاری از قضات بهره‌گیری از مجازات زندان است.»

اعتراض کارگران در ایران، به عدم صدور مجوز راهپیمایی در روز کارگر

جمع کثیری از کارگران واحدهای تولیدی و صنعتی در ایران با تجمع در مقابل خانه کارگر مراتب اعتراض خود را به عدم صدور مجوز برای راهپیمایی در روز جهانی کارگر اعلام کردند.

روند مسدود سازی تلگرام در ایران آغاز شد

روند مسدود سازی تلگرام در ایران با دستور دستگاه قضایی این کشور آغاز شد.

ثبت 20 طلاق در هر ساعت

رئیس انجمن مددکاری اجتماعی: در سال 90 به ازای هر ساعت 16 طلاق ثبت شده است که این تعداد در سال 96 به 20 طلاق در هر ساعت افزایش یافته است.

گزارش و تحلیل

مقاله

شبکه های اجتماعی

بایگانی


Top