آخرین اخبار

حمله انتحاری به نیروی نظامی یا برنامه ریزی برای آشوبگری جدید؟

در این حمله که بر اساس بیانیه قرارگاه قدس "انتحاری" بوده، با استفاده از یک دستگاه خودرو مملو از مواد منفجره در مجاورت اتوبوس حامل یکی از یگان‌های قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه صورت پذیرفت، ۲۷ نفر کشته و تعدادی زخمی شده اند.

1 روز قبل

اخبار مرتبط

تایید حسن روحانی از ناکام گذاشتن جمهوری اسلامی توسط اروپا

حسن روحانی عصر چهارشنبه در دیدار سفرا و روسای نمایندگی ها و سازمان های خارجی مقیم تهران به مناسبت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی با تکرار مجدد اظهاراتی مبنی بر محکوم کردن آمریکا گفت: آمریکا با همه توان به دنبال فشار و یاس آفرینی علیه ملت ایران بود.

8 روز قبل

چهل سال شکست؛ حداد عادل: استقلال طلبی هزینه دارد

غلامعلی حداد عادل، نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی در دوره های ششم تا نهم به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در مصاحبه ای وجود آزادی در دوره محمدرضا پهلوی، آخرین پادشاه ایران را «دروغ» خوانده است.

10 روز قبل

وعده های پوچ به مالباختگان سکه ثامن

سکه ثامن چند ماه پس از ورشکستگی در حالی که مدیران آن مشخص نیست در چه مکانی به سر می برند، اما مالباختگان مکان مشخصی دارند و این روزها مکان مشخص تجمعات آنها روبروی دفتر دادستانی است.

10 روز قبل

همچنان وضعیت همین هست که است تا وقتی مردم تحمل کنند

بیژن نامدار زنگنه در آخرین اظهار نظر خود در خصوص افزایش قیمت بنزین در پاسخ به خبرنگاری که از او پرسید مردم تا چه زمان باید فشارها را تحمل کنند، با خنده پاسخ داد تا زمانی که می توانند تحمل کنند!

13 روز قبل

حملات «تروریستی» در غیاب جنگ‎های نیابتی سپاه؟

سپاه در جریان جنگ داخلی سوریه و جنگ داخلی یمن، ماجراجویی های خود را اینگونه توجیه می کرد که اگر سپاه با نیروهای «تکفیری» خارج از مرزهای خود مبارزه نکند، این جنگ ها به داخل کشور کشیده می شود.

13 روز قبل

آژانس اتحادیه اروپا نگران افزایش حملات سایبری ایران است

خبرگزاری رویترز می گوید به منابعی دسترسی پیدا کرده است که هکرهای ایرانی اقدام به برخی خرابکاری های سایبری کرده اند. این گزارش در نوامبر ۲۰۱۸ منتشر شد و نشان می داد هکرهای ایرانی پس از چندین حمله سایبری، تلاش کرده اند تا نفوذ خود را در خاورمیانه گسترش دهد.

16 روز قبل

شکست سامانه‎های VOD و رپورتاژ آگهی وبسایت های دانلود فیلم

قبلا در شبکه رسانه ای بیان، گزارشی تحت عنوان «هدف دولت در نابودی سایت های فیلم» درج شد. مضمون گزارش چنین بود که با روی کار آمدن دولت روحانی، وبسایت هایی که به ارائه فیلم های روز می پرداختند نه با فیلترینگ که ادمین های آنان با دستگیری و بیکاری مواجه شدند.

18 روز قبل

کاهش بودجه نهادهای خاص فرهنگی و توجه بیشتر به مدارس اوتیسم

بودجه ۹۸ به مجلس ارائه شد و در کمال تعجب، برخی نهادهایی که به طور واضحی با کاهش بودجه مواجه شدند، سکوت کرده اند. اما آیا این سکوت همیشگی خواهد بود یا این آرامش پیش از طوفان است؟

20 روز قبل

فیلترینگ با مزاحمت تلفنی قابل قیاس نیست؛ امید واهی ندهید!

بعضی مسئولین در ایران طوری با پدیده ها برخورد می کنند گویی اصولا برای اهالی یک منظومه دیگر صحبت می کنند. دوری این مسئولین و در عین حال خود را نزدیک نشان دادن به رویدادهای جاری در کشور، یکی از آفات است.

21 روز قبل

آمادگی همه نهادها با یکدیگر؛ شورای مدیریت بحران تشکیل می شود

از زمان اعلام کلید واژه فتنه ۹۸ تا کنون به صورت جسته و گریخته حرفهای زیادی زده شده و مشخص است که تحرکاتی در بالا وجود دارد. واکنش های مقامات امنیتی جمهوری اسلامی به غایت بیشتر از آن چیزی است که از تحلیل های عامه بر می آید.

22 روز قبل

گزارش و تحلیل

مقاله

شبکه های اجتماعی

بایگانی


Top