آخرین اخبار

مصائب «پروفسور حقوق بشر» در نیویورک

ذلت و تحقیرشدگی جمهوری اسلامی به عنوان یک حکومت در تاریخ سیاسی ایران بی‌سابقه است. هیچ حکومتی در تاریخ ایران دیده نمی‌شود که تا این اندازه در صحنه بین‌المللی حقیر و موجب سرشکستگی مردم ایران شده باشد.

47 دقیقه قبل

اخبار مرتبط

تحریم های بیشتر به دنبال تحدید ایران در برجام

ایالات متحده روز چهارشنبه ایران را متهم به "اخاذی هسته ای" کرده و تحریم های بیشتری را علیه تهران اعمال می کند. اخاذی هسته ای ایران، اشاره به ذخیره سازی اورانیوم و غنی سازی فراتر از محدوده ای است که طبق برجام در سال ۲۰۱۵ باید رعایت می شد.

6 روز قبل

هدف رژیم ایران از ایجاد تنش در خلیج‌فارس چیست؟

یک هفته پس از توقیف سوپرنفتکش ایرانی «گریس 1» در تنگه جبل‌الطارق، نیروهای سپاه پاسداران در تنگه هرمز تلاش کرده‌اند یک نفتکش متعلق به بریتانیا را به سمت آب‌های ایران هدایت و آن را مصادره کنند.

6 روز قبل

اژدهای هفت‌سر فساد در جمهوری اسلامی؛ این بار مجلس

همه ارکان رژیم جمهوری اسلامی به نوعی درگیر فساد اقتصادی هستند. درآمدهای هنگفت حاصل از منابع طبیعی مانند نفت در ساختار بسته و غیردموکراتیک این رژیم موجب فساد گسترده‌ای شده و صاحبان قدرت به انحای مختلف مشغول سوءاستفاده از موقعیت خود هستند.

6 روز قبل

اروپا خواستار تشکیل جلسه فوری در خصوص برنامه هسته ای ایران شد

قدرت های اروپایی روز سه شنبه به دنبال بدعهدی جمهوری اسلامی در برجام و تمرد از مفاد توافقنامه برجام، خواستار برگزاری جلسه اضطراری شدند.

7 روز قبل

اخاذی از جهان با اورانیوم

مقامات جمهوری اسلامی اعلام کرده‌اند که برخلاف توافق هسته‌ای غنای اورانیوم خود را از 3.67 درصد فراتر برده‌اند؛ امری که فرانسه آن را محکوم کرده و بریتانیا نسبت به تبعات آن به رژیم ایران هشدار داده است.

9 روز قبل

عراق به مرکز تجارت جهانی وصل شد و ایران باز هم عقب ماند

چه تولیدکنندگان و چه مصرف کنندگان کالاهای مختلف در ایران می دانند که هم اکنون، کشورشان مکان مناسبی برای تجارت نیست. قیمت مواد اولیه گران است و حتی اگر توانی برای پرداخت وجود داشته باشد، صرفه اقتصادی ندارد.

11 روز قبل

انگشت اروپا روی ماشه

روز یکشنبه هفته جاری جمهوری اسلامی درصد غنای اورانیوم خود را بالاتر از 3.67 می‌برد و با توجه به بند 37 توافقنامه هسته‌ای، بهترین بهانه را به اروپایی‌ها می‌دهد تا بار دیگر تحریم‌ها را به اجرا بگذارند.

11 روز قبل

خامنه‌ای در مسیر صدام

تجربه‌های تاریخی نشان می‌دهند اغلب دیکتاتورها یک سرنوشت مشترک دارند. آن‌ها در ابتدا با تحریم دست‌وپنجه نرم می‌کنند و چون سربه‌راه نمی‌شوند، با کودتا یا حمله نظامی به زوال کشیده می‌شوند.

12 روز قبل

دست خالی قاسم سلیمانی در عراق

با ادغام گروه شبه‌نظامی «حشدالشعبی» در ارتش عراق ضربه بزرگی به جمهوری اسلامی در این کشور وارد شده و از این پس نفوذ سپاه قدس پاسداران رو به افول خواهد رفت.

14 روز قبل

ترامپ بیشتر از هر کسی به دنبال یک توافق هسته ای با ایران است

دونالد ترامپ در نشست G20 تلاش کرد که رهبران جهان را برای فشار بر ایران تا رساندن رژیم این کشور به یک توافق واقعی گرد یکدیگر جمع کند. مشکل این است که فعلا حمایت زیادی از او نمی شود!

15 روز قبل

گزارش و تحلیل

مقاله

شبکه های اجتماعی

بایگانی


Top