آخرین اخبار
ایرج حریرچی، سخنگوی وزارت بهداشت از افزایش قیمت لبنیات در ایران انتقاد کرد۹۰درصد شرکت های پیمانکاری با ورود نیروهای نظامی به راهسازی بیکار شده اندسبد خرید مردم در سه ماه گذشته ۴۰ هزار تومان کوچک تر شده استرئیس مرکز ملی خشکسالی و مدیریت بحران سازمان هواشناسی:۹۷ درصد مساحت ایران دچار خشکسالی بلندمدت است

دستگیری مقام های سرکوبگر نظام با الحاق به دیوان کیفری بین المللی

پس از آنکه هاشمی شاهرودی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام و رئیس پیشین قوه قضائیه در بهمن سال پیش (1396) در بیمارستان دکتر سمیعی در هانوفر آلمان بستری شده بود

اخبار مرتبط

سپاه پشت پرده جنجال آفرینی در مجلس برای مسکوت ماندن لایحه FATF

جمله «کاش من هم یک پاسدار بودم» که علی خامنه ای، در دفاع و حمایت بی وقفه از سپاه پاسداران نقل کرده بود، شاه کلید درگیری و ‌نزاع نشست علنی روز سه شنبه اول خرداد سال جاری مجلس بود.

فشار اصولگرایان به دولت با طرح «دو تابعیتی ها»

بحث پیرامون دو تابعیتی ها سال ها در کشور محل نزاع جناح های درون قدرت است و هر از چندگاهی اخباری مبنی بر قرائت گزارش تحقیق و تفحص از مدیران دوتابعیتی در صحن مجلس شنیده می شود.

منفعت طلبی شخصی یک نماینده اصولگرا علت برافروختگی خشم کازرونی ها

سرانجام وزارت کشور دولت دوازدهم با شدت گرفتن درگیری و اعتراض های مردمی در شهر کازرون که به کشته و زخمی شدن شمار بسیاری از هموطنان کازرونی در طول چندین روز اخیر همراه بود با صدور اطلاعیه ای طرح تجزیه شهرستان کازرون را ملغی و‌ متوقف کرد.

سیرصعودی ابربحران های اجتماعی و ناکارآمدی مسئولان در حل آنها

بحران های اجتماعی یکی از معضلات جاری هر کشور است که بی توجهی یا کم توجهی به آن تبعات بد و ناخوشایندی برای کشور به دنبال دارد.

مرجع تشخیص جاسوس در کشور کدام نهاد است؟ وزارت اطلاعات یا قوه قضای

با شروع انقلاب یکی از حربه های جمهوری اسلامی برای مقابله و سرکوب مخالفان خود دستگیری و ارعاب آنها به بهانه های واهی و همراه با توهم اتهام جاسوسی بوده است.

آیا افشانی بهترین گزینه برای شهرداری تهران است؟

سرانجام پس از گمانه زنی های طولانی در شورای شهر تهران روز یکشنبه 23 اردیبهشت ماه، محمدعلی افشانی با اتفاق آرا بر کرسی شهرداری تهران تکیه زد و شهردار تهران شد.

کوته بینی مسئولان قوه قضایی، بلاتکلیفی 7 ساله لایحه کودک آزاری

در سال های اخیر موج گسترده ای از کودک آزاری ها در کشور روی داده است که از جمله می توان به «کودک 5 ساله ساوجی که زیر شکنجه های مادر بی رحمش جان باخت»،

دستگیری معلمان در اعتراض به نبود امنیت شغلی و بی توجهی به نظام

روز پنج‌شنبه، 20 اردیبهشت‌ماه، در پی فراخوان شورای تشکل‌های صنفی هماهنگی معلمان ایران، به مناسبت «هفته معلم» در بسیاری از شهرهای ایران از جمله در تهران (مقابل سازمان برنامه و بودجه)

نگرانی «گروه اقدام ویژه مالی» از پولشویی صرافی های غیر مجاز

یکی از خواسته های گروه اقدام ویژه مالی سروسامان دادن به وضعیت موسسات مالی و صرافی ها بود و دولت با تعیین مهلت خواست تا بانک مرکزی

ناتوانی دولت در تعدیل قیمت ارز با چنگ زدن به ارعاب و دستور

تب و تاب رشد نرخ ارز هر روز در ایران بالا می گیرد و آهنگ افسار گسیخته قیمت ها رقم های نجومی را از خود به نمایش می گذارد.

گزارش و تحلیل

مقاله

شبکه بیان آماج حملهٔ رسانه های نظام و اپوزیسیون!!
  قاسم درانی مدیرعامل شبکه رسانه ای بیان

شبکه های اجتماعی

بایگانی


Top