آخرین اخبار

اقرار به نقش سلیمانی در سرکوب اعتراض‌ها

فرمانده سابق سپاه پاسداران در توئیتی به نقش قاسم سلیمانی در سرکوب اعتراض‌های سال‌های 1378 و 1388 اذعان کرده است.

2 ماه قبل

اخبار مرتبط

خامنه‌ای در نماز جمعه؛ عصبانیت در اوج بحران!

رهبر جمهوری اسلامی پس از هشت سال، روز 27 دی‌ماه امامت نماز جمعه تهران را به عهده گرفت تا در خطبه‌های این نمایش سیاسی به پروپاگاندای همیشگی خود روی بیاورد.

2 ماه قبل

نفس‌های آخر برجام!

از آنچه «برجام» خوانده می‌شود، چیزی جز یک اسم باقی نمانده و حالا به نظر می‌رسد اروپایی‌ها هم قبول کرده‌اند که باید توافق تازه‌ای را با جمهوری اسلامی امضا کنند

3 ماه قبل

پیچ تند مقابل رژیم ایران

جمهوری اسلامی در یکی از پیچیده‌ترین شرایط خود طی سال‌های گذشته قرار گرفته و هم‌زمان در پایین‌ترین سطح مشروعیت سیاسی قرار دارد.

3 ماه قبل

آیا امکان گرفتن «انتقام سخت» برای رژیم ایران وجود دارد؟

کشته شدن قاسم سلیمانی ضربه روحی-روانی بزرگی را به رهبران و طرفداران جمهوری اسلامی زده و حالا همه آن‌ها از «انتقام سخت» دم می‌زنند.

3 ماه قبل

میخ آخر بر تابوت برجام!

جمهوری اسلامی طی بیانیه‌ای اعلام کرده است که از این پس با «هیچ محدودیتی در حوزه عملیاتی شامل ظرفیت غنی‌سازی، درصد غنی‌سازی، میزان مواد غنی‌شده، و تحقیق و توسعه» مواجه نیست.

3 ماه قبل

خاورمیانه - سلیمانی = آرامش

قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس و ابومهدی مهندس، فرمانده گروه حشد الشعبی دو تروریست مطرح خاورمیانه بامداد امروز 13 دی‌ماه 98 در حمله‌ای از سوی ارتش آمریکا کشته شدند.

3 ماه قبل

عادت حمله به سفارتخانه‌ها

با حمله نیروهای حشد الشعبی و کتائب حزب‌الله به سفارت ایالات‌متحده آمریکا در بغداد، بار دیگر ثابت شد که ماجراجویی‌های جمهوری اسلامی در منطقه پایانی ندارد.

3 ماه قبل

ناله روحانی از درد تحریم‌ها

رئیس‌جمهوری ایران بار دیگر صراحتاً به آثار تحریم‌های ایالات‌متحده آمریکا اذعان کرده و گفته است اگر سال 97 و 98 تحریم نبودیم، 200 میلیارد دلار به درآمدهای کشور اضافه می‌شد.

3 ماه قبل

ضربه سخت ارتش آمریکا به شبه‌نظامیان تحت حمایت رژیم ایران

ارتش آمریکا یکشنبه شب به وقت ایران پایگاه‌های گروه تروریستی «کتائب حزب‌الله» و «حشدالشعبی» را به شدت بمب باران کرد تا پاسخی به حملات راکتی این دو گروه شبه‌نظامی در هفته گذشته داده باشد.

3 ماه قبل

وجود ۲۲۰ هزار میلیارد تومان فرار مالیاتی

رئیس سازمان بازرسی کل کشور از وجود «220 هزار میلیارد تومان مالیات معوق» خبر داده و گفته است از این مبلغ 33 هزار میلیارد تومان مربوط به «کارت‌های بازرگانی اجاره‌ای» است.

3 ماه قبل

گزارش و تحلیل

مقاله

شبکه های اجتماعی

بایگانی


Top