آخرین اخبار

سردار متوهم!

اگرچه توهم در بین سران جمهوری اسلامی یک اپیدمی محسوب می‌شود، برخی چهره‌های حکومت به چنان درجه‌ای از خیالات و مهمل‌گویی رسیده‌اند که نیاز به درمان فوری در کلینیک‌های روان‌شناختی دارند.

6 روز قبل

اخبار مرتبط

به نام دوستی و به کام دشمنی و ماهواره ای که در نیمه راه خسته شد

جمهوری اسلامی یک آزمایش ماهواره ای را به تازگی انجام داد که با شکست روبرو شد. آذری جهرمی، وزیر ارتباطات گفته است به زودی دوباره این آزمایش انجام خواهد شد.

1 ماه قبل

بنگاه کاریابی محمدباقر قالیباف تقدیم می کند!

سردار محمدباقر قالیباف در همایشی با عنوان بررسی مسائل، چالش‌ها و فرصت‌ها در دهه پنجم انقلاب به موضوعاتی پرداخت که به نظر می رسد نقشه راه او برای انتخابات بعدی ریاست جمهوری است.

1 ماه قبل

روحانی خود را در اتاق با وزرایش حبس می کند و سخن می گوید

حجت الاسلام حسن روحانی در جلسه هیات دولت گفت مشکلات نباید به کالاهای اساسی و زندگی مردم منتقل شود. او اشتغال جوانان و تامین معیشت مردم را دو اولویت اصلی و مهم خواند.

1 ماه قبل

آیا ما جمهوری اسلامی جدید را هدایت می کنیم؟

اگر نظام جمهوری اسلامی را با تمام گیجی ها و سردرگمی ها، منفعت طلبی ها برای حفظ خودش و همچنین برخوردهای غیر قابل پیش بینی اش بسنجیم، می توانیم به طور کمابیش دقیق بگوییم این نظام برکشیده شده از مردم ایران است.

1 ماه قبل

اسماعیل بخشی خطاب به وزیر اطلاعات: هنوز درد دارم!

اسماعیل بخشی، نماینده فعال کارگری که در جریان اعتراضات کارگران نیشکر هفت تپه در آبان‌ماه بازداشت و سپس در آذرماه با تودیع وثیقه آزاد شده بود، در نامه ای به وزیر اطلاعات حسن روحانی، او را به یک مناظره تلویزیونی دعوت کرده است.

1 ماه قبل

رییسی به قوه قضاییه نیازی ندارد

برای ابراهیم رییسی چه چیزی بهتر از اینکه مجموعه خراسان رضوی را در اختیار داشته باشد و درگیر هزار و یک پرسش خبرنگاران و توییتری ها و وبلاگ نویسان و در مجموع، منتقدان قرار نگیرد؟

2 ماه قبل

چطور نورچشمی ها توانستند زلزله کرمانشاه را به نفع خود تمام کنند؟

بی سیم به دست است و انگار دوربینی آنجا وجود ندارد. به خانه ها سرکشی می کند و جوری خط و خطوط حمام و توالت را ترسیم می کند که گویی همین دیروز پایان نامه اش در خصوص عمران و سازندگی را تحویل داده.

2 ماه قبل

ایران، دبی، گرجستان و اندکی کرامت انسانی

حوادث دبی برای ایرانیان یک بار دیگر برای مردم ایران این بار در گرجستان تکرار شده است. ایرانیانی که به قصد یک زندگی بهتر و به امید تبلیغات ماهواره ای به سمت خرید ملک در گرجستان خصوصا تفلیس رفتند، حالا ذره ذره اقدام به فروش ملک خود می کنند.

2 ماه قبل

پس از چین، شرکت روسی هم از قرارداد نفتی با ایران خارج شد

پس از خروج و کناره گیری شرکت نفت چین از پروژه پارس جنوبی که قرار بود جای شرکت توتال فرانسه را بگیرد، حال شرکت روسنفت روسیه ای نیز اقدام به جمع آوری تیم خود و خروج از ایران کرد.

2 ماه قبل

جنگ تجاری آمریکا و چین جزیی از کل است

در شرایطی که جنگ تجاری میان چین و آمریکا رو به حالت آتش بس در آمد، بازداشت مدیر مالی شرکت هوآوی در کانادا می تواند آتش زیر خاکستر برای این جنگ باشد.

2 ماه قبل

گزارش و تحلیل

مقاله

شبکه های اجتماعی

بایگانی


Top