آخرین اخبار

تاریخ قضاوت خواهد کرد!

مورخان در آینده خواهند نوشت که رژیم مذهبی حاکم بر ایران چه ضربه‌های سهمگینی به وجهه و شأن ایران و زیست اجتماعی مردم زده است.

3 ماه قبل
بیان
A- A A+

مطلب منتشر شده ، بیانگر سیاستهای شبکه بیان نیست و نویسنگان آزادند که نظرات خود را بدون سانسور بیان کنند.

شبکه رسانه ای بیان جهت ایجاد فضای تبادل نظر، از نقطه نظرات انتقادی در خصوص مطالب منتشر شده استقبال میکند.

 

مورخان در آینده خواهند نوشت که رژیم مذهبی حاکم بر ایران چه ضربه‌های سهمگینی به وجهه و شأن ایران و زیست اجتماعی مردم زده است. قطعاً آن دسته از مردمِ این دوره از تاریخ ایران که در برابر جنایات و ستم‌های جمهوری اسلامی سکوت کرده‌اند، در لابه‌لای صفحات کتاب تاریخ سربلند نخواهند بود. چنین رژیمی که همه ابزارهای مادی و معنوی را برای بسط و توسعه دستگاه دیکتاتوری خود به کار گرفته است، تنها یک دلیل برای ادامه حیاتش وجود دارد: قدرتی که منشأ آن خشونت است.

به گزارش «شبکه رسانه‌ای بیان» ملاهای حاکم بر ایران یک بار دیگر در آبان امسال نشان دادند خوی وحشیگری خود را نه‌فقط حفظ کرده‌اند، بلکه آن را گسترش داده‌اند؛ چنانکه گزارش خبرگزاری رویترز نیز نشان داد دستگاه ولایت‌فقیه برای حفظ و در امان ماندن خود 1500 ایرانی معترض را از دم تیغ گذارند و هزاران تن را بازداشت کرد.

حکومت غیرنرمال جمهوری اسلامی قدرت خود را نه از خواست مردم، بلکه از لوله‌های تفنگ و خشونت نیروهای سرکوبگر خود می‌گیرد. به همین دلیل گرفتن جان مردم و به خاک و خون کشیدن معترضان یکی از ابعاد فلسفه وجودی این رژیم محسوب می‌شود.

در آینده‌ای نزدیک که مورخان شرح حوادث و رویدادهای دوره کنونی را می‌نویسند، قطعاً خواهند نوشت که جنایت‌ها و اقدام‌های هولناک جمهوری اسلامی چه ابعاد و اندازه‌هایی داشته است. نسل‌های آینده با مرور تاریخ پی خواهند برد که رژیم تئوکرات ملاها تا چه اندازه شأن و منزلت این کشور با تاریخ کهنش را پایین آوردند.

در این میان، آن دسته از مردمی که در برابر ستم‌ها و جنایت‌های جمهوری اسلامی سکوت کرده‌اند یا با عناوین مختلف در حال لاپوشانی کردن این جنایت‌ها هستند، در برابر نسل‌های آینده خیانت‌کارترین مردم محسوب خواهند. بی‌تردید تاریخ قضاوت خواهد کرد که چه بر مردم ایران گذشت و تاریخ خواهد گفت چه کسانی به این آب‌وخاک و مردمش خیانت کردند.

 

برچسب

مقاله

شبکه های اجتماعی

بایگانی


Top