آخرین اخبار
نرگس کلباسی موظف به پاسخگویی و گفتگو با خبرنگاران استکاهش 22 درصدی تعداد شرکت‌های فعال در بورس تهران طی یک دهه گذشتهشتاب بی‌سابقه قیمت خودرو در ایرانچشم انداز مبهم خط لوله صلحترامپ در کنفرانس خبری دیدار با رهبر کره شمالی: تحریم‌‌ها همچنان برقرار خواهد ماند

سلطنت طلبان، نیازمند بازنگری و به روزرسانی

ماه ها پس از اعتراضات دی ماه 1396، گفتگوها و میزگردها پیرامون شعارهای شنیده شده در این اعتراضات پیرامون حمایت از دودمان پهلوی همچنان ادامه دارد.

24 روز قبل

اخبار مرتبط

نشان دادن آدرس غلط به جویندگان نشانی یک جسد

آنچه که موضوع را وخیم تر و از دایره تمرکز بر آن دورتر می کند، نوشتن مقالات و طنزهایی است که همانطور که ذکر شد، هدف نهایی آن ها نه آگاهی بخشی نسبت به خدمات رضا شاه که در واقع، دور کردن افکار عمومی از روشن شدن وضعیت جسد می باشد.

2 ماه قبل

ادامه راه غول کنکور از کارشناسی تا تحصیلات تکمیلی

یوسف علی اباذری طی این سالیان، خبر از مرگ آموزش و خصوصا رشته های مرتبط با علوم اجتماعی و سایر رشته های علوم انسانی می دهد. به گفته او، یک استاد دانشگاه می بایست روزانه 13 ساعت مطالعه داشته باشد اما دیگر هیچ استادی چنین زمانی را برای آموزش نمی گذارد.

2 ماه قبل

آسیب شناسی

آسیب شناسی تحرکات عقیم مدنی در ایران٬چند نکته بسیار مهم را آشکار میکند که شاید برخی را خوش نیاید وبعضی را به تایید وادارد.

2 ماه قبل

وقتی دولت تن آدام اسمیت را در گور لرزاند!

تقریباً در هیچ کشوری دیده نشده است که معاون اول رئیس‌جمهوری در قالب یک مصاحبه ویدیویی نرخ دلار را تعیین کند.

2 ماه قبل

خلوتی با روحانیت

یکی از مراجع تقلید شیعه چندی پیش در واکنش به برخی انحرافات حکومت جمهوری اسلامی ایران از موازین اسلام فرمودند

2 ماه قبل

در نظرها پرسشی خوانده بودم با این مضمون: حالا که بین اپوزسیون ها

#سکولار و #دموکرات بعد از جمهوری اسلامی توافق نظر وجود دارد چرا این اپوزسیون ها با هم متحد نمی شوند؟!

2 ماه قبل

"لاتاری" و هیزم ریزی بر آتش شوونیسم

ترکیب نژادپرستی و شوونیسم زمانی که یک نژاد را به طور خاص هدف قرار می دهد در فرهنگ ایران موضوعی جا افتاده است. نسبت نگاه ایرانیان به اعراب این کشورهای مرتبط با خلیج فارس و حتی غیر از آن، کاملا شوونیستی و نه حتی ناسیونالیستی است.

2 ماه قبل

زیان انباشته «بانک ایران زمین»؛ بیش از 50 درصد سرمایه ثبتی

بر اساس گزارش سال مالی 1395 بانک ایران زمین، نتیجه عملیات بانکی در سال مالی ۹۵، منجر به 61 میلیارد ریال زیان شد و مانده زیان انباشته نیز بالغ بر 2 هزار و 691 میلیارد ریال گردید که این رقم بیش از 50 درصد سرمایه ثبت و پرداخت شده آن است.

2 ماه قبل

مصاحبه پیروز مجتهد زاده با شبکه بیان

پیروز مجتهد زاده را نمی شناسم اما می شناسم شناخت کلی ام از او مانند همه هموطنان در حد یک تحلیلگر سیاسی و استاد دانشگاه است

2 ماه قبل

جدیدترین گزارش مشورتی IMF درباره اقتصاد ایران

صندوق بین‌المللی پول در جدیدترین گزارش خود در راستای ماده چهارم اساسنامه این صندوق، گزازش تفصیلی در خصوص چشم‌اندلز اقتصاد ایران منتشر کرد.

2 ماه قبل

گزارش و تحلیل

مقاله

شبکه های اجتماعی

بایگانی


Top