آخرین اخبار
اختلال در شبکه تلگرامروحانی: در هیچ فسادی نامی از فرماندهان ارتش نیستیک بالگرد دیگر شرکت نفت فلات قاره سقوط کردسرنوشت نامعلوم 800 میلیارد دلار ارز

سرنوشت نامعلوم 800 میلیارد دلار ارز

رئیس فدراسیون واردات ایران با بیان اینکه طی 40 سال گذشته 800 میلیارد دلار ارز از ایران خارج شده، تصریح کرده است که در‌ سال گذشته بیش از کل واردات کشور، ارز مبادله‌ای اختصاص پیدا کرده است.

23 ساعت پیش

اخبار مرتبط

سود 17.5 هزار میلیاردی دولت از آشفته‌بازار دلار

محاسبات آماری نشان می‌دهند دولت از نوسانات اخیر در بازار ارز، 17.5 هزار میلیارد تومان درآمد کسب خواهد کرد.

4 روز قبل

افزایش 19.5 درصدی مزد کارگران، بلای جان کارفرمایان

با توجه به جلسات زیادی که شورای عالی کار گذاشته و با منت بر سر کارگران اعلام می کردند که به دلیل آنکه چشمان چند میلیون نفر به نتایج این جلسات است پس باید با بررسی دقیق، نتیجه را اعلام کنیم، حال این نتیجه عیان و مشخص شد. سهم کارگران از این جلسات چیست؟

4 روز قبل

جزییات حقوق و دستمزد سال 97 کارگران

بر اساس تصمیم شورای عالی کار، حداقل حقوق یک کارگر مجرد در سال جاری، یک میلیون و ۳۱۲ هزار تومان خواهد بود. این رقم نسبت به سال گذشته، ۱۶ درصد رشد کرده است اما این رشد هم نمی‌‌تواند نامعامله افزایش دستمزد و میزان هزینه‌‌های یک کارگر را به‌‌ طور کامل حل کند.

5 روز قبل

ثبت سفارش واردات و صادرات متوقف شد

ثبت سفارش واردات و صادرات کالا برای تجار ایرانی از روز پنجشنبه، 23 فروردین تا اطلاع ثانوی متوقف شده است.

7 روز قبل

نرخ بیکاری افزایش یافت

درحالی‌که دولت حسن روحانی مدعی ایجاد 800 هزار شغل شده، آمارها نشان می‌دهند نرخ بیکاری در زمستان 1396 نسبت به فصل قبل آن افزایش پیدا کرده است.

8 روز قبل

بازگشت ابرهای سیاه به آسمان اقتصاد ایران

فقط یک ماه دیگر تا پایان ضرب‌الاجل رئیس‌جمهور آمریکا باقی مانده و اگر سند توافق هسته‌ای اصلاح نشود، آمریکا از آن خارج می‌شود و تحریم‌های اقتصادی دوباره گریبان ایران را می‌گیرند.

9 روز قبل

قیمت دستوری دلار؛ مردم متضرر اصلی هستند

دولت در یک تصمیم ناگهانی نرخ دلار را 4200 تومان اعلام کرده است و هر نرخ دیگری را به مثابه قاچاق دانسته که آن برخورد می‌شود.

10 روز قبل

گزارش مجلس از فساد هشت هزار میلیارد تومانی

مجلس شورای اسلامی گزارش تحقیق و تفحص درباره فساد هشت هزار میلیارد تومانی در صندوق ذخیره فرهنگیان را به قوه قضائیه ارسال کرد.

11 روز قبل

بانک مرکزی به صراف‌ها دلار کافی نمی‌دهد

گزارش‌ها حاکی از این است که بانک مرکزی دلار کافی در اختیار صرافان قرار نمی‌دهد و همین مسئله باعث افزایش قیمت دلار در بازار فردوسی شده است.

11 روز قبل

رشد اقتصادی تا 26 درصد با کاهش شکاف دستمزد زنان و مردان ایرانی

بر اساس جدیدترین گزارش صندوق بین‌المللی پول (IMF)، اگر ایران می‌خواهد به اهداف برنامه ششم توسعه دست پیدا کند، باید تجارت خود را بیشتر و گسترده‌تر کند و مشارکت زنان در بازار کار را افزایش دهد.

13 روز قبل

گزارش و تحلیل

مقاله

خلوتی با روحانیت
  ناصر آزادی پنا

شبکه های اجتماعی

بایگانی


Top