آخرین اخبار

احمدی نژاد اینبار خامنه ای را گیرنده نامه قرار داد

محمود احمدی نژاد خودنمایی می کرد و این خودنمایی ها تمامی ندارد. او پس از نامه ای که به قاسم سلیمانی نوشت و آن را انتشار عمومی داد، اکنون خطاب به علی خامنه ای، باز هم از مظلومیت رحیم مشایی گفت.

7 ماه قبل
بیان
A- A A+

محمود احمدی نژاد خودنمایی می کرد و این خودنمایی ها تمامی ندارد. او پس از نامه ای که به قاسم سلیمانی نوشت و آن را انتشار عمومی داد، اکنون خطاب به علی خامنه ای، باز هم از مظلومیت رحیم مشایی گفت.

وی در نامه خود ضمن گلایه از علی خامنه ای، نوشت حسن روحانی و برادران لاریجانی همه با یکدیگر برای نابودی کشور قدم بر می دارند.

وی در انتقاد به دستگاه قضا نوشت: دستگاه قضائی بدون رعایت حتی ظواهر قوانین و بدون برگزاری جلسات رسمی رسیدگی، صرفاً به اتهام آتش زدن کپی حکم ظالمانه علیه آقای بقایی در برابر سفارت انگلیس، آقای مهندس مشایی را در دادگاه بدوی به پنج سال زندان محکوم نمود.

علی خامنه ای تا کنون به نامه او پاسخی نداده است هرچند که پیشتر رهبر جمهوری اسلامی بدون نام بردن از رییس جمهور سابق، گفته بود کسانی که روزی تمام قدرت کشور در اختیارشان بود، حق ندارند علیه کشور موضع بگیرند و نقش اپوزیسیون را بازی کنند.

اسفندیار رحیم مشایی در آخرین جلسه دادگاه خود، در حالی که قاضی پرونده اتهامات یک سویه ای را علیه وی مبنی بر ارتباط با همسر تیمسار نادر جهانبانی، همسر تیمسار رحیمی، همسر تیمسار جهانبانی و همسر تیمسار پاکروان مطرح کرد که رحیم مشایی تنها با ایجاد سر و صدا و فریاد زدن تلاش کرد نظم جلسه را بر هم بزند.

با این حال سند و مدرک محکمه پسندی دال بر همکاری او با انگلیسی ها ارائه نشد اما دادگاه فرمایشی تلاش داشت تا وی را به عنوان متهم نشان دهد.

اکنون با نامه نگاری احمدی نژاد و خطاب قرار دادن علی خامنه ای، وی نشان داد که رهبر جمهوری اسلامی در موضع ضعف قرار دارد و توان پاسخگویی برای او وجود ندارد.

رییس دولت های نهم و دهم همچنین از نقطه ضعف علی خامنه ای در حمایت وی از این دولت ها استفاده کرد و نوشت: هیچ دولتی به اندازه دولت‌های نهم و دهم به مردم، کشور و انقلاب خدمت نکرد به گونه‌ای که آن خدمات بارها مورد تأیید حضرتعالی قرار گرفت و هم‌اینک نیز از آنها به عنوان افتخارات جمهوری اسلامی یاد می‌شود و در مقابل با مقامات ارشد هیچ دولتی نیز به اندازه دولت‌های نهم و دهم برخورد نشد و ظلم و اجحاف بی‌سابقه و آشکار در حق آنان روا داشته نشد.

او همچنین با کنایه در خصوص بی پاسخ ماندن نامه های پیشین خود به رهبر ایران نوشت: گرچه نامه های قبلی همچنان بدون پاسخ مانده است لیکن انتظار دارد اجازه ندهند چنین احکام سیاسی و ظلم‌های بزرگ علیه فرزندان پاک، خدوم و انقلابی ملت صادر و اعمال گردد.

محمود احمدی نژاد پیشتر درخواست مجوز راهپیمایی از وزارت کشور کرده بود که این درخواست نیز تا کنون بی پاسخ مانده است.

 

مقاله

شبکه های اجتماعی

بایگانی


Top