آخرین اخبار

شاخ و شانه کشیدن تا پایان؛ اسرائیل گروگان ماست

محسن رفیق دوست، وزیر سپاه دوران جنگ در اظهارات تازه ای به بررسی ابعاد مختلف "جنگ اقتصادی" آمریکا علیه جمهوری اسلامی پرداخته است. درونمایه سخنان او این است که دور زدن تحریم ها باید از مجرای بخش خصوصی انجام شود.

2 روز قبل

اخبار مرتبط

هادی رضوی متهم به کسب مال نامشروع شد

سید هادی رضوی؛ نام دیگری در حوزه اختلاس، کلاهبرداری، رانت خواری، رشوه گیری و رشوه دهی در سیستم بانکی ایران! به نظر می رسد همانطور که حکومت اسلامی ایران می خواهد، برداشت چنین مبالغ کلانی به یک اتفاق ساده بدل شده است.

27 روز قبل

خودزنی سیاسی به کارگزاران رسید

روزنامه کیهان برای حمله به هاشمی رفسنجانی، اعتدالیون و اصلاح طلبان به نظر کم بوده که امروز اعضای جبهه مشارکت ایران اسلامی نیز به رفسنجانی حمله می برند و خاطرات او را تلویحا بی اعتبار می دانند.

28 روز قبل

جناب مدیر! بازگذاشتن API به منزله جاسوسی و رصد کاربران نیست

مقامات ایران در گوشه و کنار و به نقل از سایر مقامات عالی رتبه خود یاد گرفته اند که به هر اقدامی، یک نام پر طمطراق بگذارند و آن مساله را بولد کنند.

28 روز قبل

بازگشت به عصر زنجانیسم؛ رییسی: از فعالین اقتصادی حمایت می کنیم

پس از اعدام های فله ای فعالان اقتصادی تحت عناوینی چون سلطان گوشت، سلطان کاغذ، سلطان سکه، دلال ارز، کاسب تحریم و… اکنون که جمهوری اسلامی خود را در ورطه کامل نابودی اقتصادی می بیند، از فعالان اقتصادی می خواهد که به صحنه بیایند.

29 روز قبل

حاجی: دستمان برای انتخابات ریاست جمهوری بسته بود

اکنون که دولت تدبیر و امید به انتهای مسیر خود رسیده و حجت بر همگان تمام شده که این دولت، صرفا دولت وعده ها بود، بار دیگر حملات علیه اصلاح طلبان شدت گرفته است.

1 ماه قبل

حسن روحانی: حکومت جمهوری اسلامی، حکومت قانون است

حسن روحانی که با شعار آب و تابدار حقوقدان بودن، رئیس جمهور شد، پس از برگزیده شدن تمام وعده های خود از جمله وعده های حقوقی اش را فراموش کرد.

1 ماه قبل

جمهوری اسلامی خروج از برجام را رسما آغاز کرد

بر خلاف آنچه که اروپا صراحتا از جمهوری اسلامی خواسته بود، صبح امروز توقف برخی تعهدات برجامی بر اساس دستور شورای عالی امنیت ملی آغاز شد.

1 ماه قبل

ایران در پاکستان نمایشگاه قرآن برپا می کند

ایران به عنوان بزرگترین حامی دولتی تروریسم در جهان شناخته می شود و با این اوصاف، باز هم به کشوری که خود یکی از پایه های تقویت کننده تروریسم بوده در راستای فعالیت های قرآنی یاری رسانی می کند.

1 ماه قبل

ایران یک شهروند ایرانی بریتانیایی دیگر را به حبس محکوم کرد

روند بازداشت شهروندان بریتانیایی-ایرانی در ایران و توسط جمهوری اسلامی ادامه دارد. پس از آغاز دور تازه جدال جمهوری اسلامی با کشورهای غربی، بازداشت فعالین نیز گسترش یافت.

1 ماه قبل

عارف: وضعیت حضور مردم در انتخابات نگران کننده است

محمدرضا عارف، رییس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی می گوید بر اساس نظرسنجی هایی که انجام شده، میزان حضور مردم برای انتخابات پایان سال مجلس «نگران کننده» است.

1 ماه قبل

گزارش و تحلیل

مقاله

شبکه های اجتماعی

بایگانی


Top