آخرین اخبار

تهران گزارش حملات اسراییلی به مواضع خود را رد کرد

بر اساس اخبار منتشر شده در خصوص حمله ارتش اسرائیل به صدها نقطه از مواضع جمهوری اسلامی، وزیر خارجه ایران انجام این حملات را تکذیب کرد.

2 روز قبل

اخبار مرتبط

جنگ در خلیح فارس قریب الوقوع است

یک افسر سازمان CIA گفته است جنگ با ایران نزدیک تر احساس می شود. این افسر اطلاعاتی گفته است اگر تهران همانطور که گفته تنگه هرمز را به عنوان نقطه اتصال بین خلیج فارس و خلیج عمان ببندد، قطعا نبردی صورت خواهد گرفت.

1 ماه قبل

موج خوشحالی مردم از احتمال اخراج «آقازاده‌ها»

رئیس گروه اقدام ایران بامداد چهارشنبه خبری را در صفحات اجتماعی وزارت امور خارجه آمریکا منتشر کرد که سبب خوشحالی بسیاری از شهروندان ایرانی شد؛ خبری کوتاه از احتمال اخراج «آقازاده‌های» حکومتی از آمریکا.

1 ماه قبل

عامل بی‌ثباتی افغانستان؛ آمریکا یا رژیم ایران؟

رئیس مجلس ایران بدون ارائه سند یا شواهدی آمریکا را متهم به «انتقال تعداد زیادی از اعضای داعش به افغانستان» کرده است.

1 ماه قبل

پاسخ مثبت اوپک به ترامپ؛ تولید خود را افزایش می دهیم

اوپک پس از دو سال و به درخواست رییس جمهور آمریکا، میزان تولید خود را از ماه نوامبر افزایش داده است. حامیان اصلی این افزایش که در ضدیت با جمهوری اسلامی هستند، عربستان سعودی و امارات متحده عربی می باشند.

2 ماه قبل

فرانسه و آلمان راه پیش پای جمهوری اسلامی می گذارند

فرانسه و آلمان در حال فشار بر اتحادیه اروپا به عنوان دو عضو اصلی هستند تا راه هایی را برای دفاع از ایران و پیدا کردن راهی برای مقابله با تحریم های آمریکا به شیوه دیپلماتیک بیابند.

2 ماه قبل

حملات سایبری مخرب جمهوری اسلامی علیه ایالات متحده

در حالی که ایالات متحده اقدامات معمول خود در پی خروج از برجام را ادامه می دهد، کارشناسان خبر از احتمال حملات سایبری خرابکارانه توسط جمهوری اسلامی را می دهند.

2 ماه قبل

از جنگ لفظی تا واقعیت؛ بازگشت تحریم ها علیه ایران

آیا دونالد ترامپ به دنبال گفتگو با جمهوری اسلامی است یا آنطور که مقامات ایران می گویند، آمریکا در پی براندازی رژیم ایران است؟ الجزیره به بررسی این موضوع پرداخته است.

2 ماه قبل

تلاش های اروپا برای دور زدن تحریم ها علیه ایران بی اثر است

طبق گفته جان بولتون مشاور امنیت ملی کاخ سفید، یک طرح اروپایی با هدف جلوگیری از تحریم های آمریکا علیه ایران در دست انجام است که احتمالا موفق نخواهد بود.

2 ماه قبل

آیا ایران می تواند از تحریم های آمریکا جان سالم به در ببرد؟

از آنجایی که تحریم های آمریکا مجددا آغاز شده است، ایران از ماه جاری به طور موثر از سیستم مالی تحت سلطه دلار محروم است.

2 ماه قبل

ایران در جوار کره شمالی؛ دو مخالف جدی سیاست خارجی ترامپ

سه کشور ایران، کره شمالی و چین طی 72 ساعت گذشته انتقادات زیادی را بر علیه سیاست های دونالد ترامپ به خاطر سیاست های اقتصادی سختگیرانه آمریکا مطرح کردند.

2 ماه قبل

گزارش و تحلیل

مقاله

شبکه های اجتماعی

بایگانی


Top