آخرین اخبار

سی.اف.تی و پالرمو در ایستگاه آخر

مجمع تشخیص مصلحت نظام روز شنبه 27 بهمن لوایح CFT و پالرمو را به رأی خواهد گذاشت تا پس از سه سال تکلیف دو لایحه دیگر از چهار لایحه جنجالی FATF مشخص شود.

4 ساعت پیش

اخبار مرتبط

جبران کسری بودجه ۴۵ هزار میلیارد تومانی از کدام مسیر؟

بانک مرکزی ایران در تازه‌ترین گزارش خود اذعان کرده است که تراز عملیاتی و سرمایه‌ای جمهوری اسلامی در 9 ماهه سال جاری با 45 هزار میلیارد تومان کسری روبرو شده است.

2 روز قبل

آیا فروپاشی تامین اجتماعی نزدیک است؟

این سازمان حدود ۱۲ هزار میلیارد تومان از کارفرمایان و بیش از ۱۰ هزار میلیارد تومان شهرداری‌ها طلبکار است که با توجه به عدم پرداخت هر دو گروه (کارفرما و شهرداری)، این هزینه ها را کارگران باید پرداخت کنند.

2 روز قبل

آشفته بازار مرغ و گوشت؛ ضد و نقیض های تنظیم بازار و پشتیبانی دام

به نظر می رسد ماراتن نفس گیر کنترل قیمت گوشت و مرغ تمامی ندارد و هیچ طرفی هم توان برنده شدن و رسیدن به خط پایان را نخواهد داشت.

2 روز قبل

توزیع گوشت تنظیم بازار متوقف شد

با توجه به صف های طولانی تشکیل شده برای خرید گوشت منجمد برزیلی، شرکتی تحت عنوان شرکت پشتیبانی امور دام با استفاده از اینترنت، وارد عمل شد تا این گوشت های یخ زده را به دست خریداران برساند.

3 روز قبل

پرتگاه اقتصادی

نماینده گروه اقدام ایران در وزارت امور خارجه آمریکا تصریح کرده است پس از اردیبهشت سال آینده دیگر از معافیت‌های تحریمی برای خرید نفت ایران خبری نخواهد بود؛ اما در یک اظهارنظر عجیب، رئیس‌جمهوری ایران گفته است حاضریم «توبه آمریکا» را بپذیریم.

4 روز قبل

عیدی کارگران مشخص شد؛ یک سال کار برای هیچ!

پس از کش و قوس های فراوان، امروز وضعیت عیدی کارگران مشخص شد و هم زمانی اعلام این خبر با بالا گرفتن خبر اصلاحات پارامتریک تامین اجتماعی قابل توجه است. مبلغ عیدی کارگران امسال حداقل ۲ میلیون و ۲۲۲ هزار و ۵۳۸ تومان و حداکثر ۳میلیون و ۳۳۳ هزار و ۸۰۷ تومان است

5 روز قبل

اتلاف 340 هزار میلیارد تومان پول بی‌زبان

رژیم ایران تاکنون حدود 340 هزار میلیارد تومان یارانه نقدی پرداخت کرده است؛ یارانه‌ای که قرار بود صرفاً به دست افراد مستحق برسد و شکاف طبقاتی را کاهش دهد.

5 روز قبل

لیلاز از کدام ترازنامه بانکی صحبت می کند؟

سعید لیلاز، روزنامه نگار و تحلیلگر اقتصادی در گفتگویی با خبرگزاری کار ایران برای چندمین بار اعلام کرد نظام بانکی ایران ورشکست نخواهد شد. وی با اشاره به برخی گزارشات گفت علم اقتصاد علمی نیست که با چند توییت و کار اینترنتی از بین برود.

5 روز قبل

زوال اقتصادی!

روزهای بد اقتصاد ایران از راه رسیده‌اند و شاخص‌های اقتصادی از تراز تجارت خارجی گرفته تا میزان مصرف بخش خصوصی و نرخ رشد اقتصادی همگی منفی شده‌اند.

6 روز قبل

کار بیشتر، اصلاحات پارامتریک و پر شدن جیب مدیران شستا

شرایط فعلی به گونه ای است که کارگران باید ۳۵ سال به کار طاقت فرسا ادامه دهند حال آنکه مدیران نجومی بگیر و چند شغله، بدون نیاز به کار کردن و تنها با امضا زدن ذیل طرح هایی مشابه طرح فوق، فاصله خود را با سایر اقشار جامعه خصوصا کارگران بیشتر می کنند.

6 روز قبل

گزارش و تحلیل

مقاله

شبکه های اجتماعی

بایگانی


Top