آخرین اخبار

اعلام پیروزی جمهوری اسلامی در لاهه برای مصرف داخلی است

شکست های پیاپی دولت روحانی باعث شده تا آنان به هر طریق ممکن از کوچکترین تیترهای خبری روزنامه های بین المللی، برای خود اعتبار داخلی بخرند و آن را سریعا خرج کنند. آخرین نمونه مربوط به دادگاه لاهه و آنچه که پیروزی ایران خوانده می شود است.

7 ماه قبل

اخبار مرتبط

خطر دور زدن تحریم ها توسط ایران، ونزوئلا و کره شمالی با بیت کوین

فاکس نیوز در گزارشی اعلام کرد 3 کشور ایران، ونزوئلا و کره شمالی که از دشمنان آمریکا هستند، برای مقابله و دور زدن تحریم های ایالات متحده، در حال راه اندازی سرویس هایی مشابه بیت کوین هستند.

7 ماه قبل

کفش های نوک تیز و دامن 4000 دلاری: لباس درخت کاری ملانیا ترامپ

بانوی اول ایالات متحده انتخاب پر زرق و برقی داشت وقتی که از او خواسته شد تا در باغ کاخ سفید گودالی حفر کند. اما آیا لباس او برای کاری که قرار بود انجام بدهد مناسب بود؟

7 ماه قبل

نیل گیمن و موراکامی برای جایزه ی نوبل ادبیات برگزیده شده اند

آکادمی جدید نوبل که پس از جایزه سال 2018 در نتیجه رسوایی جنسی مجددا لغو شد، چهار فهرست کوتاه تهیه کردند. به نظر می رسید پس از ماجراهای رسوایی اخلاقی، به این زودی ها نوبل ادبیات نتواند روی پای خود بایستد.

8 ماه قبل

باز هم ارسال سلاح توسط جمهوری اسلامی؛ اینبار به لبنان

درست یک روز پس از انتشار گزارش خبرگزاری رویترز مبنی بر ارسال موشک های جنگی توسط جمهوری اسلامی به عراق جهت مسلح کردن هرچه بیشتر گروه های شبه نظامی شیعی، حال خبر از ارسال تسلیحات جنگی به حزب الله لبنان مطرح شده است.

8 ماه قبل

ایران گزارش رویترز مبنی بر انتقال سلاح به عراق را رد کرد

روز گذشته -شنبه- جمهوری اسلامی گزارش خبرگزاری رویترز مبنی بر انتقال سلاح از این کشور به خاک عراق به خاطر اهداف صلح طلبانه را رد کرد.

8 ماه قبل

ترامپ با جمهوری اسلامی معامله می کند...

اخیرا برخی رسانه ها، اقدام به پخش ویدیویی از پرسش و پاسخ کوتاه خبرنگار بخش فارسی بی بی سی با دونالد ترامپ کرده و در آن ادعا داشتند که رییس جمهور ایالات متحده گفته "با ایران معامله نمی کنم". حقیقت چیست و چقدر این موضوع حائز اهمیت است؟

9 ماه قبل

دلهره تهران از ملاقات ترامپ و پوتین

ترامپ و پوتین در هلسینکی فنلاند؛ دیداری که به گفته کارشناسان روابط بین‌الملل سرنوشت برخی مناسبات مهم جهانی و همچنین سرنوشت حکومت ایران را تعیین خواهد کرد.

9 ماه قبل

روسیه از سوریه خارج می شود؛ تکلیف جمهوری اسلامی چیست؟

ولادیمر پوتین رئیس جمهور روسیه حین سخنرانی در برابر فارغ التحصیلان دانشگاه های نظامی روسیه در کاخ کرملین اظهار داشت که خروج نیروهای روسیه از سوریه ادامه دارد.

10 ماه قبل

سفر حریری به ریاض و شکست پروژه شیعه گستری ایران

سعد حریری برای نخستین بار پس از استعفای جنجالی خود به ریاض سفر کرد. آنگونه که از شواهد برمی آید، تمام این اقدامات صرفا در جهت قطع ید جمهوری اسلامی در منطقه و پاکسازی سیاسی شیعیان صورت می گیرد.

11 ماه قبل

ظریف و روحانی دست به دامان هند و چین برای حفظ برجام

امکان ندارد یک روز در ایران سپری شده و اخباری در ارتباط با برجام و نگرانی های آشکار مقامات جمهوری اسلامی منتشر نشود. از تحلیل های مختلف در روزنامه ها و وبسایت ها تا اظهارات نزدیک به هم دست اندرکاران، مجموعه ای از اخبار مرتبط با برجام را شامل می شوند.

11 ماه قبل

گزارش و تحلیل

مقاله

شبکه های اجتماعی

بایگانی


Top