آخرین اخبار
نرگس کلباسی موظف به پاسخگویی و گفتگو با خبرنگاران استکاهش 22 درصدی تعداد شرکت‌های فعال در بورس تهران طی یک دهه گذشتهشتاب بی‌سابقه قیمت خودرو در ایرانچشم انداز مبهم خط لوله صلحترامپ در کنفرانس خبری دیدار با رهبر کره شمالی: تحریم‌‌ها همچنان برقرار خواهد ماند

تحریم افطاری رییس جمهور و واکنش های کمتر دیده شده

طی ساعات گذشته، در جریان دعوت هر ساله نهاد ریاست جمهوری اسلامی در ایران از اقشار مختلف، این بار و به رسم هر ساله، هنرمندان در شبی به مهمانی افطاری رییس جمهور دعوت شدند و طی چند ساعت، یک موج خبری در کشور ایجاد شد؛ مهمانان دعوت صاحب خانه را استجابت نکردند.

22 روز قبل

اخبار مرتبط

محمد علی افشانی کیست و چگونه شهردار تهران شد؟

از میان گزینه های متعدد برای انتخاب شهردار تهران، محمدعلی افشانی این شانس را به دست آورد تا پس از نجفی، رکن مهم شهرداری را به دست آورد. اما افشانی چه کسی است و چگونه از میان تمام گزینه ها، او انتخاب شد؟

1 ماه قبل

چرا سعید مرتضوی نمی خواهد به زندان برود؟

پس از گذشت کمتر از یک هفته از بازداشت سعید مرتضوی، ابهامات زیادی مبنی بر دستگیری او وجود دارد و بسیاری معتقدند که خبر بازداشت او از پایه کذب است.

2 ماه قبل

امنیت در تعریف جمهوری اسلامی؛ جسد را به خاک سپردند

شاهزاده رضا پهلوی که پیشتر از مردم خواسته بود در جهت حفظ ارزش های ملی و احترام به رضا شاه به تظاهرات مسالمت آمیز بپردازند، حال با ارسال نامه ای به یونسکو، خواستار پیگیری جامعه جهانی و تعیین تکلیف جسد شده است.

2 ماه قبل

پلیس ایران تا کجا می تواند تکذیب کند؟

طی گزارشی در شبکه رسانه ای بیان، پنج روز گذشته اعلام کردیم که در میان برخی محافل خصوصی، افرادی تحت پوشش فعال فرهنگی، اقدام به دروغگویی در ارتباط با موضوعات مختلف همچون موضوع کتک زدن گشت ارشاد در تهران می کنند.

2 ماه قبل

روز جهانی کارگر و تزریق امید کاذب به جامعه

قراردادهای پیمانی، عدم امنیت شغلی، عدم وجود حق بیمه و به تعویق افتادن تکراری حقوق های کارگران، تنها گوشه ای از رنج هایی هستند که تنها نوشته و خوانده می شوند؛ حال آنکه کارگران با این چند عبارت در حال جنگ و دست و پنجه نرم کردن هستند.

2 ماه قبل

اظهارنظر جمهوری اسلامی درمورد رفراندوم بدون اجازه برگزاری

علی مطهری نایب رییس مجلس شورای اسلامی، روز چهارشنبه 5 اردیبهشت ماه با موضع گیری نسبت به نطق میان دستور یکی از نمایندگان گفت که اگر امروز رفراندوم برگزار شود، مردم باز هم به جمهوری اسلامی رای مثبت می دهند.

2 ماه قبل

عقب نشینی آیت الله های قم نسبت به کشور شدن این شهر

جامعه المرتضی، جامعه الزهرا، صبح ظهور، حضرت مهدی موعود، قم پژوهی، آموزشی و پژوهشی امام خمینی، جامعه المصطفی العالمیه و... اینها تعدادی از بنیادهای فرهنگی – مذهبی مستقر در شهر قم هستند که به فعالیت هایی نظیر تدریس طلاب در حوزه های مختلف می پردازند.

2 ماه قبل

رییس کمیته میراث فرهنگی شورای شهر تهران عنوان کرد

کشف جنازه مومیایی در اطراف حرم شاه‌عبدالعظیم/احتمال دارد جنازه متعلق به پهلوی اول باشد

2 ماه قبل

محمود صادقی: کاوه مدنی ایران را ترک کرد

نماینده مجلس ایران اعلام کرد کاوه مدنی معاون آموزش و پژوهش سازمان محیط زیست این کشور را ترک کرده است.

2 ماه قبل

آیا بازار ارز آرام شد؟

قطعا از دلایل افزایش نرخ ارز در ایران هم اقتصادی است و هم اقتصادی نیست اما به هر روی تاثیر فاجعه باری بر روی اقتصاد نفتی و وارداتی ایران خواهد گذاشت.

2 ماه قبل

گزارش و تحلیل

مقاله

شبکه های اجتماعی

بایگانی


Top