آخرین اخبار

لاریجانی: علت گرانی ها را بررسی می کنیم

تعطیلات نمایندگان مجلس به زودی آغاز می شود و آنها به حوزه های انتخابی خود باز خواهند گشت. این بازگشت البته با شرمساری نمایندگانی همراه خواهد بود که در عمل هیچ اقدام مثبتی نداشته و سکوت های ایشان به وخیم تر شدن اوضاع اقتصادی-سیاسی کمک کرده است.

6 روز قبل

اخبار مرتبط

منشور حقوق شهروندی و پایانی که آغاز نداشت

از منشور حقوق شهروندی روحانی تنها یک لینک به وبسایت نهاد ریاست جمهوری باقی مانده که کاربران می توانند آن را دانلود کرده و صرفا بخوانند. در این میان چیزی به نام قانون وجود ندارد و به آنچه که هست نیز تمکین نمی شود.

1 ماه قبل

جمهوری اسلامی در آستانه ۴۰ سالگی؛ ایران در بدترین بحران اقتصادی

آقای روحانی در یک سخنرانی به مناسبت سالگرد انقلاب که از تلویزیون دولتی پخش شد گفت امروز کشور با تحریم های شدید و فشار اقتصادی زیادی روبرو شده که در ۴۰ سال گذشته بی سابقه بوده اند.

2 ماه قبل

سوئیس بی توجه به حقوق بشر در ایران، تسهیلات ارائه می دهد

سوئیس بسیار بیشتر از آنکه برای حقوق بشر در ایران نگران باشد و مسائلی چون تروریسم جمهوری اسلامی در اروپا، ماجراجویی های قاسم سلیمانی در سوریه و عراق و کشتار ایرانیان در داخل برای این کشور اولویت داشته باشند، نگران وضعیت شرکت نستله در قزوین است!

2 ماه قبل

جنگ ایران و اسرائیل در خاک سوریه، حقیقتی هویدا به زیان تهران

تصاویر ویدیویی آماتوری توسط دوربین های موبایلی خانواده هایی که در شمال اسرائیل مشغول اسکی روی برف بودند منتشر می شود. دوربین پس از چند ثانیه در پی سر و صدای مردم، آسمان را نشان می دهد. راکتی به سمت آنها پرتاب می شود.

2 ماه قبل

ایران درخواست آزادی مجری خبر دستگیر شده را داد

جمهوری اسلامی روز چهارشنبه بازداشت خبرنگار وابسته به شبکه خبری پرس تی وی را تایید کرد. این خبرنگار متولد ایالات متحده آمریکا است.

2 ماه قبل

تهران گزارش حملات اسراییلی به مواضع خود را رد کرد

بر اساس اخبار منتشر شده در خصوص حمله ارتش اسرائیل به صدها نقطه از مواضع جمهوری اسلامی، وزیر خارجه ایران انجام این حملات را تکذیب کرد.

2 ماه قبل

کار سیستماتیک احمق های درجه یک نتیجه داد

فشارهای مضاعف بر تهران اقتصاد ایران را با شدت هدف قرار داده اند. بر اساس متن سخنرانی خامنه ای که خبرگزاری رویترز از وبسایت او برداشته، وی می گوید تحریم ها کشور و مردم ایران را هدف گرفته است.

2 ماه قبل

مراقب فریبکاری اصلاح‌طلبان باشید!

با وجود اینکه مردم از اصلاحات کاملاً ناامید شده‌اند و به کمتر از براندازی رژیم راضی نیستند، اصلاح‌طلبان همچنان با فریبکاری‌های خود به حمایت از جمهوری اسلامی ادامه می‌دهند.

2 ماه قبل

سرنوشت محتوم صدام و نواز شریف در انتظار علی خامنه ای

بسیاری از مردمی که در چهل سال گذشته تا به امروز به انحاء مختلف زخمی از حکومت اسلامی در ایران شده اند، چشم انتظار روزی هستند که علی خامنه ای را به روی چوبه دار ببینند. آیا مرگ فیزیکی خامنه ای پایان کابوس آنها خواهد شد؟

3 ماه قبل

آلمان به زودی سد راه هواپیمایی ماهان می شود

روزنامه بیلد آلمان گزارش داد که مقامات سیاسی و امنیتی آمریکا به مقامات آلمان گفته اند به دلیل فعالیت های هواپیمایی ماهان ایر در خاک آلمان احساس خطر می کنند.

3 ماه قبل

گزارش و تحلیل

مقاله

شبکه های اجتماعی

بایگانی


Top