آخرین اخبار

احمدی نژاد حرفهای حق می زند ولی بی شک مرادش باطل است

بازهم محمود احمدی‌نژاد؛ بازهم فرارِ روبه‌جلو و بازهم به سخره گرفتن شعور مردم. گویی رئیس دولت پاک دست اصرار عجیبی دارد که همچنان در رسانه‌ها و صدر اخبار حضورداشته باشد، کما فی‌السابق تشنه دیده شدن است

1 سال پیش
ع درودی
A- A A+

مطلب منتشر شده ، بیانگر سیاستهای شبکه بیان نیست و نویسنگان آزادند که نظرات خود را بدون سانسور بیان کنند.

شبکه رسانه ای بیان جهت ایجاد فضای تبادل نظر، از نقطه نظرات انتقادی در خصوص مطالب منتشر شده استقبال میکند.

محمود احمدی نژاد و داردسته اش هنوز هم تشنه قدرت‌اند. شاید حرف حقی بزنند، انتقادشان واقعی باشد اما بی‌شک مراد آنها باطل است. خود را خادم و نوکر مردم اعلام می‌کنند اما تردیدی نیست که محصول رفتارشان چیزی نیست جزگرفتن امتیاز برای خود و اطرافیانش و آسیب زدن به اعتماد ملت .
محمود احمدی نژاد در حال بازی در فضا سیاسی ایران هست تا ارزیابی کند  ببینید می تواند در فضای ملتهب ایران که گرفتار اختلا فات سیاسی و اقتصادی شده جایگاهی را برای خود و تیمش باز کند (( البته اگر به روزهای مناظرهای انتخاباتی برگردین می بینید که پایه گذار همه این اختلافات فردی نیست جز تفکرات احمد نژاد و 2 یار همیشه بهاری او ))
 من حرفم با شخص احمد نژاد هست :
بر هیچ کس پوشیده نیست که دولت نهم و دهم بیشترین درامد نفتی را در طول دولت های قبل و بعد انقلاب داشته واقعا میشود چند نمونه از کارهای بزرگی در دولت شما اتفاق افتاده را نام ببرید ؟؟؟؟ که امروز شما در قامت یک منتقد قد قلم کرده اید .

مؤسسات مالی و اعتباری که این روزها با بدترین شرایط مالی ممکن روبه‌رو هستند، در دولت‌های نهم و دهم همچون قارچ در سراسر کشور رشد کرده و بدون مجوز رسمی از بانک مرکزی شروع به رشد و فعالیت کردند. محمود احمدی‌نژاد حالا اما از اتفاقی ابراز ناراحتی می‌کند که سنگ بنایش در دوران مدیریتی خود او گذاشته‌شده است .
احمدی نژاد ماموریتی داشت از طرف سپاه و بیت رهبری در دوران ریاست جمهوری خود که تمام خواسته های آنها را براورده کرد  ولی خود و تیمش نتوانست بعد از پایان دوره ریاست جمهوری خود از حمایت حکومت و سپاه برای بقای سیاسی و اقتصادی خودبهرمند شوند. و حالا میخواد با بگم بگم امتیاز بگیرید .
اگر شما اقای احمد نژاد دلسوز مردم و خادم مردم هستین و از همه ریس جمهورهای ایران از فسادهایی که سپاه . بیت رهبری ونهادهای گوناگون در ایران انجام داده اند خبر دارید و در مواردی شما و تیم شما راه
رو برایشان هموار کردین .  چرا باید دل تون فقط برای بقایی و مشایی بسوزد یعنی در کشوری که 80 میلیون جمعیت دارد و افراد زیادی حق شان در دادگاها و نهادها پایمال شده اینها مهمتر هستن چه ویژیگی اینها دارند که مابقی مردم و نحبگان ایران ندارند . شما که از یکساعت سخنرانی تون نیم ساعتش از عشق به اهل بیت و امام زمان میگویید . افشاگری کنید و ببینید تاریخ در آینده با همه نارضایتی مردم از شما چطور یاد میکند . حتی اگر به قیمت خون شما و اقایان مشایی و بقایی گردد مگر خون شما و اقایان بقایی و مشایی و....  از خون امام حسین  و خون بی گنا هان سال 88 رنگی تر هست (( شک نکنید ان چیزی که در ذهن شما میگذرد غیر از افشاگری هست چون اگر واقعا عاشق مردم و خادم مردم بودین این افشاگری را کرده بودین . شما هنوز باورتون نمیشود که بازیچه ای بیش نبودین و حکومت تاریخ مصرف شما را بر بقای شما ترجیع داده و شما فقط بدنبال انتقام و سهم خواهی هستین و تمام ))


مقاله

شبکه های اجتماعی

بایگانی


Top