آخرین اخبار

"دارایی های آیت‌الله خامنه ای و همه مردم ایران باید ثبت شود"

رییس فراکسیون روحانیون مجلس ایران تصریح کرد که دارایی های همه مردم این کشور از شخص رهبری (آیت الله خامنه ای) تا یک پیرزن بی‌سرپرست فلج خانه‌نشین باید ثبت شود.

8 ماه قبل
بیان
A- A A+

مطلب منتشر شده ، بیانگر سیاستهای شبکه بیان نیست و نویسنگان آزادند که نظرات خود را بدون سانسور بیان کنند.

شبکه رسانه ای بیان جهت ایجاد فضای تبادل نظر، از نقطه نظرات انتقادی در خصوص مطالب منتشر شده استقبال میکند.

مجتبی ذوالنوری، رییس فراکسیون روحانیون مجلس ایران گفت دولت باید سامانه ای ایجاد کند که همه مردم از شخص مقام رهبری (آیت الله خامنه ای) تا یک پیرزن بی‌سرپرست فلج خانه نشین هر چه را دارند ثبت کنند و از شخص رهبری تا نماینده مجلس و استاندار باید ثروت و داراییشان شیشه‌ای باشد.

به گزارش وب سایت "اعتماد آنلاین"، وی در ادامه تصریح کرد: متاسفانه بعضی از مفاسد اقتصادی در کشور به صورت شبکه‌ای شده است، البته نه شبکه نام و نشان‌دار بلکه به شکل یک اختاپوس چند سر به همه جا ریشه دوانده و گاهی سیستم را فاسد می‌کنند. گاهی با سالوسی، تزویر، حیله‌گری و مظلوم‌نمایی خودشان را به یک مسئولی وصل می کنند و حمایت آنها را جلب می‌کنند. گاهی هم پشت اغراض خیرخواهانه جمع و مخفی می‌شوند.

رییس فراکسیون روحانیون مجلس ایران، با بیان اینکه مفسدان اقتصادی با استفاده از شیوه هایی مسئولین را دچار اشتباه در تشخیص می کنند، تاکید کرد: در حال حاضر متاسفانه عمده معوقات بانکی متعلق به بیش از 80 نفر است و این افراد هم به نحوی بعضا ارتباطاتی را با برخی از مسئولین دارند. من نمی‌گویم خدایی ناکرده مسئولین در جریان این ارتباطات هستند و عالما می‌دانند که این فرد فاسد است و از او حمایت می‌کنند اما این افراد با استفاده از شیوه‌ها و ترفندها گاهی مسئولان را دچار اشتباه در تشخیص می‌کنند. ممکن است اطرافیان برخی از مسئولان نیز ذی‌نفع و یا شریک باشند و متاسفانه نمونه‌هایی به این شکل هم وجود دارد.

مقاله

شبکه های اجتماعی

بایگانی


Top