آخرین اخبار

خرید کالای برند، رکود ایجاد کرده است؛ افزایش ۱۰۰ در صدی قیمت ها

آنطور که رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی مشهد می گوید لوازم خانگی موجود در بازار هنوز با ارز ۴۲۰۰ تومانی عرضه می شود و اگر قرار باشد مبنا را بر ارز ۸ یا ۹ هزار تومان بگذاریم، شاهد افزایش قیمت خواهیم بود.

23 روز قبل

اخبار مرتبط

سیاست "نسل کشی فرهنگی" عامدانه جمهوری اسلامی در بلوچستان

تعداد رو به افزون بازماندگان از تحصیل به‌دلیل کمبودهای عمقی، تاریخی و جدی شاخص‌های زندگی در استانی مثل سیستان و بلوچستان عواقب سختی دارد

2 ماه قبل

"جمال" برایشان یکی است و آن "خاشقجی" است

محمدرضا یزدان پناه در مطلبی با در هم کنار قرار دادن دو عکس از جمال خاشقچی و جمال حسینی به مقایسه این دو روزنامه نگار پرداخته است که با همین بهانه، یادداشتی تقدیم حضورتان می گردد.

2 ماه قبل

این بار شاید خاک هم بدهیم!

فارغ از مباحث ملی گرایانه، جمهوری اسلامی بلایی بر سر ملت ایران آورده که حالا هیچ چیز موجود نیست. قحطی سراسر مملکت را گرفته و احتکار عادی شده است. با روح و روان مردم بازی می شود و از شیر مرغ تا جان آدمیزاد کمیاب و نایاب شده است.

2 ماه قبل

راه حل نهایی، حذف ولایت فقیه یا مشروط کردن آن است

مساله در یک کلام نه شورای نگهبان و نه تندروهای داخلی هستند. مساله تنها در کلام علی خامنه ای و حضور و وجود او خلاصه می شود. فردی که می خواهد زنده بماند تا لحظه آخر پرچم آمریکا ستیزی را نیز زنده نگه دارد.

2 ماه قبل

بحث های پای بساط قلیان در ایران

گویی هرچه بیشتر می گذرد بحث های درون تاکسی ها از مبدا تا مقصد گسترده تر می شود و مردم بیشتر به این مباحث علاقه نشان می دهند. آنچه که بسیاری از مردم نمی خواهند بپذیرند، حقایق موجود نهفته در درون تیم های اقتصادی دولت است.

2 ماه قبل

چرا باید از فیسبوک، توییتر و اینستاگرام دوری کنیم؟

یک خیریه ی سلامت و شادابی از مردم می خواهد تا با کم استفاده کردن و یا هرگز استفاده نکردن از فضای مجازی، کنترل تکنولوژی در زندگی شان را به دست بگیرند. به بررسی ابعاد مختلف "سپتامبر بدون شبکه اجتماعی" بیشتر می پردازیم.

3 ماه قبل

آیا در عوض امنیت داریم؟ به بهانه حمله به رژه اهواز

حکومت همیشه می خواست مردم به آن نیاز داشته باشند. این نیاز اگر به سمت و سوی نیاز نظامی برود برای رژیم بهتر است. این اتفاق پیش از این نیز در زمان حمله به تهران نیز روی داد. آیا باز هم تکرار می شود؟

3 ماه قبل

ما رکن چهارم دموکراسی هستیم نه رسانه معاند

خبرگزاری ها و رسانه های جمهوری اسلامی هر از چندی صحبت از دموکراسی و نقش رسانه ها و رکن چهارم دموکراسی می کنند که بیشتر به نظر می رسد تنها برای پر کردن صفحات و منت گذاری بر سر جامعه نگون بخت رسانه ای و خبری است.

3 ماه قبل

وقتی که وقت می گذارید و وقت کم می آورید، باید کنار بگذارید

طبق کمپین انجمن سلطنتی برای بهداشت عمومی در ماه سپتامبر، ما تجربه ها، راهنمایی ها و انگیزه ها را منتشر می کنیم. برای ایمیل روزانه ی ما که شامل راهنمایی ها و انگیزش ها است ثبت نام کنید، شما می توانید پایش را در هر زمانی در این ماه شروع کنید.

3 ماه قبل

روحانی، پیشروتر از احمدی نژاد عمل می کند

احزاب در جمهوری اسلامی مرده اند. آنها تنها چهار سال یک بار حاضر می شوند، رای جمع می کنند و بعد کنار گذاشته می شوند. این خصلت آنان در جمهوری اسلامی شده است. دستمال هایی که استفاده و بعد دور انداخته می شوند.

3 ماه قبل

گزارش و تحلیل

مقاله

شبکه های اجتماعی

بایگانی


Top