آخرین اخبار

خواب شیرین ترامپ و پوتین برای خاورمیانه

رویدادهایی که در منطقه شاهدش هستیم همگی اجزای طرحی جامع هستند که در حال شکل دادن خاورمیانه‌ای جدید است. آنچه طی 18 ماه گذشته در این منطقه رخ داده، ریشه در خواست قدرت‌هایی دارد که نظم کنونی منطقه دیگر با منافع اقتصادی و اهداف ژئوپلیتیک‌شان هماهنگی ندارد.

6 ساعت پیش

اخبار مرتبط

آیا امکان گرفتن «انتقام سخت» برای رژیم ایران وجود دارد؟

کشته شدن قاسم سلیمانی ضربه روحی-روانی بزرگی را به رهبران و طرفداران جمهوری اسلامی زده و حالا همه آن‌ها از «انتقام سخت» دم می‌زنند.

13 روز قبل

میخ آخر بر تابوت برجام!

جمهوری اسلامی طی بیانیه‌ای اعلام کرده است که از این پس با «هیچ محدودیتی در حوزه عملیاتی شامل ظرفیت غنی‌سازی، درصد غنی‌سازی، میزان مواد غنی‌شده، و تحقیق و توسعه» مواجه نیست.

14 روز قبل

خاورمیانه - سلیمانی = آرامش

قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس و ابومهدی مهندس، فرمانده گروه حشد الشعبی دو تروریست مطرح خاورمیانه بامداد امروز 13 دی‌ماه 98 در حمله‌ای از سوی ارتش آمریکا کشته شدند.

17 روز قبل

عادت حمله به سفارتخانه‌ها

با حمله نیروهای حشد الشعبی و کتائب حزب‌الله به سفارت ایالات‌متحده آمریکا در بغداد، بار دیگر ثابت شد که ماجراجویی‌های جمهوری اسلامی در منطقه پایانی ندارد.

19 روز قبل

ناله روحانی از درد تحریم‌ها

رئیس‌جمهوری ایران بار دیگر صراحتاً به آثار تحریم‌های ایالات‌متحده آمریکا اذعان کرده و گفته است اگر سال 97 و 98 تحریم نبودیم، 200 میلیارد دلار به درآمدهای کشور اضافه می‌شد.

20 روز قبل

ضربه سخت ارتش آمریکا به شبه‌نظامیان تحت حمایت رژیم ایران

ارتش آمریکا یکشنبه شب به وقت ایران پایگاه‌های گروه تروریستی «کتائب حزب‌الله» و «حشدالشعبی» را به شدت بمب باران کرد تا پاسخی به حملات راکتی این دو گروه شبه‌نظامی در هفته گذشته داده باشد.

21 روز قبل

وجود ۲۲۰ هزار میلیارد تومان فرار مالیاتی

رئیس سازمان بازرسی کل کشور از وجود «220 هزار میلیارد تومان مالیات معوق» خبر داده و گفته است از این مبلغ 33 هزار میلیارد تومان مربوط به «کارت‌های بازرگانی اجاره‌ای» است.

21 روز قبل

امیدواری روحانی به رفع تحریم‌ها/ آمریکا: تحریم‌ها ادامه دارند!

رئیس‌جمهوری ایران گفته آمریکا «ناگزیر» است دیر یا زود، قبل یا بعد از انتخابات ریاست ‌جمهوری‌اش، از «فشار حداکثری علیه ایران» دست بردارد. حسن روحانی توضیح نداده است که ایالات‌متحده آمریکا چرا ناگزیر به رفع فشارها است.

28 روز قبل

اقدامات بازدارنده پنتاگون علیه رژیم ایران

سه روز پس از اینکه مک تورنبری، رئیس جمهوری‌خواه کمیته امور تسلیحاتی مجلس نمایندگان آمریکا خواستار «اقدامات بازدارنده آمریکا علیه رژیم ایران» شد، وزیر دفاع این کشور گفته است در حال کار بر روی «اقداماتی» برای دفع خطر رژیم ایران در خاورمیانه است.

1 ماه قبل

حسن روحانی وارد ژاپن شد؛ تحریم‌ها خیلی هم اثرگذارند!

به نظر می‌رسد فشارهای اقتصادی بر رژیم ایران به قدری افزایش یافته است که سخنگوی دولت حاضر می‌شود صراحتاً بگوید ما «واقعیت تحریم‌ها» را از مردم پنهان کردیم،

1 ماه قبل

گزارش و تحلیل

مقاله

شبکه های اجتماعی

بایگانی


Top