آخرین اخبار

ماجراجویی قاسم سلیمانی اینبار برای اسرائیل

پس از تروریستی شناخته شدن سپاه پاسداران توسط آمریکا، گمانه زنی ها در خصوص آغاز شدن جنگ توسط این نیروی شبه نظامی آغاز شد.

3 ساعت پیش

اخبار مرتبط

هلال احمر چرا به دلار نیاز دارد؟

هلال احمر گزارش داده است که تا کنون حدود صد میلیارد تومان وجه نقد از مردم ایران به حساب این سازمان واریز شده است. علی اصغر پیوندی، رییس سازمان، ضمن اعلام این مطلب گفت که یک دلار یا یک یورو به دلیل بسته بودن سوییفت به حساب ارزی این سازمان واریز نشده است.

7 روز قبل

نامزد لیست امید: احمق ها نمی دانند همه ایران سپاه است

محمد علی موحدی کرمانی از اعضای راه یافته به مجلس خبرگان رهبری با استفاده از لیست امید، در نماز جمعه روز گذشته تهران ضمن "احمق" خواندن آمریکا گفت که آنها نمی دانند که تمام ایران سپاه است.

8 روز قبل

اهواز در خطر سیل، نظام نگران تاسیسات نفتی

شهر اهواز با به هم پیوستن سد کرخه و دز در خطر جدی قرار دارد. احتمال دارد همانطور که آق قلا، شیراز و لرستان تحت تاثیرات آب قرار گرفت، این بار اهواز روبروی این مشکلات قرار گیرد.

8 روز قبل

روحانی: اگر سپاه نبود امروز دو کشور در اختیار داعش بودند

حسن روحانی شب گذشته در گفتگوی تلفنی که از جانب دولت فرانسه با وی برقرار شد، در حالی که به تازگی موضوع برجام را خود زیر سوال برده بود، این بار آن را توافقی بسیار مهم خواند.

11 روز قبل

کودکستانی به بزرگی هرم میدان بهارستان

افرادی که در مجلس شورای اسلامی با رای مردم حضور پیدا کرده اند و رای دهندگانی که فکر آن را هم نمی کردند که نمایندگانشان لباس سپاه پاسداران را بر تن و از یک گروه شبه نظامی دفاع کنند!

12 روز قبل

سپاه پاسداران به طور رسمی در فهرست گروه های تروریستی قرار گرفت

کاخ سفید ساعتی قبل به طور رسمی و برای نخستین بار یک سازمان دولتی خارجی را در فهرست گروه های تروریستی قرار داد.

13 روز قبل

سپاه پاسداران در گوشه رینگ قرار می گیرد

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز و روزهای آینده، دور تازه ای از سخت ترین فشارهای جهانی علیه خود را به چشم خواهد دید.

13 روز قبل

آمادگی برای بارش های جدید در کشور

اگر وضعیت زیرساخت هایی که در کل کشور به دلیل مدیریت غلط و چند مدیری ایجاد شده را نادیده بگیریم هرچند که نادیده گرفتنی نیستند، اما مسئولین چنین چیزی را قبول ندارند و در شرایط بحرانی تنها اعلام می کنند که غافلگیر شده اند.

14 روز قبل

مبلغ جبران خسارت به سیل زدگان معادل ۵۰ کیلوگرم گوشت

اوج همکاری این نهادها به چند بیانیه، ابراز همدردی و آزاد شدن چند روز مکالمه رایگان در مناطق بود. اکنون رییس بنیاد مسکن کشور می گوید پرداخت پنج میلیون تومان کمک بلاعوض به سیل زدگان لرستان از شنبه ۱۷ فروردین آغاز می شود.

15 روز قبل

احساس خطر اصلاح طلبان از برنامه ریزی جبهه پایداری برای مجلس

فضای کشور از هم اکنون رنگ انتخاباتی به خود می گیرد و اگر هنوز آنچنان خود را نشان نداده، صرفا به این علل است که اصلاح طلبان برنامه ای ندارند و اصولگرایان به طور غیر ملموس مشغول برنامه ریزی هستند.

16 روز قبل

گزارش و تحلیل

مقاله

شبکه های اجتماعی

بایگانی


Top