آخرین اخبار

راهی جز تسلیم برای ملاها باقی نمانده است

وزیر امور خارجه رژیم ایران پس از تحریم کامل نفت این کشور به دوره‌گردی در کشورهای آسیایی افتاده و در پی فراهم کردن زمینه‌ای است تا جمهوری اسلامی را از فروپاشی اقتصادی نجات دهد.

1 روز قبل

اخبار مرتبط

نرمش قهرمانانه دوم اتفاق می افتد؟

نتایج اولیه تحقیقات اینگونه نشان می دهد که ایران در جریان خرابکاری چهار کشتی تجاری در نزدیکی آب‌های بندر فجیره نقش داشته‌ است.

7 روز قبل

آغاز آتش‌بازی از بندر فجیره

وقوع یک حادثه مشکوک برای چهار فروند کشتی در آب‌های امارات متحده عربی بار دیگر به تنش‌ها میان ایران با کشورهای همسایه جنوبی و آمریکا دامن زده و هرلحظه امکان روشن شدن آتش یک جنگ وجود دارد.

8 روز قبل

اشتباه راهبردی رژیم ایران؛ نزدیکی اروپا و آمریکا

اتحادیه اروپا با اعلام رد اولتیماتوم برجامی جمهوری اسلامی، یک گام از ایران دور و به سوی مواضع سیاسی ایالات‌متحده آمریکا علیه این رژیم نزدیک شد.

12 روز قبل

اتحادیه اروپا قویا مهلت دهی ۶۰ روزه ایران را رد کرد

اتحادیه اروپا قویا بیانیه شورای عالی امنیت ملی را رد کرد و مهلت ۶۰ روزه جمهوری اسلامی را به رسمیت نشناخت. تهران در شرایطی نیست که بتواند برای جهان تصمیم گیری کند و به راحتی از توافقنامه خارج شود.

12 روز قبل

دو تحلیل «شبکه بیان» درباره برجام که به هدف خوردند

رئیس‌جمهوری ایران صبح امروز در جلسه هیئت دولت با قرائت بیانیه شورای عالی امنیت ملی درباره توافق هسته‌ای، اعلام کرد که جمهوری اسلامی در پاسخ به عدم رعایت تعهدات طرف‌های مقابل از این پس سقف مجاز ذخیره‌سازی اورانیوم غنی‌شده و آب‌سنگین را رعایت نخواهد کرد.

13 روز قبل

روحانی: هدف آمریکا از تحریم، ایجاد بی ثباتی در منطقه است

حسن روحانی در تماس تلفنی با شیخ تمیم بن حمد آل ثانی، امیر قطر تلاش کرد تا برنامه ای را که در عراق قصد اجرایی کردن آن را داشت در قطر نیز آغاز کند.

14 روز قبل

دور تازه تنش‌ها میان آمریکا و رژیم ایران

در حالی که مشاور امنیت ملی رئیس‌جمهوری آمریکا از اعزام ناو هواپیمابر «یو.اس.اس آبراهام لینکلن» و بمب‌افکن به خلیج‌فارس برای مقابله با تهدیدهای جمهوری اسلامی خبر داده است، تهران می‌گوید قصد دارد بخش‌هایی از فعالیت هسته‌ای خود را از سر بگیرد.

14 روز قبل

جمهوری اسلامی جرأت خروج از برجام را دارد؟

خروج رژیم ایران از برجام علاوه بر اینکه اروپا را در کنار دولت آمریکا قرار می‌دهد، زمینه ارسال پرونده ایران به شورای امنیت سازمان ملل متحد را هم فراهم می‌کند.

16 روز قبل

ضعف را نمی توان «صبر استراتژیک» توصیف کرد

مسیری که جمهوری اسلامی در آن گام برمی‌دارد و با بزرگ‌ترین اقتصاد جهان سر لجبازی گذاشته است، نه‌تنها شبیه صبر استراتژیک نیست، بلکه نشان‌دهنده ضعف عمیق و موقعیت متزلزل این رژیم در سطوح سیاسی و اقتصادی است.

18 روز قبل

عراقچی: مسئول جنگ میان سپاه و ارتش آمریکا، دولت آمریکا است

عراقچی با علم به اینکه فضا همچنان در ترکیه نه به نفع جمهوری اسلامی که در تنش با آمریکا است، سعی می کند از فضای توهم آلود اردوغان برای رساندن ترکیه به امپراطوری عثمانی استفاده کند. او همچنین با تهدید غرب گفت صبر ایران در آستانه لبریز شدن است.

19 روز قبل

گزارش و تحلیل

مقاله

شبکه های اجتماعی

بایگانی


Top