آخرین اخبار

انقلابگران ایران یک گام به عقب و دوگام به جلو!

• دکتر نور محمد امراء ـ عضو اتحادیه بین المللی دانشگاه ها

3 ماه قبل

اخبار مرتبط

روش تحقیق در نابودی علوم انسانی

امتحانات خردادماه نیز در دانشگاه ها به پایان رسید و امروز عده دیگری خود را برای یک کنکور دیگر آماده می کنند تا وارد دانشگاه شوند و علم تخریب شده را دوباره بیاموزند.

9 ماه قبل

اگر فاکتور خیانت را حذف کنیک چه خواهد شد ؟

هر هفته حدود ۲۰.۰۰۰ انگلیسی به پارتنر هایشان خیانت می کنند. خیانت به معنای برقراری رابطه (معمولا جنسی) با شریک جنسی دیگری است که فرد اول از آن بی اطلاع است. تفاوت ایران و انگلستان در جهان امروزی چیست و ایران به کجا می رود؟

10 ماه قبل

احضار کاکه محمّد ژیان مفتی زاده به اداره ی اطلاعات سنندج

احضار کاکه محمّد ژیان مفتی زاده به اداره ی اطلاعات سنندج

10 ماه قبل

صدای زنگ تلفن در کاخ سفید یا ناقوس جنگی دیگر در خاورمیانه؟

یک بار دیگر ناقوس جنگ در آستانه صدا دادن در خاورمیانه است. یک سال پس از آنکه رییس جمهور دونالد ترامپ از توافق هسته ای ۲۰۱۵ بین ایران و شش قدرت جهانی بیرون آمد، وی به طور چشمگیری از فعالیت های تهاجمی خود در زمینه مبارزه اقتصادی علیه جمهوری اسلامی حمایت کرد

10 ماه قبل

زنان علیه زنان؛

مبارزان، نویسندگان و فعالین می خواهند صدای زنان را به گوش جامعه برسانند اما نمی دانند تاکید بر موضوع زن، خود در نهایت می تواند تبدیل به همان چیزی بشود که پیش از این از زن انتظار می رفت و آن چیزی نیست جز جنس دوم بودن!

11 ماه قبل

راهبرد میان‌مدت دولت ترامپ در برابر جمهوری اسلامی

جنگ اقتصادی دولت ترامپ پس از ناکامی راهبرد باراک اوباما در برابر ایران، دو هدف مشخص را پیگیری می‌کند؛ نخست، جمهوری اسلامی از برنامه هسته‌ای و موشکی خود کوتاه بیاید و دوم اینکه دست این رژیم از کشورهای منطقه چه به لحاظ نظامی و چه از نظر سیاسی کوتاه شود.

12 ماه قبل

فرهنگ محدودکننده زنان و زنان فراری از محدودیت فرهنگی

ضدیت جمهوری اسلامی ایران با یک جنس و قرار دادن جنس زن در کنار مشاغل بدون حقوقی همچون پرورش کودکان، رسیدگی به امور منزل و تمکین جنسی به همسر باعث شده تا اساس فمینیسم به نوعی زن سالاری حداقل در محدوده فکری برخی افراد تبدیل شود.

1 سال پیش

۸ مارس و خشونت خودخواسته زنان - بخش یکم

مشکل اما این است که راهبران این حرکت غالبا بر روی مفاهیم فلسفی و دوبوواریسم تاکید داشتند در حالی که شکست جدی را در حوزه هایی می خورند که هیچ وقت به آن فکر نمی کنند.

1 سال پیش

روانشناسی اسلامی طرحی از پیش شکست خورده است؛ کمک نخواهید! بخش اول

از زمانی که پروژه اسلامی کردن علوم انسانی در دانشگاه های ایران جدی شد و همچنان ایدئولوگ های مذهبی به دنبال اسلامی کردن آنها هستند، جامعه فاصله خود را هر چه بیشتر با علوم انسانی و عالمان این علوم ایجاد کرد.

1 سال پیش

علی خامنه ای و جاده ورود به دایره قدرت - بخش دوم

در 6 بهمن 1360 خامنه‌ای بعنوان رئیس جمهور با روزنامه اطلاعات مصاحبه‌ای کرده و در آن از طرح مسئله انجمن حجتیه انتقاد می‌کند. علی خامنه‌ای می‌گوید: "انجمن حجتیه به آن عده‌ای گفته می‌شود که در طول بیست و چند سال همت خود را مصروف می‌کردند برای پاسخگویی...

1 سال پیش

گزارش و تحلیل

مقاله

شبکه های اجتماعی

بایگانی


Top