آخرین اخبار

سال ۹۸؛ کاهش دخالت جمهوری اسلامی در کشورهای منطقه

مسئله سی.اف.تی و تحریم‌های خُردکننده ایالات‌متحده آمریکا در سال 1398 می‌توانند دست جمهوری اسلامی را در منطقه کوتاه‌تر کند.

6 روز قبل

اخبار مرتبط

تحریم‌های تازه‌ای در راه است

از بهاری که انتظار جمهوری اسلامی را می‌کشد معلوم است سال نکویی در پیش نخواهد داشت؛ به ویژه اینکه رئیس گروه اقدام ایران امروز اعلام کرد که «تحریم‌های تازه‌ای» در راه است.

10 روز قبل

خامنه ای باز هم خواستار کش ندادن و به جان هم نیفتادن شد

اوضاع کشور از همه جهات اقتصادی، سیاسی و اجتماعی از دست علی خامنه ای خارج شده است. رهبر مقتدری که قصد داشت نشان دهد همه چیز را می داند و بر همه امور آگاه است، این روزها بیش از پیش ضعف خود را با هر سخنرانی نشان می دهد.

10 روز قبل

روند یک دست سازی قدرت؛ رییسی دومین پست پرنفوذ را به دست گرفت

تنها ظرف یک هفته ابراهیم رئیسی که با استقبال برخی از اصلاح طلبان برای رسیدن به سمت ریاست قوه قضاییه مواجه بود، شغل دوم و مهم دیگری را به دست گرفت.

12 روز قبل

سردرگمی اصلاح‌طلبان و بی‌پاسخ ماندن یک پرسش

اگر غایت یا مقصد اصلاحات، دموکراسی است، پس چگونه می‌توان در حکومتی که اساساً بر بنیان دین و مذهب تشیع بنا شده، حرف از اصلاحات زد؟

14 روز قبل

خامنه ای و امیرخانی به حکم قدیانی اعتراض کردند

دفتر علی خامنه ای در کنار نویسنده کتاب «داستان سیستان» به حکم دادگاهی که برای ابوالفضل قدیانی صادر شده است اعتراض کرده اند. بیت رهبری او را یک مجرم خطاب کرد که البته نباید به عنوان جزا به او کتاب معرفی کرد.

14 روز قبل

تظاهرات هزاران روسی علیه محدودیت های اینترنت

خبرگزاری بلومبرگ، هفته گذشته در گزارشی تحلیلی بیان کرد ولادیمیر پوتین، به دنبال اینترنت مخصوص به خود است و در این راستا در حال پایه ریزی اقداماتی است که منجر به محدودیت اینترنت در کشور روسیه خواهد شد.

14 روز قبل

امنیت در عراق؛ روحانی در بغداد چه می خواهد؟

جمهوری اسلامی تصور می کند عراق را زیر دین خود دارد. اما این کشور تاکنون روی خوش به تهران نشان نداده و اکنون هم پس از ۵ سال، حسن روحانی شخصا به عراق می رود تا خود باب مذاکره را در شرایط تحریم باز کند.

15 روز قبل

ایران به ایستگاه پایانی FATF نزدیک می شود

پیوستن به FATF بیشتر شبیه به استخوانی در گلوی مجمع تشخیص مصلحت نظام و در کل جمهوری اسلامی شده است. آنها نه می توانند این استخوان شکسته و تیز را فرو دهند و نه می توانند آن را بیرون بیندازند.

16 روز قبل

حالا همه سوار ماشین رئیسی می‌شوند!

پس از تبریک رئیس‌جمهوری، معاون اول، اصلاح‌طلبان و برخی چهره‌های به اصطلاح میانه‌رو به ابراهیم رئیسی، 200 تن از نمایندگان مجلس رژیم نیز برای او در سمت ریاست قوه قضائیه «آرزوی توفیق» کرده‌اند.

16 روز قبل

رئیسی از روحانی انتقام می‌گیرد؟

ابراهیم رئیسی که در انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته با نه بزرگی از سوی مردم مواجه شد، اکنون با حکم رهبر جمهوری اسلامی بالاترین سمت را در قوه قضائیه به دست آورده و به آرزوی خود یعنی ریاست بر یکی از قوا رسیده است.

17 روز قبل

گزارش و تحلیل

مقاله

شبکه های اجتماعی

بایگانی


Top