آخرین اخبار

آمریکا تا خروج ایران از سوریه در این کشور می ماند

علی خامنه ای در دیدار با برهم صالح، رییس جمهور سنی عراق از او خواست تا گروه شیعه و ستیزه جوی حشد الشعبی در عراق را «حفظ» کند.

34 دقیقه قبل

اخبار مرتبط

همه می‌پرسند آخرش چه می‌شود؟/ بخش اول

پیچیدگی مسائل متعدد سیاسی و اقتصادی موجب پیش‌بینی‌ناپذیر شدن شرایط شده و گویی همه دارند فیلمی را تماشا می‌کنند و از یکدیگر می‌پرسند آخرش چه اتفاقی می‌افتد.

6 روز قبل

همه می‌پرسند آخرش چه می‌شود؟/ بخش دوم

سیاست‌های مبتنی بر ایدئولوژی شیعه‌گری و رویکردهای ناسازگار حکومت با واقعیت‌ها چه در امور داخلی و چه در امور خارجی، کشور را روی هوا معلق نگه‌داشته و مردم در حال پرداخت هزینه‌های این بلاتکلیفی هستند.

6 روز قبل

بررسی قانون جدید مطبوعات؛ برخوردها سلیقه ای هستند

کارشناسان بر این باورند که با توجه به شرایط اجتماعی و نیز تغییرات در حوزه های مرتبط به آن، هر قانونی نیاز به به روز رسانی دارد به همین علت لایحه جدید مطبوعات و خبرگزاری ها تا چند روز دیگر به مجلس تقدیم خواهد شد.

7 روز قبل

پارادوکس های دولت روحانی تمامی ندارد

در حالیکه دولت حسن روحانی مصرانه تاکید می کند که تحریم‌ها تاثیری در اقتصاد کشور ندارد، تمامی اخبار و اقدامات نشان دهنده ی این هستند که دولت به بن بست رسیده و تنها به ارائه موقتی بسته های اقتصادی همچون سبد کالا روی آورده است.

8 روز قبل

نه روحانی و نه هیچ رییس جمهوری قادر به حل مشکلات نیست

شرایط در کشور به قدری آشفته است که حال رقبای منطقی تر حسن روحانی نیز ضمن اعتراف به آن اعلام می کنند که در شرایط فعلی نه روحانی و نه هیچ رئیس‌جمهوری قادر به حل مشکلات نیست.

8 روز قبل

تهدید نفتی روحانی: بقیه هم دچار «مشکل» خواهند شد!

رئیس‌جمهوری ایران بار دیگر به طور غیرمستقیم کشورهای عرب منطقه را تهدید کرده و گفته است در منطقه یا نفت همه صادر می‌شود یا اگر قرار باشد صادرات نفت ایران متوقف شود «بقیه هم» دچار «مشکل» خواهند شد.

9 روز قبل

ناتوی عربی نزدیک‌تر از همیشه

پس از انقلاب اسلامی در ایران و قدرت گرفتن افراطیون انقلابی در این کشور، اعراب حوزه خلیج‌فارس همواره در پی ایجاد سازوکاری بودند تا مقابل تهدیدها و فعالیت‌های تروریستی جمهوری اسلامی بایستند.

10 روز قبل

لرزه سنای آمریکا بر تن جمهوری اسلامی

حزب جمهوری‌خواه آمریکا پس از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری، حالا در انتخابات میان‌دوره‌ای نیز توانسته اکثریت را در سنا حفظ کند تا همچنان در کنار دونالد ترامپ یک مانع بزرگ مقابل فعالیت‌های مخرب رژیم ایران باشد.

12 روز قبل

خلاصه ایرادات شورای نگهبان به CFT: خلاف موازین شرع است!

شورای نگهبان امروز 22 ایراد گرفته شده بر CFT (لایحه مبارزه با پولشویی و تروریسم) را منتشر کرد. مجموع این 22 ایراد در دو عبارت «خلاف موازین شرع است» و «اشکال دارد» خلاصه می شود.

12 روز قبل

صبح تحریم!

جمهوری اسلامی از صبح امروز وارد بی‌سابقه‌ترین تحریم‌های بخش مالی، انرژی و حمل‌ونقل شده و دیری نمی‌پاید که ساختارهای معیوبِ سیاسی و اقتصاد فاسد رژیم ایران با فشارهای حداکثری آمریکا با فروپاشی مواجه می‌شود.

14 روز قبل

گزارش و تحلیل

مقاله

شبکه های اجتماعی

بایگانی


Top