آخرین اخبار

از کلش آف کلنز تا عصر پادشاهان؛ خوب، بد یا خاکستری

بازی آنلاین کلش آف کلنز را همه می شناسند. حتی اگر این بازی را یک بار هم نصب نکرده باشید حداقل اسمش را شنیده اید. نسخه بومی این بازی در ایران "عصر پادشاهان" نام دارد و حال به بررسی اجمالی این بازی در آغاز سرور چهل و هشتم و مواجهه حکومت با آن پرداخته ایم.

11 ماه قبل
صحرا پورایی
A- A A+

مطلب منتشر شده ، بیانگر سیاستهای شبکه بیان نیست و نویسنگان آزادند که نظرات خود را بدون سانسور بیان کنند.

شبکه رسانه ای بیان جهت ایجاد فضای تبادل نظر، از نقطه نظرات انتقادی در خصوص مطالب منتشر شده استقبال میکند.

بازی آنلاین کلش آف کلنز را همه می شناسند. حتی اگر این بازی را یک بار هم نصب نکرده باشید حداقل اسمش را شنیده اید.

در یکی از برنامه های "ماه عسل" به مجری گری احسان علیخانی، مهمانی دعوت شده بود که علاقه بسیار زیادی به بازی کلش آف کلنز داشت. مجری پس از یک ساعت صحبت به سبک بازجویان با او روی آنتن زنده تلویزیون، وی را متقاعد کرد تا بگوید چون راه دیگری برای ابراز وجود ندارد، پس با این بازی خود را برتر نشان می دهد.

این مهمان که نفر اول این بازی در یک دوره شده بود، جوانی لاغر اندام بود که به گواه خانواده او، روزانه چندین و چند ساعت را بازی می کرد و به هیچ مهمانی ای به خاطر بازی نمی رفت؛ هزینه زیادی کرده و با پشتکار در این بازی موفق شده بود.

در آن زمان بازار کلش آف کلنز بسیار داغ بود و رسانه های جمهوری اسلامی دائما بر طبل اعصاب خانواده ها می کوبیدند که موبایل های فرزندانتان را از آنها دور کنید.

حال چند سالیست کلش آف کلنز، در ایران رقیب دیگری پیدا کرده. رقیبی که توانسته با تولید داخلی، جذابیت را برای کاربرانش به ارمغان بیاورد و اکنون در فکر گسترش و جهانی کردن آن است.

عصر پادشاهان نام بازی تحت وبی است که فروردین ماه 1391 به طور گسترده به طرفداران بازیهای استراتژیک توسط رسانه ها معرفی شد.

حال دیگر صدا و سیما گویا غصه جوانانی را ندارد که 24 ساعته اصطلاحا پای موبایل یا کامپیوتر برای بازی کردن باشند.

اصولا بومی سازی در اینترنت که بهتر است نام آن را کپی کاری بگذاریم، چیزیست که در جمهوری اسلامی همیشه از آن پیروی شده با این تفاوت که در برخی موارد این بومی سازی ها موفق عمل کرده.

عصر پادشاهان مورد نقدهای زیادی در مورد تقلب در ارائه جوایز است. کاربرانی که از سالها پیش این بازی را پیش می بردند، حال معتقدند میزان جوایز کاهش یافته و تنها به افرادی خاص تعلق می گیرد.

جدای از این نقدها، اما ظاهر بازی از نظر گرافیکی خوب کار شده. نقشه های استراتژیک به خوبی طراحی شده اند و کاربر حقیقتا در فضای بازی غرق خواهد شد.

چهل و هشتمین سرور این بازی به مدت 60 روز از امروز فعال شده است و کاربران می توانند به صورت جهانی به رقابت بپردازند.

 

 

مقاله

شبکه های اجتماعی

بایگانی


Top