آخرین اخبار

بیانیه‌ای مشترک خطاب به اعضای دائم مجمع عمومی سازمان ملل

۴۰ سازمان حقوق بشری در بیانیه‌ای مشترک خطاب به اعضای دائم مجمع عمومی سازمان ملل، خواستار تصویب قطعنامه پیشنهادی کانادا در مورد وضعیت حقوق بشر ایران شدند.

3 روز قبل

اخبار مرتبط

۴۲۹ پرونده در رابطه با همسرآزاری در کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد از تشکیل ۴۲۹ پرونده در رابطه با همسرآزاری در پزشکی قانونی استان طی ۶ ماهه امسال خبر داد و گفت که در این مدت ۲۵ مورد از شکایت در رابطه با همسرآزاری‌ها در حوزه مردان و ۴۰۴ نفر زن بوده است.

28 روز قبل

«کولبری تفریح نیست بلکه اجبار و محصول تبعیض و ستم دولت است»

حسین احمدی‌نیاز، وکیل پایه یک دادگستری نامه‌ای سرگشاده را خطاب به معاون امنیتی وزیر کشور در رابطه با مسئله کولبران منتشر کرد.

1 ماه قبل

تفهیم اتهام محمد نجفی، وکیل دادگستری در دادگاه شازند

محمد نجفی بار دیکر به دادگاه احضار شد و پرونده جدیدی برای او گشوده شده است

1 ماه قبل

سیستان و بلوچستان؛ کانون فقر آموزشی و محرومیت

استان سیستان و بلوچستان از مشکلات آموزشی عدیده ای رنج می برد. این مشکلات در حوزه های سخت افزاری یا عمرانی و نرم افزاری قابل مشاهده است

1 ماه قبل

مشکلات زندانیان سیاسی بند زنان زندان اوین

در بند زنان زندان اوین موسوم به بند نسوان همچنان مشکلات فراوانی از جمله کاهش شدید جیره خشک غذای زندان، عدم وجود مواد غذایی باکیفیت در فروشگاه زندان، عدم پاسخگویی دادیار ناظر بر جرائم سیاسی و امنیتی به خانواده‌های زندانیان، مشکلات مربوط به بهداری زندان

2 ماه قبل

مخالفت با آزادی رضا آقاخانی، فعال ملی مذهبی محبوس در زندان

درخواست آزادی مشروط رضا آقاخانی، فعال ملی مذهبی محبوس در زندان اوین که یک سوم از دوران حبس خود را گذرانده و مشمول آزادی مشروط است از سوی مسئولان قضایی رد شد.

2 ماه قبل

گزارش دبیرکل سازمان ملل درباره وضعیت حقوق بشر در ایران

گزارش دبیرکل سازمان ملل درباره وضعیت حقوق بشر در ایران

2 ماه قبل

افزایش شمار دانشجویان بهایی محروم از تحصیل به ۴۰ نفر رسید

تعدادی از شهروندان بهائی که در کنکور سراسری شرکت کرده بودند، در سایت سازمان سنجش با پیغام نقص در پرونده روبرو و به دلیل بهایی بودن از ادامه تحصیل محروم شدند.

2 ماه قبل

نامه سراسر درد مادر نرگس محمدی خطاب به دادستان تهران

عذرا بازرگان، مادر نرگس محمدی در نامه‌ای خطاب به دادستان تهران از مسئولان خواست تا با مرخصی فرزند زندانی‌اش برای دیدن پدر موافقت کنند.

2 ماه قبل

محکومیت دویست درویش گنابادی به بیش از هزار سال زندان

نزدیک به ۱۰۵۰ سال زندان به ۲۱۰ درویش گنابادی آن هم تنها در دو شعبه ۱۵ و ۲۶ دادگاه انقلاب نشان از برخورد سیستماتیک دستگاه قضایی با دراویش گنابادی ایران را میدهد.

2 ماه قبل

گزارش و تحلیل

مقاله

شبکه های اجتماعی

بایگانی


Top