آخرین اخبار

شعله نفت ایران در حال خاموشی/ عربستان ظرفیتش را افزایش داد

در حالی که خبرگزاری رویترز از کاهش یک میلیون و 170 هزار بشکه‌ای صادرات نفت ایران خبر داده، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفته است دونالد ترامپ خوب می‌داند که به صفر رساندن صادرات نفت ایران یک «بلوف سیاسی» بود.

1 روز قبل

اخبار مرتبط

این دولت سرمایه داران است؛ دانشگاه رفتن پول می خواهد

خصوصی دانشگاه ها دیگر موضوعی است که دانشگاهیان با آن آشنا شده اند. دولت حسن روحانی پروژه خصوصی سازی دانشگاه را پیش برده است و به صراحت اعلام می کند که دولت بازار آزاد است.

3 روز قبل

جلسه سه‌ساعته روحانی با اقتصاددانان/ بن‌بست اقتصادی؟

اوضاع سیاسی و اقتصادی جمهوری اسلامی هرروز پیچیده‌تر می‌شود و مقامات حکومتی که بن‌بست را در انتهای همه راه‌ها می‌بینند، این بار دست به دامان اقتصاددانان شده‌اند.

3 روز قبل

دستگیری متهم اختلاس نفتی در بوشهر

رسانه‌ها در ایران از دستگیری مسئول فروش فرآورده‌های نفتی به کشتی‌ها (بانکرینگ) در منطقه بوشهر خبر داده‌اند. این فرد که با نام اختصاری ح.ط معرفی می‌شود، به اختلاس چند ده میلیارد تومانی متهم شده است.

3 روز قبل

از سند چشم انداز 1404 تا الگوی 50 سال آینده

می توان رگه هایی از حسادت نسبت به سند چشم انداز 1404 را در سند الگوی پیشرفت 50 ساله او دید. چرا که سند 1404 را مجمع تشخیص مصلحت نظام در دوره اکبر هاشمی رفسنجانی نوشت و علی خامنه ای تنها آن را امضا کرد اما در سند جدید 50 ساله، وی خود نویسنده آن است.

4 روز قبل

چرا متفق القول اعلام می شود 13 آبان خبری نخواهد شد؟

عباس عراقچی و صادق زیباکلام از جمله کسانی هستند که معتقدند پس از 13 آبان هیچ اتفاق خاصی نخواهد افتاد. منظور آنها به این شرح است که اوضاع از این که کشور به سر می برد بدتر نخواهد شد.

4 روز قبل

افزایش فشار مالیاتی در شرایط بحرانی

در حالی که بخش تولید به دلایل مختلف در شرایط بحرانی به سر می‌برد و تعداد زیادی از بنگاه‌های اقتصادی تعطیل شده‌اند، آمارهای بانک مرکزی نشان می‌دهند طی پنج ماه ابتدایی امسال، مالیات بر مشاغل بیش از 20 درصد افزایش یافته است.

5 روز قبل

بانک‌های خصوصی با اقتصاد ایران چه کردند؟

بخش عمده‌ای از بحران مالی ایران و تبعات آن، که میلیون‌ها انسان را به ورطه فقر کشانده، مربوط به بانک‌های خصوصی است؛ بانک‌هایی که بی‌ضابطه به وجود آمده‌اند و با رابطه به فعالیت مخرب خود ادامه می‌دهند.

6 روز قبل

افزایش قیمت بنزین با ابزار فریب!

در حالی که قدرت خرید مردم به شدت کاهش یافته است، زمزمه هایی درباره افزایش قیمت بنزین به گوش می رسد که باعث نگرانی اقشار آسیب پذیر جامعه شده است.

7 روز قبل

بررسی بحران‌های اقتصادی در بیت خامنه‌ای

با وخیم‌تر شدن شرایط اقتصادی ایران، رهبر جمهوری اسلامی شب گذشته جلسه‌ای را درباره بحران‌های اقتصادی با سران سه قوه برگزار کرد.

8 روز قبل

چرا واردات تلفن همراه همچنان ممنوع است؟

سپاه پاسداران هرجا از هر چیزی خصوصا در حوزه پولی و مالی کم می آورد، آن را از جیب مردم حساب می کند. اکنون نیز خبر از این موضوع می رسد که بعضی ارگان ها از واردات تلفن همراه جلوگیری کرده اند.

9 روز قبل

گزارش و تحلیل

مقاله

شبکه های اجتماعی

بایگانی


Top