آخرین اخبار

شکست بزرگ؛ جمهوری اسلامی به FATF تن داد

روز گذشته بخش های مختلف خبری صدا و سیما، سخنان شگفت انگیز محمدجواد ظریف -وزیر امور خارجه- را در ارتباط با FATF بازتاب دادند. اگرچه سخنان ظریف، به نوعی همان "نرمش قهرمانانه" جمهوری اسلامی برای خودی ها تلقی می شود، اما حقیقت چیز دیگریست.

2 روز قبل

اخبار مرتبط

حکومت خاصی هستیم

محمدتقی مصباح یزدی، "پدر معنوی" جمهوری اسلامی، با اشاره به اینکه نمی خواهد سیاه نمایی کند، اما حقیقت این است که جمهوری اسلامی در دنیا به اندازه انگشتان یک دست هم دوست ندارد، عملا باعث تضعیف نیروهای خودی جمهوری اسلامی شده است.

16 روز قبل

پمپئو و ایرانیان؛ پشت پرده دیدار ترامپ و پوتین

پس از 8 سال چراغ سبز نشان دادن دولت اوباما به رژیم تهران و نامه نگاری با علی خامنه ای، حال دولتی در آمریکا روی کار آمده که مستقیما برای حاکمان مرتجع در یکی از قدیمی ترین تمدن های جهان شرط تعیین کرده و آنان را تهدید می کند.

2 ماه قبل

نماینده ایران در اوپک خطاب به ترامپ: به دام روسیه افتاده اید

هرچه به زمان آغاز تحریم های فلج کننده آمریکا علیه جمهوری اسلامی در 13 مرداد و 13 آبان نزدیک تر می شویم، واکنش های مقامات حکومتی جدی تر می شود اگرچه تمامی این واکنش ها، مشخصا از روی استیصال و همچنین منفعلانه است.

2 ماه قبل

کابینه روحانی با حضور قالیباف تکمیل می شود

پس از گمانه زنی ها در ارتباط با حضور محمدباقر قالیباف -شهردار سابق تهران- در کابینه روحانی، حال یکی از اعضای شورای شهر "برگ جدیدی از تخلفات در واگذاری املاک نجومی" را رو کرد.

3 ماه قبل

جمهوری اسلامی همچنان گیج از مرگ برجام است

جمهوری اسلامی تلاش می کند تا با به صدا درآوردن هرچه بیشتر بوق های تبلیغاتی، موضوع برجام را به نفع خود و حتی بیش از آن تمام کند.

3 ماه قبل

حمله به آمریکا با استعانت از انیمیشن برنده اسکار آمریکایی

رهبر جمهوری اسلامی عصر چهارشنبه دوم خرداد در مراسم افطاری با جمعی از مسئولین حکومت، بدون نام بردن از مایک پمپئو، وزیر خارجه ایالات متحده آمریکا به انتقاد از رفتار و عملکرد آمریکایی ها پرداخت.

4 ماه قبل

واکنش مقامات ایرانی به اظهارات نتانیاهو در مورد برنامه هسته‌ای

مقامات وزارت امور خارجه ایران نسبت به اظهارات نخست وزیر اسرائیل در مورد برنامه هسته ای ایران واکنش نشان دادند.

5 ماه قبل

خامنه ای به دنبال جانشيني برای سردار سليماني است

به گزارش خبرگزاري آريا علی خامنه ای با محوريت رويکرد تحولي و انقلابي و روحيه ‍پاسخگويي در مقابل امت اسلامي تدابيري را اتخاذ کرد.

5 ماه قبل

برجام؛ ترامپ و صداهای ناساز در اروپا

رویکرد کشورهای اروپایی برای جلوگیری از فروپاشی برجام با خروج احتمالی آمریکا باعث ایجاد شکاف در اعضای اتحادیه اروپا شده است.

5 ماه قبل

بی اعتمادی به خبرگزاری های داخلی با نگاهی بر چند خبر

پرسشی که به وجود می آید این است که کار خبرگزاری های رسمی و رسمی ترین خبرگزاری دولت به کجا رسیده است که دائما در پی تکذیب اخبار رسانه هایی است که به گفته ایشان "غیررسمی" و "معاند" هستند؟

5 ماه قبل

گزارش و تحلیل

مقاله

شبکه های اجتماعی

بایگانی


Top