آخرین اخبار

زنگ تفریح دولتی ها؛ فقط می گویند قیمت باید پایین بیاید!

امروز پس از جلسه هیئت دولت، وزرای حسن روحانی به داخل حیاط رفتند و با لبخند به شکلی که نشان دهند هیچ بار روانی بر روی آنها نیست به پرسش های اساسی خبرنگاران، پاسخ های بی اساس دادند.

16 ساعت پیش

اخبار مرتبط

ریختن بنزین روی آتش گرانی

در حالی که مرکز پژوهش‌های مجلس از رشد 25 درصدی خط فقر خبر داده است، رئیس‌جمهوری و نمایندگان مجلس ایران در حال زمینه‌چینی برای سهمیه‌بندی و افزایش قیمت بنزین هستند.

2 روز قبل

20 میلیارد دلار ارز دولتی در جیب 600 شرکت

دبیر کل جامعه حسابداران رسمی ایران با بیان اینکه حدود «600 شرکت دریافت‌کننده ارز دولتی حسابرسی نشده‌اند»، گفته است که این مسئله را به همه «مراجع قانونی» اطلاع دادیم؛ اما پاسخی دریافت نکردیم.

3 روز قبل

چشم دولت به دنبال ارزهای چمدانی

دیروز یکی از روزهای پر کار روسای گمرک ایران بود. روز گذشته مصوبه ای به تمام گمرکات اجرایی در سراسر کشور ابلاغ شد که حاوی دستوری برای این ادارات بود. بر اساس این مصوبه وارد کردن هر مقدار ارز توسط هر فردی به داخل کشور مجاز است و هیچ ماموری حق برخورد ندارد.

3 روز قبل

آقا دستور داده اند ریال تقویت شود

رهبر جمهوری اسلامی اقتصاد نخوانده و همه چیز را در محیط اطراف خود با زور به پیش برده است. او حالا قصد دارد با "دستور" و حکم حکومتی، ارزش پول ملی کشور تحت امرش را نه تنها حفظ کند که بالا ببرد.

4 روز قبل

۱۱ هزار واحد تولیدی نیمه تعطیل و راکد

معاون برنامه‌ریزی سازمان صنایع کوچک می‌گوید حدود 11 هزار واحد تولیدی «کمترین ظرفیت تولید» را دارند یا «نیمه تعطیل» هستند.

4 روز قبل

مردم در شب یلدا تخمه هم نمی توانند بشکنند

روزهای منتهی به شب یلدا برای بخش بزرگی از جامعه که درگیر عرف و آبرو داری هستند به یک عذاب تبدیل می شود. گرانی غیر قابل تصور انواع آجیل به عنوان اصلی ترین مصرفی های این شب مشخص نیست در اوضاع دهشتناک اقتصاد این روزهای ایران تا کجا خواهد رفت.

5 روز قبل

قاچاق 2.5 میلیارد دلاری پوشاک

عضو کمیسیون اصل 90 مجلس ایران با اذعان به اینکه سالانه 2.5 میلیارد دلار پوشاک قاچاق وارد کشور می‌شود، از بیکاری 360 هزار کارگر صنعت نساجی و پوشاک خبر داده است.

5 روز قبل

تکلیف تلفن های همراه توقیفی هنوز نامشخص است

مدت بیش از ۵ ماه است که تعداد ۷۰۰ هزار گوشی تلفن همراه در انبارهای گمرکی توقیف شده اند و هرچند وقت یک بار، خبری مبنی بر آزاد شدن یا نشدن آنها منتشر می شود.

6 روز قبل

دو عامل مرگ تولید در سال 98

بخش تولید در ایران در خط مقدم مشکلات اقتصادی ایستاده ولی همواره دود سیاست‌های غلط رژیم به چشم این بخش کلیدی اقتصاد ایران رفته است.

6 روز قبل

آیا اختلافات جزیی جهان، منجر به بی اثر شدن تحریم های ایران می شود

اینکه عربستان سعودی و ایالات متحده آمریکا بر سر موضوع کاهش تولید نفت عربستان به نزاع پرداخته یا پلیس اسرائیل نسبت به افزایش فشار بر بنیامین نتانیاهو به دلیل دریافت رشوه اقدام نموده، ارتباطی با اتحاد آنان بر سر مساله ایران ندارد.

7 روز قبل

گزارش و تحلیل

مقاله

شبکه های اجتماعی

بایگانی


Top