آخرین اخبار
افزایش شمار قربانیان سیل در استان‌های شمالی ایرانکشف بزرگترین محموله مواد مخدر سال های اخیر در ایرانبازداشت 147 نفر از «متخلفین بازار سکه و ارز» در ایرانظریف: نپذیرفتن CFT مشکلات ایران را افزایش می دهدنمایندگان مجلس ایران به لایحه الحاق این کشور به کنوانسیون مبارزه با حمایت مالی از تروریسیم و پولشویی رای مثبت دادند.

شهروندان بی‌دفاع در برابر آنتن‌های موبایل

“تضعیف سیستم دفاعی بدن، افزایش ناباروری مردان، ابتلا به بیماری‌های آلزایمر و پارکینسون، اختلالات عصبی، چشم و سر درد، کم ‌اشتهایی تنها گوشه‌ای از عوارض این امواج به‌شمار می‌آید”.

2 روز قبل

اخبار مرتبط

پُست‌ها و دست‌هایی که خرید و فروش می‌شوند

گفته می‌شود که فساد مالی و سیاسی در عراق چنان ریشه دوانده که خرید و فروش انواع پست‌های کوچک و بزرگ سیاسی از وزارت تا رییس مجلس و دیگر موقعیت‌ها، یک امر عادی تلقی می‌شود.

29 روز قبل

چرا حکومت نتوانست‌ کُردها را به خشونت وادارد؟

اعتصاب امروز (۲۱ شهریور ۱۳۹۷) در اکثر قریب به اتفاق شهر‌های کردستان ایران و تعطیلی چشم‌گیر بازار و مشارکت نسبی اغلب اصناف، نشان از شکست نسبی سیاست حکومت برای ترساندن شهروندان درجه دوم خود بود.

1 ماه قبل

جمهوری اسلامی ایران و خان نعمتش

در جمهوری اسلامی گرانیگاه یا مرکز ثِقْل قدرت و سیاست، در شبکه‌ هایی از روحانیون و بعضی از خدم و حشم و منسوبین سببی و نسبی و مریدان و کارگزاران آنها متمرکز شده است که از نعمت ثروت، قدرت و رسانه‌ها نیز به اندازه کافی بهره مندند .

1 ماه قبل

ایران و سوریه در تاسیس «داعش» و حمایت از «القاعده» دست دارند

دانشگاه آمریکایی «هاروارد» و روزنامه «واشینگتن پست» پایان هفته گذشته، گزارشی درباره نقش ایران و نظام بشار اسد رئیس جمهوری سوریه در تاسیس گروه دولت اسلامی موسوم به داعش، منتشر کردند.

1 ماه قبل

دستگیری مقام های سرکوبگر نظام با الحاق به دیوان کیفری بین المللی

پس از آنکه هاشمی شاهرودی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام و رئیس پیشین قوه قضائیه در بهمن سال پیش (1396) در بیمارستان دکتر سمیعی در هانوفر آلمان بستری شده بود

4 ماه قبل

چرا حکومت با بازگشت بهروز وثوقی به کشور مخالف است؟

یکی از پیامد های بد انقلاب 57، ظهور ارتجاع سیاه در کشور بود که به تبعید و‌کوچ میلیون ها ایرانی به خارج از کشور منجر شد.

4 ماه قبل

محدود کردن وکلا از سوی قوه قضاییه راهی برای تضعیف حقوق متهمان

قوه قضاییه فهرستی از اسامی وکلای تأییده شده خود را برای پذیرش وکالت و دادرسی در پرونده‌های سیاسی و امنیتی منتشر کرده است.

4 ماه قبل

سرانجام حصر خانگی به کجا می انجامد؟ آزادی یا مرگ!

در حالی که گمانه زنی ها حکایت از آن داشت که قرار است محصورین معترض به نتایج انتخابات ریاست جمهوری در سال 88 باشروع عید نوروز 97 از حصر آزاد شوند

5 ماه قبل

اصرار حاکمیت بر فیلترینگ بی ثمر و گسترش فیلترشکن ها

سانسور و فیلترینگ یکی از ویژگی های بارز حکومت های توتالیته است که به منظور دوام و بقای نامشروع حکومت از سوی حاکمان جبار و دیکتاتور انجام می شود.

5 ماه قبل

سپاه پشت پرده جنجال آفرینی در مجلس برای مسکوت ماندن لایحه FATF

جمله «کاش من هم یک پاسدار بودم» که علی خامنه ای، در دفاع و حمایت بی وقفه از سپاه پاسداران نقل کرده بود، شاه کلید درگیری و ‌نزاع نشست علنی روز سه شنبه اول خرداد سال جاری مجلس بود.

5 ماه قبل

گزارش و تحلیل

مقاله

شبکه های اجتماعی

بایگانی


Top