آخرین اخبار
افزایش شمار قربانیان سیل در استان‌های شمالی ایرانکشف بزرگترین محموله مواد مخدر سال های اخیر در ایرانبازداشت 147 نفر از «متخلفین بازار سکه و ارز» در ایرانظریف: نپذیرفتن CFT مشکلات ایران را افزایش می دهدنمایندگان مجلس ایران به لایحه الحاق این کشور به کنوانسیون مبارزه با حمایت مالی از تروریسیم و پولشویی رای مثبت دادند.

سیاست "نسل کشی فرهنگی" عامدانه جمهوری اسلامی در بلوچستان

تعداد رو به افزون بازماندگان از تحصیل به‌دلیل کمبودهای عمقی، تاریخی و جدی شاخص‌های زندگی در استانی مثل سیستان و بلوچستان عواقب سختی دارد

2 روز قبل

اخبار مرتبط

چرا باید از فیسبوک، توییتر و اینستاگرام دوری کنیم؟

یک خیریه ی سلامت و شادابی از مردم می خواهد تا با کم استفاده کردن و یا هرگز استفاده نکردن از فضای مجازی، کنترل تکنولوژی در زندگی شان را به دست بگیرند. به بررسی ابعاد مختلف "سپتامبر بدون شبکه اجتماعی" بیشتر می پردازیم.

20 روز قبل

آیا در عوض امنیت داریم؟ به بهانه حمله به رژه اهواز

حکومت همیشه می خواست مردم به آن نیاز داشته باشند. این نیاز اگر به سمت و سوی نیاز نظامی برود برای رژیم بهتر است. این اتفاق پیش از این نیز در زمان حمله به تهران نیز روی داد. آیا باز هم تکرار می شود؟

22 روز قبل

ما رکن چهارم دموکراسی هستیم نه رسانه معاند

خبرگزاری ها و رسانه های جمهوری اسلامی هر از چندی صحبت از دموکراسی و نقش رسانه ها و رکن چهارم دموکراسی می کنند که بیشتر به نظر می رسد تنها برای پر کردن صفحات و منت گذاری بر سر جامعه نگون بخت رسانه ای و خبری است.

26 روز قبل

وقتی که وقت می گذارید و وقت کم می آورید، باید کنار بگذارید

طبق کمپین انجمن سلطنتی برای بهداشت عمومی در ماه سپتامبر، ما تجربه ها، راهنمایی ها و انگیزه ها را منتشر می کنیم. برای ایمیل روزانه ی ما که شامل راهنمایی ها و انگیزش ها است ثبت نام کنید، شما می توانید پایش را در هر زمانی در این ماه شروع کنید.

30 روز قبل

روحانی، پیشروتر از احمدی نژاد عمل می کند

احزاب در جمهوری اسلامی مرده اند. آنها تنها چهار سال یک بار حاضر می شوند، رای جمع می کنند و بعد کنار گذاشته می شوند. این خصلت آنان در جمهوری اسلامی شده است. دستمال هایی که استفاده و بعد دور انداخته می شوند.

1 ماه قبل

چاپ هزارباره شعر، مردم را خمار می کند

هر فصلی که از راه می رسد ناشران ایرانی عموما فهرستی از کتابهای تازه متولد شده خود را فهرست می کنند. در این میان، امکان ندارد به صورت محسوس به کتبی از شاعران شناخته شده ایرانی برنخوریم. تجدید چاپ این کتابها برای چیست؟

1 ماه قبل

اگر احمدی نژاد حرف قاضی زاده هاشمی را زده بود

«همینه که هست!» جمله ای که بالاخره از دهان دولت خارج شد. اگرچه آن را در دهان کسی گذاشتند که کمترین ربطی به سیاست دارد اما به هر صورت نماینده دولت است و بیانگر آن چیزی است که در اتاق فکر کاخ ریاست جمهوری می گذرد.

1 ماه قبل

با هزار کتاب هم نمی توانید ترامپ را بشناسید

مردی را که جمهوری اسلامی به شکل عجیبی پیش بینی نمی کرد. چراکه تصورش آن بود، این رییس جمهور نیز همچون سایر روسای جمهور آمریکا پس از چندی به مماشات روی خواهد آورد و شکست را در مقابل محور شرارت خواهد پذیرفت.

1 ماه قبل

کنوانسیون وضعیت حقوقی دریاچه کاسپین (خزر)

سهم ۵۰ درصدی ایران از منظر حقوقی

2 ماه قبل

نامه تبريك مولانا عبدالحميد به نخست وزير پاكستان ونكاتي چند

چند روز پیش پيام تبريك حضرت شیخ الاسلام به نخست وزیر پاکستان در قالب نامه اي انتشار يافت.

2 ماه قبل

گزارش و تحلیل

مقاله

شبکه های اجتماعی

بایگانی


Top