آخرین اخبار
جنگ روانی دولت علیه مردم در موضوع یارانه هاامام جمعه تهران به التماس بازاریان افتاد +گزارش وال استریت ژورنالتحریم نفتی ایران، نفت را به ۹۰ دلار می رساندکابینه روحانی با حضور قالیباف تکمیل می شودبیات زنجانی نیز صدای انقلاب را شنید؛ «اگر مردم نخواهند...»

ترامپ با جمهوری اسلامی معامله می کند...

اخیرا برخی رسانه ها، اقدام به پخش ویدیویی از پرسش و پاسخ کوتاه خبرنگار بخش فارسی بی بی سی با دونالد ترامپ کرده و در آن ادعا داشتند که رییس جمهور ایالات متحده گفته "با ایران معامله نمی کنم". حقیقت چیست و چقدر این موضوع حائز اهمیت است؟

اخبار مرتبط

بازی انتخابات عراق و ائتلاف برای پررنگ تر شدن نقش ایران

دو هفته پس از پایان انتخابات مجلس عراق که به پیروزی "اتحاد انقلابیون برای اصلاحات" یا به اختصار "السائرون" به رهبری مقتدی صدر منجر شد، حال به نظر می رسد روند شیعه گستری جمهوری اسلامی و دخالت آشکار این رژیم در انتخابات منطقه ای بیش از پیش هویدا می شود.

اجماع جهانی علیه جمهوری اسلامی با همراهی روسیه

در تازه ترین تحولات مربوط به ایران، به نظر می رسد فشارها بر حکومت این کشور از چند جبهه رو به افزایش بوده و به تدریج روسیه و چین نیز به این اجماع می پیوندند.

گام های نهایی جهان به سوی فروپاشی جمهوری اسلامی

روز گذشته وزیر خارجه ایالات متحده آمریکا، مایک پمپئو سیاست واشنگتن در مقابل ایران را طی یک سخنرانی اعلام کرد. موضع گیری جدید این کشور در مقابل جمهوری اسلامی، شفاف تر از هر زمان دیگر بیان شد و هدف آن مشخصا محدودسازی این رژیم در حوزه های مختلف بود.

بوریس جانسون و اصلاح طلبان؛ دو روی یک سکه

نوع نگاه مقامات بریتانیایی با اصلاح طلبان درون ایران در ارتباط با برخی مسائل مربوط به ایران به طرز شگفت آور و عجیبی با هم برابری کرده و یکسان است. سخنانی از جنس ترس و در عین حال رضایت دادن به آنچه که هست، حربه هایی هستند که این دو طیف از آن بهره می برند.

واکنش رئیس مجلس به انتقال سفارت آمریکا از تل‌آویو به قدس

رئیس مجلس ایران در واکنش به انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به قدس گفت آمریکا دچار بحران تصمیم‌گیری استراتژیک شده و اقدامات آمریکا علیه فلسطین و ایران بی‌پاسخ نمی‌ماند.

پایان برجام به قلم واشنگتن

از روز سه شنبه 23 تیرماه 1394 تا روز سه شنبه 18 اردیبهشت ماه 1397، مدت زمانی مناسب جهت دریافت میانگین معدل کارنامه جمهوری اسلامی در مسائل خارجی و منطقه ای بود. جمهوری اسلامی این بار نیز مردود شد و همین امر باعث خروج آمریکا از برجام شد.

رایزنی ایران و روسیه در باره برجام

سرگئی ریابکوف معاون وزیر امور خارجه روسیه با عباس عراقچی معاون سیاسی وزارت خارجه ایران در تهران دیدار و گفت‌وگو کرد.

کاخ سفید: ایران، برنامه مخفی ساخت سلاح هسته‌ای دارد

سخنگوی کاخ سفید با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که ایران دارای برنامه ای فعال و پنهانی برای دستیابی به سلاح هسته‌ای بوده است.

گفتگوی تلفنی پوتین و نتانیاهو درباره برنامه هسته ای ایران

رئیس جمهور روسیه و نخست وزیر اسرائیل طی گفتگوی تلفنی درباره برنامه هسته ای ایران تبادل نظر کردند.

آمریکا: اسناد افشا شده توسط نتانیاهو علیه ایران «معتبر» است

وزیر امور خارجه آمریکا اسناد افشا شده توسط نتانیاهو علیه ایران را «معتبر» دانسته و اعلام کرد که براساس این اسناد تردیدی نیست که ایران سال‌ها به فعالیت مخفی هسته‌ای خود ادامه می‌دهد.

گزارش و تحلیل

مقاله

شبکه های اجتماعی

بایگانی


Top