آخرین اخبار

چهار دهه فساد در رژیم ولایت‌فقیه

فساد مالی در جمهوری اسلامی به اوج خود رسیده و هر روز خبر تازه‌ای از دزدی و غارت اموال ملی از این سوی و آن سوی به گوش می‌رسد.

6 روز قبل

اخبار مرتبط

عبور از خط قرمز آمریکا توسط چین در مساله نفت، در حال بررسی است

چین به طور مخفیانه و در حالی که قوانین مشخصی در خصوص تحریم های آمریکا علیه جمهوری اسلامی وجود دارد، میزان یک میلیون بشکه نفت خام از ایران خریداری کرده است.

2 ماه قبل

گزارش ویژه بیان| ملکه نفت ایران در دام نهادهای اطلاعاتی

چندی پیش نماینده شاهین‌شهر در مجلس از دستگیری «باند نفوذی در وزارت نفت» خبر داد که به گفته او با نفوذ در میان مدیران این وزارتخانه، «در جهت تکمیل پازل دشمن» اقدام می‌کردند. در این گزارش به ابعاد پنهان این ماجرا پرداخته شده است که در ادامه می‌‌خوانید.

2 ماه قبل

یک دقیقه پس از آغاز سرمایه داری؛ ماراتن سرمایه داری در ایران

خیابان های شهر، تا حتی روستاها تبلیغات را دیوانه وار افزایش داده اند. فقط ۱۰ دقیقه رانندگی در یکی از اتوبان های تهران، شما را تا مدت ها می تواند دیوانه کند و ناخودآگاهتان را درگیر سازد.

2 ماه قبل

تروریسم اقتصادی یا مظلوم‌نمایی؟

چندی است که مقامات جمهوری اسلامی از جمله وزیر امور خارجه و رئیس‌جمهوری از فشارهای آمریکا به عنوان «تروریسم اقتصادی» یاد می‌کنند تا رژیم ایران را در موضع حق و آمریکا را در موضع باطل قرار دهند.

2 ماه قبل

مرگ در کمتر از یک دقیقه؛ افزایش نزاع ها در سطح شهر

تصادفات جاده ای به درستی اولین عامل مرگ و میر در ایران شناخته می شود. اما جدول علل مرگ ایرانیان، به جز رتبه اول، رتبه های دیگری هم دارد که کمتر به آن توجه شده است.

2 ماه قبل

پایان راه عدالت آموزشی؛ سلام بر تکنوکراسی

شروع کار از تدوین کتاب های درسی تازه آغاز شد. کتابهایی که تصاویر آیت الله خمینی و آیت الله خامنه ای را در صفحه اول نداشتند و بسیار جذاب طراحی شده بودند. پس از آن نوبت به مدارسی می رسد که خالی از تئوکراسی و مملو از تکنوکراسی است.

3 ماه قبل

بررسی گرانی کالاهای اساسی در مجلس

بازار کالاهای اساسی در وضعیت بحرانی قرار گرفته و نرخ تورم 25 قلم کالایی که با ارز 4200 تومان وارد می‌شوند، به 53 درصد رسیده است.

3 ماه قبل

خصومت و درگیری لفظی تهران با واشنگتن به کجا ختم می شود؟

افزایش تنش میان واشنگتن و تهران به نقطه قرمز نزدیک تر می شود. حضور ناو آبراهام لینکلن در منطقه و تهدیدهای پیاپی ارتش آمریکا و سپاه پاسداران خبر از احتمال وقوع جنگ نظامی و فیزیکی می دهد.

3 ماه قبل

یک آیت الله، یک سند و مشتی وحشی کروات زده

آیت الله خامنه ای در مواجهه با غرب هر بار سنگین تر، خشمگین تر و بی پرواتر می شود. جملات او به شدت فحاشانه است و در هنگام ادای کلمات، رنگ پریدگی حتی از پشت گریم و پروژکتورها توجهات را جلب می کند.

4 ماه قبل

فرار ۱۰ هزار ایرانی به اتحادیه اروپا

ایرانی‌ها با بیش از 10 هزار پناهنده در کنار مردم سوریه، عراق، افغانستان، اریتره، نیجریه، سومالی و پاکستان بیشترین جمعیت پناهندگان اتحادیه اروپا را در سال 2018 تشکیل می‌دهند.

4 ماه قبل

گزارش و تحلیل

مقاله

شبکه های اجتماعی

بایگانی


Top