آخرین اخبار

جمهوری اسلامی مسئول اصلی حمله به فرودگاه دبی

«موشک‌ها در راه است دبی، ابوظبی و ریاض را تخلیه کنید»! این تیتر روزنامه کیهان به نقل از سخنگوی انصارالله خطاب به شرکت‌های بین‌المللی بود که دوم مرداد ماه 1397 در صفحه اول این روزنامه چاپ شد.

8 ماه قبل
بهروز مفید
A- A A+

مطلب منتشر شده ، بیانگر سیاستهای شبکه بیان نیست و نویسنگان آزادند که نظرات خود را بدون سانسور بیان کنند.

شبکه رسانه ای بیان جهت ایجاد فضای تبادل نظر، از نقطه نظرات انتقادی در خصوص مطالب منتشر شده استقبال میکند.

«موشک‌ها در راه است دبی، ابوظبی و ریاض را تخلیه کنید»! این تیتر روزنامه کیهان به نقل از سخنگوی انصارالله خطاب به شرکت‌های بین‌المللی بود که دوم مرداد ماه 1397 در صفحه اول این روزنامه چاپ شد.

کمک های بی شائبه جمهوری اسلامی و از دهان ملت ایران زدن و به دامن جنگ افروزان یمنی ریختن، موضوعی است که حتی صدای اروپایی ها را درآورده و در نهایت منجر به تحمیل لوایح FATF شد که تا کنون جمهوری اسلامی و در صدر آنان علی جنتی، روزنامه کیهان و سپاه پاسداران با آن مقابله کرده و آن را طرح اسراییلی ها دانسته اند.

حالا فرودگاه ابوظبی حمله پهپادی به این فرودگاه را تایید کرده و در عین حال اعلام نموده که فرودگاه همچون روزهای عادی به فعالیت خود ادامه می دهد.

آشوب سازی های جمهوری اسلامی در منطقه از لبنان تا سوریه، عراق و یمن به قدری گسترده است که روزنامه امنیتی کیهان به خوبی از ماه ها قبل نسبت به حملات به نقطه ای مشخص اطلاع یافته است.

پیگیری جهانی در ارتباط با FATF دقیقا به خاطر همین اقدامات جمهوری اسلامی است که به نوعی مبارزه با پولشویی و کمک رسانی به تروریسم می باشد.

در همین خصوص روزنامه کیهان با ابراز نوعی خوشحالی و حقانیت نسبت به حمله به فرودگاه دبی نوشته است موشک های بعدی در راه است.

حال این سوال از جانب مردم است که پاسخ تیتر زدن های روزنامه کیهان و تلاش برای اثبات تیترهای این روزنامه را تا کجا باید بپردازند؟

پیشتر روزنامه وطن امروز به نوعی با عقده گشایی نسبت به اروپایی ها و اینکه نشان دهد داعش دست پرورده اروپاییها است، در حاشیه حمله تروریستی به پاریس با تیتر «بفرمایید شام» و انتشار عکسی از یک جسد خبرساز شده بود!

 

مقاله

شبکه های اجتماعی

بایگانی


Top