آخرین اخبار

تروریسم اقتصادی یا مظلوم‌نمایی؟

چندی است که مقامات جمهوری اسلامی از جمله وزیر امور خارجه و رئیس‌جمهوری از فشارهای آمریکا به عنوان «تروریسم اقتصادی» یاد می‌کنند تا رژیم ایران را در موضع حق و آمریکا را در موضع باطل قرار دهند.

2 روز قبل

اخبار مرتبط

یک آیت الله، یک سند و مشتی وحشی کروات زده

آیت الله خامنه ای در مواجهه با غرب هر بار سنگین تر، خشمگین تر و بی پرواتر می شود. جملات او به شدت فحاشانه است و در هنگام ادای کلمات، رنگ پریدگی حتی از پشت گریم و پروژکتورها توجهات را جلب می کند.

2 ماه قبل

فرار ۱۰ هزار ایرانی به اتحادیه اروپا

ایرانی‌ها با بیش از 10 هزار پناهنده در کنار مردم سوریه، عراق، افغانستان، اریتره، نیجریه، سومالی و پاکستان بیشترین جمعیت پناهندگان اتحادیه اروپا را در سال 2018 تشکیل می‌دهند.

2 ماه قبل

سیل‌های مرگبار؛ از خیرات الهی تا مدیریت قابل‌ارائه به دنیا

شبکه رسانه‌ای بیان به اظهارنظرهای قابل‌تأمل برخی مقامات جمهوری اسلامی درباره بحران سیل در ایران نگاهی انداخته است که در ادامه می‌خوانید:

2 ماه قبل

باران های بیشتری در راه هستند و آمادگی برای آن وجود ندارد

به گفته علی ابراهیمی، عضو کمیسیون کشاورزی مجلس تمام ۲۹۰ نماینده مجلس و حتی خود دولتی ها می دانند که توانایی برای جبران خسارات وجود ندارد.

2 ماه قبل

اوضاع وخیم بانک‌ها در سال 98

مجموع فشارهایی که در سال پیش رو به بانک‌ها وارد می‌شود، شاید در طول چهل سال گذشته بی‌سابقه خواهد بود. از یک سو بخش‌های دولتی به دلیل کسری بودجه سراغ بانک‌ها خواهند رفت و از سوی دیگر به دلیل عمیق‌تر شدن رکود، معوقات افزایش خواهند یافت.

3 ماه قبل

می خواهند کارگران را به مرگ بگیرند

جلسه گذاری برای تعیین حقوق و دستمزد کارگران در سال ۹۸ همچنان ادامه دارد و کارگران هر از چندی با اخبار راضی و ناراضی می شوند. آخرین جلسه در این مورد پس از هفت ساعت بدون نتیجه ماند.

3 ماه قبل

درخواست ملتمسانه ناجا: لطف کنید به ما عیدی بدهید، مشکل داریم

بودجه ۹۸ به طور کامل انقباضی بسته شده است. این انقباض فقط برای مردم ایران است و مشکلی از بابت پرداخت به مردم سوریه، عراق و حزب الله لبنان وجود ندارد.

4 ماه قبل

فقر در ثروت!

با وجود حجم عظیمی از نقدینگی در کشور، فقر همچنان یک بحران جدی به شمار می‌آید و بخش تولید نیز از کمبود سرمایه در گردش رنج می‌برد.

4 ماه قبل

ولنتاینی آرام بدون دخالت پلیس و ناسیونالیست ها

هر ساله دو گروه اصلی در مقابل ولنتاین، صف کشی می کنند. نیروهای نظامی (مشخصا پلیس و اداره اماکن) و آنانی که تجدد و پیش روی را در ناسیونالیسم به سبک میرزا فتحعلی آخوندزاده دنبال می کنند. به طور مشخص هر دو گروه شکست خوردند.

4 ماه قبل

سردار متوهم!

اگرچه توهم در بین سران جمهوری اسلامی یک اپیدمی محسوب می‌شود، برخی چهره‌های حکومت به چنان درجه‌ای از خیالات و مهمل‌گویی رسیده‌اند که نیاز به درمان فوری در کلینیک‌های روان‌شناختی دارند.

4 ماه قبل

گزارش و تحلیل

مقاله

شبکه های اجتماعی

بایگانی


Top