آخرین اخبار
نرگس کلباسی موظف به پاسخگویی و گفتگو با خبرنگاران استکاهش 22 درصدی تعداد شرکت‌های فعال در بورس تهران طی یک دهه گذشتهشتاب بی‌سابقه قیمت خودرو در ایرانچشم انداز مبهم خط لوله صلحترامپ در کنفرانس خبری دیدار با رهبر کره شمالی: تحریم‌‌ها همچنان برقرار خواهد ماند

واردات غیرقانونی 5 هزار خودرو لوکس؛ دست‌های آلوده وزارت صنعت؟

رئیس سازمان بازرسی کل کشور به تازگی از هک شدن سامانه «ثبتارش» و ورود غیرقانونی پنج هزار دستگاه خودرو لوکس به کشور خبر داده است.

20 ساعت پیش

اخبار مرتبط

وقتی دولت دو برابر شدن قیمت‌ها را قبول ندارد!

در حالی که بسیاری از کالاها و خدمات در ایران با افزایش قیمت دو برابری روبرو شده‌اند، سخنگوی دولت تنها «افزایش ۵۰ تا ۶۰ درصدی نرخ برخی کالاها» را پذیرفته است.

6 روز قبل

انفجار اقتصادی نزدیک است!

گرانی کالاها و خدمات به نگرانی‌های مردم دامن زده و عده زیادی برای حفظ ارزش دارایی‌های خود به سمت بازار سکه، دلار، مسکن و خودرو هجوم برده‌اند.

6 روز قبل

کاهش 22 درصدی تعداد شرکت‌های فعال در بورس تهران طی یک دهه گذشته

طبق اعلام مرکز آمار ایران، تعداد شرکت‌های فعال در بورس و اوراق بهادار تهران در سال 1395 نسبت به یک دهه قبل با ۲۲ درصدی کاهش روبه‌رو شده است.

8 روز قبل

شتاب بی‌سابقه قیمت خودرو در ایران

خودروهای داخلی و خارجی در بازارهای ایران با افزایش قیمت بی‌سابقه‌ای روبرو شده‌اند و کار دلالان خودرو به شدت رونق گرفته است.

8 روز قبل

چشم انداز مبهم خط لوله صلح

"خط لوله صلح" نام خط لوله گاز صادراتی ایران به هند و پاکستان است که براساس تفاهم‌های انجام شده، ایران متعهد شد تا مدت ۲۵ سال، گاز خود را با قیمت توافقی به هند و پاکستان بفروشد اما به دلایل سیاسی و امنیتی این پروژه تاکنون عملیاتی نشده است.

9 روز قبل

دبه درآوردن «کرمان موتور» به بهانه تحریم‌ها

شرکت کرمان موتور که قرار بود خودروی «النترا» 2018 را در خردادماه جاری به مشتریان تحویل دهد، به بهانه تحریم‌ها، از تعهدات خود به هزاران خریدار شانه خالی کرده است.

9 روز قبل

بی‌اعتنایی بانک‌ها به بخش تولید

در حالی که نرخ بیکاری سیر صعودی دارد و عنوان «حمایت از کالای ایرانی» برای امسال انتخاب شده است، بانک‌ها همچنان در پرداخت تسهیلات به بخش تولید عملکرد ناعادلانه‌ای دارند.

12 روز قبل

چشم‌انداز اقتصاد ایران در دوران «برجام بدون آمریکا»

با خروج آمریکا از توافق هسته‌ای (برجام)، چشم‌انداز اقتصاد ایران به یکی از چالش‌های مهم تحلیلگران جهانی تبدیل شده است.

12 روز قبل

4 تا 15 درصد جمعیت ایران دچار فقر غذایی هستند

یافته‌های "برنامه جهانی غذا" (WFP) نشان می‌دهد که از حدود 7 میلیارد نفر جمعیت ساکن کره زمین، ۸۱۵ میلیون نفر غذای کافی برای زندگی‌ عادی و فعالیت‌های روزمره ندارند.

12 روز قبل

چرا بوئینگ پرید؟

خروج آمریکا از توافق هسته‌ای یک شوک دیگر به جمهوری اسلامی وارد کرده و این بار شرکت هواپیماسازی بوئینگ اعلام کرده است که هیچ هواپیمایی به ایران نمی‌فروشد.

12 روز قبل

گزارش و تحلیل

مقاله

شبکه های اجتماعی

بایگانی


Top