آخرین اخبار
ایرج حریرچی، سخنگوی وزارت بهداشت از افزایش قیمت لبنیات در ایران انتقاد کرد۹۰درصد شرکت های پیمانکاری با ورود نیروهای نظامی به راهسازی بیکار شده اندسبد خرید مردم در سه ماه گذشته ۴۰ هزار تومان کوچک تر شده استرئیس مرکز ملی خشکسالی و مدیریت بحران سازمان هواشناسی:۹۷ درصد مساحت ایران دچار خشکسالی بلندمدت است

نخستین واکنش های جمهوری اسلامی به نشست کتابخانه ریگان

کمتر از 12 ساعت پس از آغاز نشست مایک پمپئو و ایرانیان مقیم ایالات متحده آمریکا، حال نخستین واکنش ها از تهران و خارج از ایران به گوش می رسد.

اخبار مرتبط

بیات زنجانی نیز صدای انقلاب را شنید؛ «اگر مردم نخواهند...»

سالها پس از سخنان اکبر هاشمی رفسنجانی مبنی بر اینکه اگر مردم ما را نخواهند، باید برویم، حال به تدریج صدای انقلاب مردم ایران توسط معدود چهره های اصلاح طلب شنیده می شود.

روحانی عقب نشینی کرد؛ حاضرم در برابر تمام مخالفین خم شوم

حسن روحانی، عصر روز چهارشنبه در همایش هم اندیشی مدیران اجرایی سراسر کشور حضور یافت و در سخنان خود عقب نشینی جدی در مقابل مخالفان جمهوری اسلامی نشان داد.

سوءاستفاده های تبلیغاتی صدا و سیما و اعتراضات آشکار

در برنامه "جام جهانی 2018" که به پوشش مسابقات جام جهانی از شبکه 3 تلویزیون جمهوری اسلامی می پردازد، مهدی مهدوی کیا و فرهاد مجیدی به عنوان مهمان حضور داشتند اما پخش مداوم تبلیغات باعث اعتراض مهدوی کیا شد.

وعده به صیادان بوشهری؛ آیا صیادان بیمه می شوند؟

تنها پس از گذشت 3 روز از گسترش اعتراضات در خوزستان و بوشهر که به تعطیلی پتروشیمی آبادان منجر شد، حال معاون سازمان شیلات در یک هماهنگی با نماینده ولی فقیه در استان، وعده ای جدید به ماهیگیران داده است.

محمدجواد ظریف و کلیدواژه دشمن

روز گذشته محمد جواد ظریف همان حرف هایی را به زبان آورد که آیت الله خامنه ای، سالها به زبان می آورد: دشمن!

حذف ایران در دور گروهی؛ چراها و بایدها

تیم ملی فوتبال ایران در برابر پرتغال با نتیجه مساوی، متوقف شد تا یک بار دیگر، اگرچه متفاوت در دور نخست رقابت های جام جهانی در مرحله گروهی از ادامه مسابقات باز ماند.

تحریم افطاری رییس جمهور و واکنش های کمتر دیده شده

طی ساعات گذشته، در جریان دعوت هر ساله نهاد ریاست جمهوری اسلامی در ایران از اقشار مختلف، این بار و به رسم هر ساله، هنرمندان در شبی به مهمانی افطاری رییس جمهور دعوت شدند و طی چند ساعت، یک موج خبری در کشور ایجاد شد؛ مهمانان دعوت صاحب خانه را استجابت نکردند.

اعلام شکست دولت در واکنش به تحریم افطاری: همه تلاشمان را کردیم

با توجه به در پیش بودن مراسم افطاری نهاد ریاست جمهوری با جمعی از بازیگران، پیشتر سازمان بازرسی کل به سازمانها و اداره های دولتی بخشنامه داده بود که حق ندارند با بودجه و بیت المال مراسم افطاری برگزار کنند. حال برگزاری این مراسم به چه معناست؟

قاسم سلیمانی، یک جهادی در راه باطل

علاءالدین بروجردی، رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفتگویی مورخ یکم خردادماه سال جاری با خبرنگاران در خصوص پیوستن ایران به کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم اظهاراتی همراه با تناقضات آشکار مطرح کرد.

قانون جرم سیاسی، شوخی دیگری با افکار عمومی

قانون جرم سیاسی، قانونی بود که سالهای متمادی، طیف قابل توجهی از فعالین اصلاح طلب به دنبال آن بودند. این موضوع البته تنها در ارتباط با آنان صادق بود و فعالینی که به دنبال آزادیخواهی بودند، آنچنان پیگیر این قانون نشدند و آن را از هیچ دولتی درخواست نکردند.

گزارش و تحلیل

مقاله

شبکه بیان آماج حملهٔ رسانه های نظام و اپوزیسیون!!
  قاسم درانی مدیرعامل شبکه رسانه ای بیان

شبکه های اجتماعی

بایگانی


Top