آخرین اخبار

روسیه نمی تواند جلوی حملات اسرائیل به ایران را در سوریه بگیرد

در ماه آوریل اسرائیل در پاسخ به موشک ها و جنگ افروزی های روسی-ایرانی، یک انبار مهمات را منهدم کرد. این حمله بسیار قدرتمند بود و اخبار تایید نشده ای اعلام می کنند که تعدادی از اعضای سپاه قدس در آن کشته شدند.

2 ساعت پیش

اخبار مرتبط

تحریف واقعیت‌های اعتراضات دی‌ماه

علی ربیعی، وزیر امنیتی سابق تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مصاحبه‌ای با خبرگزاری ایسنا اظهاراتی بی‌اساس را درباره قیام مردمی دی‌ماه به زبان آورده و سعی کرده است واقعیت‌های این رویداد تاریخی را تحریف کند.

4 روز قبل

نزدیک بودن خطر جنگ برای جمهوری اسلامی

دولت اوباما از وجود همه گزینه های روی میز به منزله استفاده از نظامیان صحبت و به نوعی جمهوری اسلامی را تهدید می کرد اما اینطور که پمپئو در منطقه سفر می کند، به نظر می رسد گزینه اصلی نه تنها روی میز که دولت ترامپ در حال مطالعه عمیق آن است.

5 روز قبل

دیگر خبری از معافیت تحریم نفتی ایران نیست

پس از اینکه وزیر امور خارجه آمریکا از برگزاری یک نشست بین‌المللی برای صلح، ثبات و امنیت خاورمیانه با محوریت تهدیدهای جمهوری اسلامی خبر داد، رئیس گروه اقدام ایران نیز امروز اعلام کرد که معافیت از تحریم‌های نفتی ایران تمدید نخواهد شد.

5 روز قبل

برجام برای اروپا هم تمام شد/ مشکلات ایران بیشتر می‌شود

اروپایی‌ها به تدریج در حال درک این موضوع هستند که توافق هسته‌ای رفتار رژیم ایران را تغییر نداده و این درک در نهایت می‌تواند به همراهی قدرت‌های اروپایی با دولت ترامپ علیه جمهوری اسلامی منجر شود.

6 روز قبل

علم الهدی اروپایی ها را کافرانی خواند که در انتظار لبخندشان هستیم

احمد علم الهدی امام جمعه مشهد و دارنده امپراطوری آستان قدس رضوی در نماز جمعه این هفته مشهد با انتقاد از دولت روحانی گفت چشممان به لبخند چهار تا اروپایی کافر است.

6 روز قبل

درخواست احمدی نژاد از وزارت کشور: مجوز راهپیمایی صادر کنید

محمود احمدی نژاد، رئیس جمهور جنجالی و پرحاشیه سابق ایران، برای چندمین بار از راه قانونی وارد شده تا شاید مجوزی را از وزارت کشور برای برگزاری راهپیمایی بگیرد.

8 روز قبل

الگوبرداری از استالین و همکاری با طالبان

ایجاد رابطه با طالبان، اگرچه از قبل نیز وجود داشته اما صراحت در این امر به این شکلی نبود که به راحتی مقامات رسمی کشور با آنها به گفتگو بنشینند و متن مذاکرات هم در اختیار سایت ها قرار بگیرد.

11 روز قبل

گفت‌وگوی ایران با طالبان؛ نقض حاکمیت ملی افغانستان

اگر تا پیش از این، دخالت‌های جمهوری اسلامی در افغانستان به طور پنهانی انجام و از سوی مقامات این رژیم تکذیب می‌شد، اکنون این دخالت‌ها حالتی آشکار یافته و ایران در حال نقض حاکمیت ملی افغانستان است.

13 روز قبل

خروج نظامیان آمریکایی از کشور خاک و مرگ

رئیس‌جمهوری آمریکا قصد دارد از سوریه خارج شود. دونالد ترامپ این تصمیم را هفته گذشته در توییتر اعلام کرد و پس از آن وزیر دفاع و نماینده ویژه آمریکا در مبارزه با داعش از سمت‌های خود استعفا کردند؛ اما دلیل این تصمیم ترامپ چه می‌تواند باشد؟

14 روز قبل

فتنه تغلب و چند پرسش اساسی

علی خامنه ای نمی تواند جنبش سبز را فراموش کند. رسانه های مستقیما وابسته به او همچون وبسایت شخصی اش نیز حرف زدن های هر ساله از آنچه که او با نام «فتنه» از آن یاد می کند، علت این امر را در این می دانند که القائات دشمنان به جوان تر ها با این روش خنثی می شود.

14 روز قبل

گزارش و تحلیل

مقاله

شبکه های اجتماعی

بایگانی


Top