آخرین اخبار

ادامه توهین و تحقیر مردم در صدا و سیما

وقاحت در جمهوری اسلامی به اندازی رسیده که مجری یکی از شبکه‌های صدا و سیما به دوربین زُل می‌زند و به مردم ایران می‌گوید اگر به آنچه ما فکر می‌کنیم اعتقاد ندارید، از ایران بروید!

1 ماه قبل
بیان
A- A A+

مطلب منتشر شده ، بیانگر سیاستهای شبکه بیان نیست و نویسنگان آزادند که نظرات خود را بدون سانسور بیان کنند.

شبکه رسانه ای بیان جهت ایجاد فضای تبادل نظر، از نقطه نظرات انتقادی در خصوص مطالب منتشر شده استقبال میکند.

 

وقاحت در جمهوری اسلامی به اندازی رسیده که مجری یکی از شبکه‌های صدا و سیما به دوربین زُل می‌زند و به مردم ایران می‌گوید اگر به آنچه ما فکر می‌کنیم اعتقاد ندارید، از ایران بروید! این برای نخستین بار نیست که دستگاه پروپاگاندای رژیم ایران مردم را مورد تحقیر و توهین قرار می‌دهد. روز دوشنبه نیز یک «تحلیلگر سیاسی» اظهارات بی‌شرمانه‌ای را درباره رخشان بنی اعتماد، کارگردان سینما به زبان آورد.

به گزارش «شبکه رسانه‌ای بیان» رژیم ایران هر روز در حال ثابت کردن این موضوع است که مردم برایش اهمیتی ندارد و اگر لازم باشد دستگیر می‌کند، آدم می‌کشد، تحقیر می‌کند و همه ارزش‌های اخلاقی را هم زیر پا می‌گذارد.

تازه‌ترین بی‌اخلاقی این رژیم مربوط به صداوسیمایی است که مردم به جای صفت ملی، به آن لقب «میلی» را داده‌اند. زینب ابوطالبی مجری بی‌نام‌ونشان شبکه افق اظهاراتی را مقابل دوربین به زبان آورده است که ریشه در همان تفکر فاشیستی جمهوری اسلامی دارد. او خطاب به مردم گفته است «اگر کسی اعتقاد ندارد جمع کند و از ایران برود؛ برود آنجایی که آن رفاه و آن مدل زندگی وجود دارد.»

این برای نخستین بار نیست که دستگاه پروپاگاندای رژیم ایران مردم را مورد تحقیر و توهین قرار می‌دهد. روز دوشنبه نیز یک «تحلیلگر سیاسی» اظهارات بی‌شرمانه‌ای را درباره رخشان بنی اعتماد، کارگردان سینما به زبان آورد. محمدصادق کوشکی در همان شبکه افق که کارنامه سیاهی در توهین و تحقیر مردم دارد، می‌گوید «خانمی که فراخوان می‌زنی، می دونی اگر سپاه در مرزها نبود دست عبدالمالک ریگی به تو و دخترت و کس و کارت می‌رسید.»

در پی این بی‌احترامی در برنامه تلویزیونی «جهان‌آرا»، انجمن مستندسازان سینمای ایران در نامه‌ای به رئیس سازمان صداوسیما نوشته است «بخش‌هایی از این برنامه در ساعات گذشته دست‌به‌دست در شبکه‌های اجتماعی می‌چرخد و عرق شرم بر پیشانی مردم سیاه‌پوش کشور می‌نشاند. آیا نمی‌شود پایان و نهایتی برای این بی‌احترامی‌ها به شأن و حقوق مردم در صداوسیما متصور بود؟»

پیش‌ازاین فعالان سیاسی داخل و خارج بارها از دولت آمریکا تقاضای تحریم صدا و سیمای جمهوری اسلامی را مطرح کرده‌اند که با حمایت گسترده مردم مواجه شده است.

 

برچسب

مقاله

شبکه های اجتماعی

بایگانی


Top