آخرین اخبار

ظریف پیش از تحریم هشدارهای لازم را گرفته بود

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی می گوید دو هفته پیش از آنکه تحریم شود هشدار گرفته بود. محمدجواد ظریف در این خصوص گفت به او گفته اند یا دعوت کاخ سفید را باید بپذیرد و یا تحریم شود.

8 ماه قبل

اخبار مرتبط

خامنه ای در روزنامه دیواری خودش، اولین اپوزسیون نظام اسلامی است

شاید این مساله بیشتر به یک لطیفه شبیه باشد اما در کمال ناباوری این یک حقیقت است. علی خامنه ای، خود اولین منتقد جمهوری اسلامی و اپوزیسیون آن است. او به همه چیز انتقاد دارد!

8 ماه قبل

مرزنشینان فعلا با تیر خلاص، جان نمی دهند

جمهوری اسلامی برای فروش نفت خود به مشکلات جدی خورده است. این را تقریبا از هر منبعی می توان پیدا کرد. از منابع دولتی امروز در وزارت نفت و شخص بیژن زنگنه تا منابع سابق همچون بهزاد نبوی و همچنین گزارشات خبری مختلف که با ماهواره رصد می نمایند.

8 ماه قبل

اگر اطاعت کنید در امان هستید؛ سپاه به اخاذی هسته ای ادامه می دهد

یک کشتی نفتی که تلاش می کرد هشدارهای گارد ساحلی سپاه پاسداران را بدون توجه بگذارد، در نهایت با هلیکوپتر و قایق های این سازمان متوقف شد.

8 ماه قبل

افزایش حملات سایبری و ارتباط آن با تنش های خلیج فارس

مقامات وزارت دفاع ایالات متحده می گویند یک هواپیمای ایرانی (پهپاد) را در نزدیکی یک کشتی جنگی آمریکایی در تنگه هرمز با استفاده از یک نوع تکنولوژی جدید که اخیرا نیز نیروی دریایی از آن استفاده کرده، مورد هجوم قرار داده است.

8 ماه قبل

تنش ایران و آمریکا، فضا را برای تندروهای سابق مناسب کرده است

فردی چون محمود احمدی نژاد که در دوره ریاست جمهوری خود، با سخنرانی های آتشین بر علیه کشورهای اروپایی و آمریکا و حتی روسیه برای کشور هزینه ایجاد می کرد، امروز خواهان مذاکره مستقیم با شخص دونالد ترامپ است.

8 ماه قبل

شورای نگهبانی تندتر، خشن تر و بی قانون تر در راه است

روز گذشته علی خامنه ای در حکمی فراقانونی، ماندن آملی لاریجانی و یزدی را برای یک دوره دیگر در شورای نگهبان تمدید کرد.

9 ماه قبل

اگر آمریکا تحریم ها را لغو کند، ایران به میز مذاکره بازمی گردد

رییس جمهوری اسلامی ایران، حسن روحانی می گوید اگر آمریکا تحریم ها را لغو کند و به برجام بازگردد، تهران درب های مذاکره را باز گذاشته است و از آن استقبال می کند.

9 ماه قبل

نصرالله خطاب به ایران: اگر جنگ در گرفت، اسرائیل را بمباران کنید

دبیرکل حزب الله لبنان، حسن نصرالله می گوید در صورتیکه جنگی میان ایران و آمریکا دربگیرد، اسرائیل در امان نخواهد بود و دیگر وضعیت "طبیعی" نخواهد داشت.

9 ماه قبل

جرمی هانت: اگر نفت به سوریه نرود، تانکر را آزاد می کنیم

جرمی هانت، وزیر امور خارجه بریتانیا درباره تانکر توقیف شده توسط دریانوردان سلطنتی بریتانیا در نزدیکی جبل الطارق گفت این تانکر در صورتی که مقصد آن سوریه نباشد آزاد خواهد شد.

9 ماه قبل

جلسات مخفیانه ایران و آمریکا در اربیل عراق با حضور حسن خمینی

گزارشات محرمانه ای از برگزاری جلسات مخفیانه میان ایران و آمریکا در اربیل عراق منتشر شده است که از طرف ایران، دو مقام رسمی سپاهی به همراه ایرج مسجدی، سفیر ایران در عراق و همچنین با رهبری حسن خمینی به محل مذاکرات رفته اند.

9 ماه قبل

گزارش و تحلیل

مقاله

شبکه های اجتماعی

بایگانی


Top