آخرین اخبار

سیل‌های مرگبار؛ از خیرات الهی تا مدیریت قابل‌ارائه به دنیا

شبکه رسانه‌ای بیان به اظهارنظرهای قابل‌تأمل برخی مقامات جمهوری اسلامی درباره بحران سیل در ایران نگاهی انداخته است که در ادامه می‌خوانید:

5 روز قبل

اخبار مرتبط

فقر در ثروت!

با وجود حجم عظیمی از نقدینگی در کشور، فقر همچنان یک بحران جدی به شمار می‌آید و بخش تولید نیز از کمبود سرمایه در گردش رنج می‌برد.

2 ماه قبل

ولنتاینی آرام بدون دخالت پلیس و ناسیونالیست ها

هر ساله دو گروه اصلی در مقابل ولنتاین، صف کشی می کنند. نیروهای نظامی (مشخصا پلیس و اداره اماکن) و آنانی که تجدد و پیش روی را در ناسیونالیسم به سبک میرزا فتحعلی آخوندزاده دنبال می کنند. به طور مشخص هر دو گروه شکست خوردند.

2 ماه قبل

سردار متوهم!

اگرچه توهم در بین سران جمهوری اسلامی یک اپیدمی محسوب می‌شود، برخی چهره‌های حکومت به چنان درجه‌ای از خیالات و مهمل‌گویی رسیده‌اند که نیاز به درمان فوری در کلینیک‌های روان‌شناختی دارند.

2 ماه قبل

چرا جمهوری اسلامی چهل‌ساله شد؟

چه قبول کنیم چه قبول نکنیم جمهوری اسلامی به چهلمین سال حیات خود رسیده است؛ اما بااین‌حال، برای آمادگی بیشتر در جهت مبارزه با رژیم انقلابی و افراطی ایران نیاز است اپوزیسیون فهم درستی از دلایل تداوم حیات این رژیم داشته باشد.

2 ماه قبل

کدهای بی کاربرد تامین اجتماعی و کرامت انسانی بر باد رفته

سازمان تامین اجتماعی با همکاری دولت، به تمام افرادی که حقوق زیر ۳ میلیون تومان دریافت کرده و از بیمه شدگان این سازمان می باشند از ۱۰۰ هزار تا ۲۵۰ هزار تومان یارانه می دهد.

3 ماه قبل

اسرائیل به طور مستقیم مواضع ایران را هدف قرار می دهد

اسرائیل دیگر حملات راکت های خود به مواضع جمهوری اسلامی در سوریه را مخفی نمی کند. از حدود یک ماه پیش که بنیامین نتانیاهو صدها حمله به مواضع جمهوری اسلامی در سوریه را تایید کرد، به نظر می رسد جنگ مستقیم در خاک یک کشور دیگر شدت گرفته است.

3 ماه قبل

شکست پروژه خصوصی سازی به دلیل انحصارطلبی دولت

دولت حسن روحانی بیشترین تمرکز را در ظاهر بر روی پروژه های خصوصی گذاشت و از روز نخست تا همین امروز در جهت خارج کردن چرخه شرکت های دولتی به نفع خصوصی ها گام برداشت.

3 ماه قبل

به نام دوستی و به کام دشمنی و ماهواره ای که در نیمه راه خسته شد

جمهوری اسلامی یک آزمایش ماهواره ای را به تازگی انجام داد که با شکست روبرو شد. آذری جهرمی، وزیر ارتباطات گفته است به زودی دوباره این آزمایش انجام خواهد شد.

3 ماه قبل

بنگاه کاریابی محمدباقر قالیباف تقدیم می کند!

سردار محمدباقر قالیباف در همایشی با عنوان بررسی مسائل، چالش‌ها و فرصت‌ها در دهه پنجم انقلاب به موضوعاتی پرداخت که به نظر می رسد نقشه راه او برای انتخابات بعدی ریاست جمهوری است.

3 ماه قبل

روحانی خود را در اتاق با وزرایش حبس می کند و سخن می گوید

حجت الاسلام حسن روحانی در جلسه هیات دولت گفت مشکلات نباید به کالاهای اساسی و زندگی مردم منتقل شود. او اشتغال جوانان و تامین معیشت مردم را دو اولویت اصلی و مهم خواند.

3 ماه قبل

گزارش و تحلیل

مقاله

شبکه های اجتماعی

بایگانی


Top