آخرین اخبار
ایرج حریرچی، سخنگوی وزارت بهداشت از افزایش قیمت لبنیات در ایران انتقاد کرد۹۰درصد شرکت های پیمانکاری با ورود نیروهای نظامی به راهسازی بیکار شده اندسبد خرید مردم در سه ماه گذشته ۴۰ هزار تومان کوچک تر شده استرئیس مرکز ملی خشکسالی و مدیریت بحران سازمان هواشناسی:۹۷ درصد مساحت ایران دچار خشکسالی بلندمدت است

21 درصد سرمایه یک بانک بورسی سهم تسهیلات یک نفر

در جدیدترین افشاگری بانکی، یکی از بانک‌های بورسی، معادل 21 درصد از سرمایه خود را در قالب استمهال به «گروه شرکت‌های آقای ساعتچی» پرداخت کرد.

اخبار مرتبط

افزایش اجاره‌بها هم‌زمان با کاهش قدرت خرید مردم

رشد قیمت مسکن در کلان‌شهرهای تهران، اصفهان، شیراز و مشهد موجب افزایش 50 درصدی اجاره‌بها شده است.

رشد 232 درصدی قیمت مسکن در تهران طی شش سال

بررسی آمار مسکن و ساختمان در شهر تهران نشان می¬دهد طی شش سال گذشته قیمت مسکن در شهر تهران بیش از 232 درصد افزایش یافته است.

واکنش عصبی خامنه‌ای به تحریم‌ها؛ اتاق جنگ اقتصادی تشکیل دهید!

با شدت گرفتن مشکلات اقتصاد در ایران، علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی دستور تشکیل «اتاق جنگ اقتصادی» را داده است.

ابهام در قطع پروازهای کی.ال.ام به ایران

یک روز پس از اعلام خبر اخراج دو دیپلمات ایرانی از هلند، شرکت هواپیمایی کی.ال.امِ این کشور از توقف پروازهای خود به تهران خبر داد.

زیان انباشته بانک ایران زمین بیش از 50 درصد سرمایه آن شد

نظام بانکی ایران در شرایطی بحرانی به سر می‌برد؛ به طوری که اغلب بانک‌ها با زیان‌های عدیده مواجه شده و در برگزاری مجامع خود دچار مشکل هستند.

ابعاد تازه واردات غیرقانونی 6 هزار و 480 خودروی لوکس

سازمان تعزیرات حکومتی استان تهران می‌گوید واردات غیرقانونی بیش از 6 هزار دستگاه خودرو «جرمی سازمان‌یافته» است و چون رسیدگی به آن در صلاحیت ما نیست، پرونده آن را به دادگاه انقلاب فرستاده‌ایم.

آتش به جان نفت ایران!

صادرات نفت ایران در آستانه روبرو شدن با بی‌سابقه‌ترین تحریم‌ها قرار گرفته و مقامات رژیم ایران و ایالات‌متحده آمریکا در حال یک جنگ روانی بر سر این مسئله هستند.

افزایش ریسک اعتباری ایران در پی خروج آمریکا از برجام

بر اساس اعلام رسمی «کمیته رتبه‌بندی ریسک کشورهای دنیا» در سازمان همکاری های اقتصادی و توسعه (OECD)، رتبه ریسک اعتباری ایران یک پله نزول پیدا کرد و از رتبه 5 به 6 رسید.

اختصاصی بیان: پاسخگوی اداره برق شهر تهران تعطیل است

بنابر اخبار دقیق و موثق دریافتی از شهر تهران، سیستم پاسخگویی اداره برق این شهر که شهروندان جهت قطعی برق و یا حوادثی نظیر اتصالی سیم ها یا آتش سوزی با آن تماس می گیرند، تعطیل شده است.

تحریم نفتی ایران، نفت را به ۹۰ دلار می رساند

بانک آمریکایی «مریل لینچ» اعلام کرد: به دلیل فشار آمریکا بر روی خریداران نفت ایران در راستای عدم خرید از این کشور، می تواند قیمت نفت را به ۹۰ دلار افزایش دهد.

گزارش و تحلیل

مقاله

شبکه بیان آماج حملهٔ رسانه های نظام و اپوزیسیون!!
  قاسم درانی مدیرعامل شبکه رسانه ای بیان

شبکه های اجتماعی

بایگانی


Top