آخرین اخبار

کاهش 38 درصدی ازدواج در ایران

در حالی که رهبر جمهوری اسلامی خواهان «تسهیل امر ازدواج و فرزندآوری» است، رئیس اداره سلامت جمعیت، خانواده و مدارس وزارت بهداشت ایران می‌گوید میزان ازدواج طی هشت سال گذشت در کشور «30 درصد کاهش» یافته است.

14 ساعت پیش

اخبار مرتبط

همکاری پلیس با اپلیکیشن های مسیریاب بومی

پلیس راهور تصمیم به همکاری با برنامه نویسان اپلیکیشنی شده که مسیریاب طراحی می کنند. همکاری پلیس با سازندگان این مسیریاب ها همان نتیجه ای را خواهد داد که پیش از در خصوص پیام رسان های بومی داده است.

2 روز قبل

افزایش مصرف «ریتالین» در بین دانش آموزان

در آستانه امتحانات پایان‌ترم دانشگاه و امتحانات پایان سال تحصیلی مدارس، مصرف قرص «ریتالین» در بین دانشجویان و دانش آموزان افزایش چشمگیری یافته است.

3 روز قبل

ما یک قانونی داریم که اول و آخر مصاحبه ماچ می کنیم

ما یه قانونی داریم که اول و آخر مصاحبه ماچ می کنیم. الان هم آغاز مصاحبه است و باید ماچ کنیم! رعنا می گوید می دانم و ماچ می کند…

5 روز قبل

پلیس همچنان به برخورد با روزه خواران ادامه می دهد

موضوع روزه خواری از پیش از ماه رمضان به یک نوع ترند در کلام مسئولان جمهوری اسلامی بدل می شود. قوه قضاییه هر روز پرونده های بیشتری را به پرونده های قتل، دزدی، تجاوز و کلاهبرداری اضافه می کند.

6 روز قبل

نیمی از اصفهانی‌ها از دوچرخه‌سواری محروم شدند

بانوان اصفهانی در حالی با حکم دادستانی از دوچرخه‌سواری محروم می‌شوند که اصفهان یکی از پرترافیک‌ترین شهرهای ایران محسوب می‌شود و کمتر پیش می‌آید که هوای این شهر برای گروه‌های مختلف سنی سالم باشد.

7 روز قبل

تولد دوباره فرزندان مادر ایرانی

مجلس شورای اسلامی ایران پس از سال‌ها فرصت سوزی، روز یکشنبه لایحه اعطای تابعیت به فرزندان مادر ایرانی را با اکثریت آرا به تصویب رساند.

9 روز قبل

فضای مدارس بسته‌تر می‌شود

وزارت آموزش‌وپرورش به بهانه پخش آهنگ یکی از خوانندگان پاپ و رقص و شادی کودکان، در پی وضع قوانین عصر حجری و بسته‌تر کردن فضای مدارس است تا بیش‌ازپیش فضاهای آموزشی کشور را تحت کنترل ایدئولوژی مذهبی جمهوری اسلامی درآورد.

10 روز قبل

طرح نوسازی اتومبیل ها با شکست مواجه شد

از زمان طرح ریزی برای نوسازی ناوگان تاکسی های شهری فرسوده تا کنون بیش از ۳ سال می گذرد. این طرح که پیش از این به صورت برنامه ریزی شده برای تاکسی پیکان ها قرار بود اجرا شود با فشار بر تاکسی داران، پیکان از رده خارج شد.

10 روز قبل

اجارۀ خانه های روزانه در تهران و تشویش اذهان عمومی توسط صداوسیما

خانه های ساعتی در تهران به مقوله ای عادی تبدیل شده است. خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان دوباره به سمت این خانه های اجاره ای ساعتی رفت تا شانتاژ خبری جدید ایجاد کند هرچند که قبلا نیز چنین گزارش هایی تهیه شده بود.

10 روز قبل

تهدید «ذلت‌بار» معاون ظریف به اخراج مهاجران افغان

تهدیدهای حکومت ایران از عرصه هسته‌ای، نظامی و سیاسی اکنون با اظهارنظر معاون وزیر امور خارجه به حوزه مسائل اجتماعی و مهاجرت هم کشیده شده است.

12 روز قبل

گزارش و تحلیل

مقاله

شبکه های اجتماعی

بایگانی


Top