آخرین اخبار

محمود صادقی: کاوه مدنی ایران را ترک کرد

نماینده مجلس ایران اعلام کرد کاوه مدنی معاون آموزش و پژوهش سازمان محیط زیست این کشور را ترک کرده است.

11 ماه قبل
بیان
A- A A+

مطلب منتشر شده ، بیانگر سیاستهای شبکه بیان نیست و نویسنگان آزادند که نظرات خود را بدون سانسور بیان کنند.

شبکه رسانه ای بیان جهت ایجاد فضای تبادل نظر، از نقطه نظرات انتقادی در خصوص مطالب منتشر شده استقبال میکند.

محمود صادقی، نماینده مجلس ایران طی مطلبی در صفحه رسمی خود در توئیتر اعلام کرد: ''امروز از یک منبع موثق شنیدم کاوه مدنی معاون سازمان حفاظت محیط زیست، ایران را ترک کرده است. همسر او نیز که ممنوع الخروج شده بود با رفع ممنوع الخروجی کشور را ترک کرد. درس عبرتی برای نخبگان ایرانی مقیم خارج از کشور!''

چندی پیش تصاویری از کاوه مدنی، معاون آموزش و پژوهش سازمان محیط زیست ایران در یک مهمانی در خارج از کشور منتشر شد که جنجال های رسانه ای بسیاری در پی داشت. وی در زمان نشر این تصاویر به منظور شرکت در پنجمین مجمع عالی رتبه توسعه پایدار آسیا و اقیانوسیه در بانکوک، پایتخت تایلند به سر می برد و به گزارش رسانه های ایران از همانجا استعفا داد و استعفای او پذیرفته شد.

از سوی دیگر صادقی پیش از این نیز در توئیتی از بازداشت مدنی و جمعی از فعالان این حوزه خبر داده بود که ساعاتی پس از آن از سوی روابط عمومی سازمان محیط زیست ایران تکذیب شد.

گفتنی است دکتر کاوه مدنی، معاون سازمان حفاظت محیط زیست ایران و استاد دانشگاه امپریال کالج لندن نقش مهمی در برگزاری جلسات و کنفرانس‌های مرتبط با اقلیم و آب و ریزگردها و آب داشته است.

مقاله

شبکه های اجتماعی

بایگانی


Top