آخرین اخبار

عملیات نجات برجام با خط 15 میلیارد دلاری فرانسه

فرانسه گفته حاضر است یک خط اعتباری 15 میلیارد دلاری برای رژیم ایران در نظر بگیرد تا برجام را به طور کامل اجرا کند؛ پیشنهادی که انتظار می‌رود رئیس‌جمهوری آمریکا با آن مخالفت کند.

7 روز قبل

اخبار مرتبط

یوسف جبارین: نتانیاهو از تنش ایران در خاورمیانه سود می برد

یک مقام پارلمانی اسرائیل می گوید بنیامین نتانیاهو از تنش میان تهران و واشنگتن برای در قدرت ماندن خود و به نفع قدرتش استفاده می کند.

2 ماه قبل

ایران در حال راه اندازی یک شبکه ترور در سطح جهانی است

یک شبکه "ترور" ایرانی متشکل از گروه های شبه نظامی در سراسر جهان در حال فعال شدن هستند و هر زمانی ممکن است برای حمله آماده باشند. تهدیدات دنباله دار سران سپاه و تشدید تنش با ایالات متحده می تواند به این معنی باشد که این اتفاق خواهد افتاد.

2 ماه قبل

حمله به ایران چگونه انجام خواهد شد و چقدر موفقیت آمیز است؟

تندروهایی که در زمان آغاز حمله به عراق معتقدند بودند باید حتما حمله ای انجام شود، امروز هم معتقدند که همین کار صحیح است. آنها راه را هم مشخص کرده اند؛ ایجاد قحطی در کشور از طریق فشار بر اقتصاد و سپس جنگی کوبنده بر علیه رژیمی ضعیف شده.

2 ماه قبل

جبران کسری بودجه از سه‌راهی همتی

افزایش تنش‌ها و احتمال برخورد نظامی در خلیج‌فارس فقط یک بُعد از مناقشه بین رژیم ایران و آمریکا محسوب می‌شود؛ بعد دیگر ماجرا، یک جنگ تمام‌عیار اقتصادی است که منجر به کسری شدید بودجه ایران شده است.

3 ماه قبل

تحریم اینستکس، تیر خلاص به تلاش های ایران است

پروژه اینستکس که قرار بود ساز و کار مالی ایران و اروپا را در دست اقدام داشته باشد، با سیاست "فشار حداکثری" بر ایران احتمالا به طور کامل از بین برود.

3 ماه قبل

معامله آمریکا و روسیه بر سر رژیم ایران

شهر بیت‌المقدس (اورشلیم) محل برگزاری نشستی است که در آن مشاوران امنیت ملی سه کشور اسرائیل، آمریکا و روسیه درباره «امنیت منطقه» و «نفوذ جمهوری اسلامی در خاورمیانه» تصمیم‌گیری خواهند کرد.

3 ماه قبل

یک توافق ماندگار با ایران؛ نرمال شوید تا نرمال شویم!

همواره یک راه حل عادی برای پایان یافتن جنگ اقتصادی آمریکا علیه ایران وجود دارد و این سخن نیز همواره در گفته های مقامات آمریکایی وجود دارد. آنها می گویند اگر ایران خواهان رفتار عادی از جانب این کشور است باید عادی رفتار کند.

4 ماه قبل

خوشحالی ایران از جنگ تجاری چین و آمریکا دوامی ندارد

جمهوری اسلامی از طریق رسانه های خود دائما بر طبل جنگ و آشوب در میان سایر کشورها کوبیده است. نظام ایران سرگرم بودن آمریکا در جنگ تجاری با چین و جنگ سیاسی با روسیه را به نفع خود می بیند.

4 ماه قبل

سه هدف آمریکا در مواجهه با جمهوری اسلامی

تغییر ایدئولوژی جمهوری اسلامی برای آمریکا به مثابه همان تغییر رژیم است. راهبرد دولت کنونی آمریکا در برابر ایران نیز بر همین مبنا طراحی شده و ترامپ از هر ابزاری برای تحقق این هدف استفاده خواهد کرد.

4 ماه قبل

عدم واکنش سپاه و سلیمانی به ویدیوی تازه ابوبکر بغدادی

از زمان ارسال نامه قاسم سلیمانی به علی خامنه ای مبنی بر پایان کار داعش، حدود یک سال و نیم می گذرد. فرمانده سپاه قدس، شاخه برون مرزی سپاه پاسداران در این نامه خطاب به علی خامنه ای، "پایان داعش" را اعلام کرد.

5 ماه قبل

گزارش و تحلیل

مقاله

شبکه های اجتماعی

بایگانی


Top