آخرین اخبار
صنعت نفت ایران تشنة سرمایه‌رویای حذف دلار از معادلات ارزی ایرانانتخاب بین تورم کمتر و بیکاری بیشترچالش دختران با «فاطی کماندو»های خشن

ثبت 20 طلاق در هر ساعت

رئیس انجمن مددکاری اجتماعی: در سال 90 به ازای هر ساعت 16 طلاق ثبت شده است که این تعداد در سال 96 به 20 طلاق در هر ساعت افزایش یافته است.

1 روز قبل

اخبار مرتبط

زنان ایرانی در سیاه چاله خشونت

خشونت علیه زنان جلوه‌ای از فرهنگ پدرسالاری و مردسالاری در ایران محسوب می‌شود که با حاکم شدن نظام جمهوری اسلامی، رنگ لعاب بیشتری به خود گرفته است.

11 روز قبل

کوچ کشاورزان اصفهانی به امید یافتن کار در شهر

چاره‌ای برای کشاورزان اصفهانی نمانده و حالا بسیاری از آن‌ها برای پیدا کردن کار از روستاهای خود به اطراف شهر کوچ کرده‌اند.

15 روز قبل

دریاچه ارومیه نفس‌های آخر را می‌کشد!

دریاچه ارومیه مدت‌هاست با بحرانی به سابقه روبرو شده است؛ بحرانی که گریبان مردم روستاهای اطراف را گرفته و نفس کشیدن را برای آن‌ها سخت کرده است.

18 روز قبل

دستفروشی؛ زائیده بیکاری و فقر

حمید فوق‌لیسانس روانشناسی از دانشگاه پیام نور تهران دارد و به دلیل پیدا نکردن شغل از دوران دانشجویی تا حالا به کار دستفروشی مشغول است.

22 روز قبل

صفحه حوادث، یکی از شیوه های مدیریت جامعه

برای سالیان دراز تا همین اکنون، یکی از شیوه های پیش بردن برخی اهداف خاص حکومت جمهوری اسلامی، استفاده از صفحات حوادث روزنامه ها (خصوصا روزنامه های جام جم و ضمائم آن و همشهری) بود.

27 روز قبل

ورود «افغانی‌ها» به استخر دریا ممنوع!

مسئولان یک استخر در قم در رفتاری غیرانسانی و از روی خودبرتربینی، فروش بلیط به اتباع افغانستانی را ممنوع کرده‌اند.

1 ماه قبل

هر چه داشتیم زلزله با خود برد

گفت‌وگوی «شبکه بیان» با دختر 18 ساله‌ای که همه چیزش را در زلزله کرمانشاه از دست داد و عید نوروز امسال را بدون پدر و مادرش سر کرد.

1 ماه قبل

"آسمان بر سر "آسمان آبی"ها خراب شد"

آسمان آبی حتی در آخرین شماره خود، از مسائل و دغدغه های روز نوشت. مسائلی که برای بسیاری از روزنامه ها فرعی است و اگر بخش بزرگی از جامعه نیز آن را با صدای رسا فریاد بزند، این مطبوعات به راحتی از کنار آن می گذرند.

1 ماه قبل

فرار نخبگان ایرانی از سایه سنگین بی‌عدالتی

کم نیستند «مریم میرزاخانی»هایی که به دلیل سیاست‌های غلط حکومت عرصه را بر خود تنگ دیده‌اند و عطای وطن را به لقایش بخشیده‌اند.

1 ماه قبل

خودکشی جوان اردبیلی؛ مشکل شخصی یا اجتماعی؟

پسرک جوان در فیلمی که در شبکه اجتماعی اینستاگرام منتشر کرده با ناله‌هایی دردناک می‌گوید: «امروز آخرین روز زندگیمه، دیگه نمی‌تونم تحمل کنم.»

1 ماه قبل

گزارش و تحلیل

مقاله

خلوتی با روحانیت
  ناصر آزادی پنا

شبکه های اجتماعی

بایگانی


Top