آخرین اخبار

اپوزوسیون واقعی کیست؟

طبق اصل ثابت شده ای که در تمامی تحولات و انقلاب های تاریخ دیده می شود عمده قدرت های سر کار آمده از اپوزوسیون های زمان قبل از تحول هستند.

9 ماه قبل

اخبار مرتبط

جرایم امنیتی، از واقعیت تا اتهام سازی علیه اعتصاب کامیونداران

امروز هفتمین روز از دور جدید و سومین دور اعتصابات رانندگان کامیون در سراسر کشور است. این دور از اعتصابات از اول مهرماه آغاز شد. اما برخی گزارش‎های رسیده حاکی از آن است که در برخی از شهرها اعتصابات از روز شنبه آغاز شده بود.

10 ماه قبل

وقتی شعارها عوض می‌‌شوند

۴۰ سال است که نظامی بر ایران حاکم شده است، که بنیادگرایی ذاتی و زیرساخت تئولوژیکش ایجاب می‌کند سرشار نفرت پراکنی و جنگ بوده، تمایلی نیز به صلح و سازش با جهان نداشته باشد

10 ماه قبل

هميشه از ترور و تروريسم متنفر بودم

هر زمان كه سخن از كشتار و خونريزى مى شود روح و روانم سخت آزارده مى شوم .

10 ماه قبل

کُنهِ انقلاب

آیت‌الله مهدوی کنی مدتی وزیر کشور بود ولی بعد از آن از سیاست کناره گیری کرد و عمر پر برکت خود را صرف تاسیس دانشگاه امام صادق کرد.

10 ماه قبل

طرح محرمانە جمهوری اسلامی برای عبور از بحران سقوط

بن بست سیاسی در کشور رهبری را بە نوشیدن جام زهر مقدماتی ناچار کردە است. مأموریت جدید اصلاح طلبها بعنوان کلید حفظ جمهوری اسلامی ایران

10 ماه قبل

به تمام مقامات کشور من جمله سردار سلیمانی و محمد علی جعفر

ما مردم ایران اگر نگوییم همه اما بخش بزرگی از مردم نیازی نداریم که از جانب ما حرفهایی بزنید و داد و هوار هایی کنید که نه حرف ما مردم است و نه به انها اعتقادی داریم و نه به شماها اعتمادی.

10 ماه قبل

پاسخ امضاهای درج شده در لیست ری استارت: دروغ است!

پس از گذشت بیش از دو هفته از انتشار نام 60 نفر از چهره های غالبا تلویزیونی در بیانیه ای که گروه اینترنتی ری استارت آن را در کانال تلگرامی خود منتشر کرد، بررسی های شبکه رسانه ای بیان صراحتا نشان می دهد که این بیانیه و نام افراد به دروغ منتشر شده است.

1 سال پیش

احمدی نژاد حرفهای حق می زند ولی بی شک مرادش باطل است

بازهم محمود احمدی‌نژاد؛ بازهم فرارِ روبه‌جلو و بازهم به سخره گرفتن شعور مردم. گویی رئیس دولت پاک دست اصرار عجیبی دارد که همچنان در رسانه‌ها و صدر اخبار حضورداشته باشد، کما فی‌السابق تشنه دیده شدن است

1 سال پیش

دلم با دلبرون کازرونه

که تبدارن به این عهد و زمونه

1 سال پیش

کلینیکهای ترک اعتیاد در سطح کل کشور

مسئله ای که خدمتتان عرض می شود در مورد کلینیکهای ترک اعتیاد در سطح کل کشور است که مسئله ای بسیار حائز اهمیت اما دیده نشده است.

1 سال پیش

گزارش و تحلیل

مقاله

شبکه های اجتماعی

بایگانی


Top