آخرین اخبار

پاریس روی دیگرش را به دانشجویان ایرانی نشان داد

فشارهایی که تحریم ها و منزوی کنندگان بر سر ایرانیان آورده اند تنها محدود به چند شخصیت نظام نمی شود. اتفاقا تحریم ها بر مسئولین همانطور که در شعارهای مردم گفته می شود اثر ندارد. در آخرین مورد فشارهای جهانی بر مردم ایران، فرانسه تصمیم جدیدی گرفته است.

2 روز قبل

اخبار مرتبط

جهانی شدن کمپین فرزندت کجاست

عمر راه اندازی کمپین "فرزندت کجاست" خطاب به مقامات رسمی جمهوری اسلامی به دو ماه نمی رسد که حالا این کمپین راه خود را به رسانه های غربی نیز باز کرده است.

9 روز قبل

اولین گام های سیاست نفت در برابر غذا با کره جنوبی برداشته شد

یک مقام رسمی تجارتی اعلام کرد ایران و کره جنوبی در برابر تحریم های آمریکا در حال طراحی مکانیسمی هستند تا داد و ستدی بر پایه نفت در برابر کالا داشته باشند.

10 روز قبل

فریاد

هزاران ایرانی به خیابان ها آمده اند تا فریادشان را به گوش حاکمان جمهوری اسلامی برسانند. در این میان علی خامنه ای در صف نخست مقابله با کارگران و معلمان ایستاده است. دو قشری که از مظلوم ترین ها هستند و جایی برای شنیدن صدای آنها وجود ندارد.

12 روز قبل

دستور مبهم خامنه ای به نیروی دریایی؛ نیروی خود را تقویت کنید

آیت الله علی خامنه ای می گوید ایران آغازگر هیچ جنگی نخواهد بود اما در عین حال فرماندهان نیروی دریایی را فرا می خواند و از آنان می خواهد که قدرت خود را افزایش دهند.

13 روز قبل

باجگیری اینترنتی؛ دو ایرانی مظنون اصلی هستند

حملاتی به سیستم های کامپیوتری برخی بیمارستان ها، مدارس و دانشگاه ها از صورت گرفته است که قصد ضرر رساندن گسترده مالی را داشته اند. دادستان های ایالات متحده آمریکا معتقدند پشت این حملات ۲ فرد ایرانی قرار دارند که تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

14 روز قبل

زلزله کرمانشاه؛ 700 نفر مجروح شدند

شبکه خبر صدا و سیما خبر داد بیش از ۷۰۰ تن در یک زلزله با شدت ۶.۳ ریشتر که در روز یکشنبه در غرب ایران رخ داده است زخمی شده اند. مرکز این زمین لرزه در استان کرمانشاه بود که در سال گذشته بیش از ۶۰۰ نفر در مرگبارترین زلزله کشور طی یک دهه گذشته کشته شدند.

16 روز قبل

شرکت ملی نفت چین جایگزین توتال فرانسه در ایران شد

شرکت ملی نفت چین جایگزین شرکت فرانسوی توتال در پروژه چند میلیارد دلاری پارس جنوبی خواهد شد. این خبر را روز یکشنبه بیژن زنگنه در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت داد.

17 روز قبل

لزوم اتحاد مسلمانان در مقابل آمریکا و سرطان خواندن اسراییل

سرویس جهانی بی بی سی به تازگی در گزارش‌هایی از داخل ایران خصوصاً بازار بزرگ تهران تلاش می‌کند تا نمای دیگر از این روزهای ایران در سایه تحریم هایی که هنوز اثر خود را به طور جدی نگذاشته‌اند نشان دهد.

17 روز قبل

درخواست پذیرش ولایتعهدی رهبر توسط روحانی و تحمیل به عربستان

در کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی در تهران، حجت الاسلام حسن روحانی ضمن خطاب کردن حکام سعودی گفت جمهوری اسلامی ایران با تمام توان از منافع مردم عربستان در برابر تروریسم دفاع خواهد کرد و به آنان اهانت نیز نمی کند.

18 روز قبل

ظریف سند بدهد؛ البته اگر جرات دارد!

سخنان جنجالی محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه در ارتباط با پولشویی گسترده در جمهوری اسلامی همچنان با واکنش همراه است. محسنی اژه ای، سخنگوی قوه قضاییه از او خواسته تا مدرک ارائه کند.

24 روز قبل

گزارش و تحلیل

مقاله

شبکه های اجتماعی

بایگانی


Top