آخرین اخبار

خبرساخت پایگاه نظامی آمریکایی در عربستان رسمی شد

دولت ترامپ در راستای حمایت از متحد منطقه ای خود، عربستان سعودی، بیش از ۵۰۰ سرباز را راهی ریاض کرده است. به دنبال تهدیدات جمهوری اسلامی بر علیه کشورهای منطقه، این اقدام صورت گرفت و حالا خیال ریاض از بابت تهدیدات تهران کمی راحت تر است.

5 روز قبل

اخبار مرتبط

تحریم اینستکس، تیر خلاص به تلاش های ایران است

پروژه اینستکس که قرار بود ساز و کار مالی ایران و اروپا را در دست اقدام داشته باشد، با سیاست "فشار حداکثری" بر ایران احتمالا به طور کامل از بین برود.

1 ماه قبل

معامله آمریکا و روسیه بر سر رژیم ایران

شهر بیت‌المقدس (اورشلیم) محل برگزاری نشستی است که در آن مشاوران امنیت ملی سه کشور اسرائیل، آمریکا و روسیه درباره «امنیت منطقه» و «نفوذ جمهوری اسلامی در خاورمیانه» تصمیم‌گیری خواهند کرد.

1 ماه قبل

یک توافق ماندگار با ایران؛ نرمال شوید تا نرمال شویم!

همواره یک راه حل عادی برای پایان یافتن جنگ اقتصادی آمریکا علیه ایران وجود دارد و این سخن نیز همواره در گفته های مقامات آمریکایی وجود دارد. آنها می گویند اگر ایران خواهان رفتار عادی از جانب این کشور است باید عادی رفتار کند.

2 ماه قبل

خوشحالی ایران از جنگ تجاری چین و آمریکا دوامی ندارد

جمهوری اسلامی از طریق رسانه های خود دائما بر طبل جنگ و آشوب در میان سایر کشورها کوبیده است. نظام ایران سرگرم بودن آمریکا در جنگ تجاری با چین و جنگ سیاسی با روسیه را به نفع خود می بیند.

2 ماه قبل

سه هدف آمریکا در مواجهه با جمهوری اسلامی

تغییر ایدئولوژی جمهوری اسلامی برای آمریکا به مثابه همان تغییر رژیم است. راهبرد دولت کنونی آمریکا در برابر ایران نیز بر همین مبنا طراحی شده و ترامپ از هر ابزاری برای تحقق این هدف استفاده خواهد کرد.

2 ماه قبل

عدم واکنش سپاه و سلیمانی به ویدیوی تازه ابوبکر بغدادی

از زمان ارسال نامه قاسم سلیمانی به علی خامنه ای مبنی بر پایان کار داعش، حدود یک سال و نیم می گذرد. فرمانده سپاه قدس، شاخه برون مرزی سپاه پاسداران در این نامه خطاب به علی خامنه ای، "پایان داعش" را اعلام کرد.

3 ماه قبل

رصد دانشجویان در اینترنت قانونی نیست

از دانشجو خواسته می شود که سیاسی باشد، فعال باشد و نگران نسبت به اوضاع کشور! از دانشجو خواسته می شود که اوضاع و احوال کشور را در نظر داشته باشد و اقدامات مسئولین را رصد کند. اما در عمل تمام این ها غیرواقعی است و سیستم، دانشجو را بی فکر می خواهد.

3 ماه قبل

ظریف باز هم پرواز کرد؛ اینبار سوریه و ترکیه

سفرهای محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه روحانی بسیار محدود شده است. او حالا به کشورهایی سفر می کند که احتمال می دهد شاید راه گریزی برای ورشکستگی سیاسی رژیم تهران پیدا کند.

3 ماه قبل

آیا جمهوری اسلامی آغازگر جنگ مستقیم در منطقه است؟

توان و دانش علمی جمهوری اسلامی در جنگ های الکترونیکی، اقتصادی و سیاسی به هیچ عنوان قابل قیاس با توان کشورهای توسعه یافته نیست. فشار در سطح جهانی برای منزوی کردن رژیم ایران امروز دیگر موضوعی پنهان نیست.

3 ماه قبل

چرا جهان در حادثه سیل به ایران پشت کرد؟

هر روز تصاویر و ویدیوهایی جدید از وضعیت ساکنان مناطق سیل زده در شبکه های اجتماعی منتشر می شود. اما در این میان سایر کشورها به طور رسمی اعلامیه ای برای کمک رسانی نداده اند.

4 ماه قبل

گزارش و تحلیل

مقاله

شبکه های اجتماعی

بایگانی


Top