آخرین اخبار

کارت مصالح به سرانجام نرسید، بازار تعهدی ایجاد شد

سال گذشته برنامه ای برای سازندگان مسکن از جانب وزارت راه و شهرسازی تدارک دیده شد که طی آن، انبوه سازان می توانستند با دریافت کارت مصالح، از تخفیف قابل توجهی استفاده کنند.

3 ساعت پیش

اخبار مرتبط

شرایط پیچیده بودجه

ادامه روند کنونی که در آن صادرات نفت به کمترین میزان خود طی 40 سال گذشته رسیده و بانک‌های ایران نیز در سطح بین المللی ایزوله شده‌اند، به زودی به یک بحران مالی بی‌سابقه منتهی خواهد شد.

3 روز قبل

ایران از درون؛ اینجا زندگی و اقتصاد سخت تر می شود

در اواخر ماه ژوئیه و اوت، ۵۷ درصد از ایرانیان به این نتیجه رسیده اند که شرایط اقتصادی در کشور آنها بدتر و سخت تر شده است. پس از اعمال تحریم ها، وضعیت اقتصادی ایران رو به وخامت گذاشته است.

4 روز قبل

انکار وعده آب و برق مجانی

چهل سال پس از وعده روح‌الله خمینی مبنی بر «آب و برق مجانی»، وزیر نیروی دولت روحانی این وعده را انکار کرده و گفته است «کسانی که تمکن اقتصادی دارند، قیمت واقعی برق را بپردازند تا به جایی برسیم که برق را رایگان کنیم.»

5 روز قبل

۸ حقیقت غیرقابل باور از اقتصاد ایران

اقتصاد ایران یک دهه پر آشوب و آشفته داشته است. در سال ۲۰۱۶، ایران از لحاظ اقتصادی رشد چشمگیری داشت اما از سال ۲۰۱۸ که تحریم های آمریکا بر علیه این کشور آغاز شد، به شکل محسوسی روند سقوط را طی می کند.

5 روز قبل

کشت و عرضه

در حالی که مسئولان قضایی در ایران از وضعیت مناسب و رو به رشد اقتصادی در ایران راضی به نظر می رسند، اما حقیقت در نقاط مختلف ایران چیز دیگری را نشان می دهد.

5 روز قبل

بازی دوسر باخت سی.اف.تی

با نزدیک شدن به پایان ضرب‌الاجل «گروه ویژه اقدام مالی»، بحث پیوستن یا نپیوستن ایران به FATF بار دیگر در رسانه‌ها و محافل سیاسی داغ شده و مانند سه سال گذشته موافقان و مخالفان این مسئله رقابت خود را آغاز کرده‌اند.

6 روز قبل

عملیات روانی بازار ارزی، دلارهای خانگی را هدف قرار داده است

کاهش نرخ ارز طی یک هفته گذشته تقریبا پس از ماه ها افزایش و بالا ماندن، محسوس بود. در حالی که همتی خبر از کاهش نرخ ارز به طور جدی و زیر 12 هزار تومان داده بود اما پس از مدتی گفت چنین حرفی نزده است.

6 روز قبل

حفظ وضع موجود و آسیب های زیرساختی

در جنگ نظامی به طور عمده، زیرساخت ها هدف قرار می گیرند. اگرچه به باور عوام، این حملات خالی شدن خشم عموم نسبت به نظام حاکم را در پی خواهد داشت اما این زیرساخت ها به هر روی با پول همین مردم و البته با دستان سپاه پاسداران ساخته شده است.

6 روز قبل

مرگ کفش تبریز

نبض تولید در پایتخت کفش ایران کند می‌زند و کفاشان تبریزی دیگر مانند سال‌های قبل سفارش‌های زیادی را دریافت نمی‌کنند. چه بر سر کفش‌ چرم تبریز آمده که هزاران نفر از نان خوردن افتاده‌اند؟

6 روز قبل

قبض رسما رفتنی شد

فرایند حذف قبوض کاغذی با پیدایش طرح قبض سبز رسما آغاز شد و به تدریج مشترکین دیگر رنگ قبض های آبی و قرمز و صورتی شرکت های دولتی ارائه دهنده خدمات را نمی بینند.

8 روز قبل

گزارش و تحلیل

مقاله

شبکه های اجتماعی

بایگانی


Top