آخرین اخبار

خوشحالی ایران از جنگ تجاری چین و آمریکا دوامی ندارد

جمهوری اسلامی از طریق رسانه های خود دائما بر طبل جنگ و آشوب در میان سایر کشورها کوبیده است. نظام ایران سرگرم بودن آمریکا در جنگ تجاری با چین و جنگ سیاسی با روسیه را به نفع خود می بیند.

3 روز قبل

اخبار مرتبط

آیا جمهوری اسلامی آغازگر جنگ مستقیم در منطقه است؟

توان و دانش علمی جمهوری اسلامی در جنگ های الکترونیکی، اقتصادی و سیاسی به هیچ عنوان قابل قیاس با توان کشورهای توسعه یافته نیست. فشار در سطح جهانی برای منزوی کردن رژیم ایران امروز دیگر موضوعی پنهان نیست.

1 ماه قبل

چرا جهان در حادثه سیل به ایران پشت کرد؟

هر روز تصاویر و ویدیوهایی جدید از وضعیت ساکنان مناطق سیل زده در شبکه های اجتماعی منتشر می شود. اما در این میان سایر کشورها به طور رسمی اعلامیه ای برای کمک رسانی نداده اند.

2 ماه قبل

تاثیر تحریم های آمریکا بر معاملات ایران و آلمان

سیاست فشار حداکثری آمریکا علیه جمهوری اسلامی در سطح جهان و منطقه ای همچنان ادامه دارد. یکی از افرادی که بیشترین فشار را بر علیه رژیم ایران در آلمان می آورد، سفیر آمریکا در این کشور است.

2 ماه قبل

لاریجانی: علت گرانی ها را بررسی می کنیم

تعطیلات نمایندگان مجلس به زودی آغاز می شود و آنها به حوزه های انتخابی خود باز خواهند گشت. این بازگشت البته با شرمساری نمایندگانی همراه خواهد بود که در عمل هیچ اقدام مثبتی نداشته و سکوت های ایشان به وخیم تر شدن اوضاع اقتصادی-سیاسی کمک کرده است.

2 ماه قبل

اسرائیل توانست کرملین را متقاعد کند؛ ایران باید از سوریه خارج شود

سفر بنیامین نتانیاهو به روسیه و دیدارهای رهبران دو کشور روسیه و اسرائیل، سیگنال های نگران کننده ای را به تهران می فرستد. نتانیاهو توانسته با سفر خود به مسکو طرح خروج ایران از سوریه را به روسیه بقبولاند و نظر کارشناسان روسی را جلب کند.

3 ماه قبل

بومی سازی مطلق باعث سقوط استارتاپ ها شد

شاید این بخش از تاریخ استارتاپی ایران ماندگار شود. این آغازی بر پایان استارتاپ های ایرانی است که خواستند فارغ از فضای علمی-تخیلی وارد فضای جدی بازار شوند.

3 ماه قبل

اصلاح طلبان و اعتدالیون کاتولیک تر از پاپ شده اند

از زمان تهدیدات رهبر جمهوری اسلامی و همپیمانان او از جمله ائمه نماز جمعه و مشاوران وی کمتر خبری به گوش می رسد. حتی افرادی چون قاسم سلیمانی و سردار محمدعلی جعفری کمتر بیانیه می دهند و برای دنیا شاخ و شانه می کشند.

3 ماه قبل

اگزجره های بانک مرکزی تا پایان دولت روحانی

روحانی با تبلیغات روی کار آمد، با تبلیغات کارهایش را به پیش برد و با تبلیغات می خواهد کار را تمام کند. نمونه بارز اینگونه تبلیغات، دولت احمدی نژاد بود که به شکل تمسخرآمیزی بر روی آمار مخدوش کار کرد.

3 ماه قبل

منشور حقوق شهروندی و پایانی که آغاز نداشت

از منشور حقوق شهروندی روحانی تنها یک لینک به وبسایت نهاد ریاست جمهوری باقی مانده که کاربران می توانند آن را دانلود کرده و صرفا بخوانند. در این میان چیزی به نام قانون وجود ندارد و به آنچه که هست نیز تمکین نمی شود.

3 ماه قبل

جمهوری اسلامی در آستانه ۴۰ سالگی؛ ایران در بدترین بحران اقتصادی

آقای روحانی در یک سخنرانی به مناسبت سالگرد انقلاب که از تلویزیون دولتی پخش شد گفت امروز کشور با تحریم های شدید و فشار اقتصادی زیادی روبرو شده که در ۴۰ سال گذشته بی سابقه بوده اند.

4 ماه قبل

گزارش و تحلیل

مقاله

شبکه های اجتماعی

بایگانی


Top