آخرین اخبار
ایرج حریرچی، سخنگوی وزارت بهداشت از افزایش قیمت لبنیات در ایران انتقاد کرد۹۰درصد شرکت های پیمانکاری با ورود نیروهای نظامی به راهسازی بیکار شده اندسبد خرید مردم در سه ماه گذشته ۴۰ هزار تومان کوچک تر شده استرئیس مرکز ملی خشکسالی و مدیریت بحران سازمان هواشناسی:۹۷ درصد مساحت ایران دچار خشکسالی بلندمدت است

ایران با آمریکا مذاکره می‌کند؟

جمهوری اسلامی حالا سر دوراهی قرار گرفته است؛ یا باید سر میز مذاکراتِ دردآور حاضر شود و دگردیسی را بپذیرد یا آن‌قدر در بین چرخ‌های خشن تحریم‌های تاریخی ایالات‌متحده بماند تا کمرش بشکند و سقوط را تجربه کند.

اخبار مرتبط

آقای حجاریان؛ اندیشه سیاسی را کامل بازگو کنید!

سعید حجاریان، تئوریسین اصلاح طلبی در جمهوری اسلامی در تازه ترین تحلیل خود، با در کنار هم قرار دادن جمعی از فلاسفه اندیشه سیاسی، تلاش کرده تا تمام آنان را به نفع جریان متبوع خود مصادره و مشی انفعال طلبی را همچنان بازتولید و تکثیر کند.

استفاده از شبکه های اجتماعی؛ حق انتخاب با چه کسانی است؟

استفاده از شبکه های اجتماعی توسط رسانه های داخلی سابقه ای کمتر از 10 سال دارد. گویی استفاده از این شبکه ها پیش از سال 1388، نوعی تابو بوده و رسانه های داخلی، تنها به تولید محتوا در پلتفرم خودشان که همانا وبسایت های این مجموعه ها بودند معنا داشت و لاغیر!

بازنگری در فهم امت واحد در قرآن

پیرو «طرح بحث پیرامون امت واحد در قرآن» و پس از مقالات پنج‌گانه «بررسی امت واحد در ترجمه‌های فارسی قرآن» و نیز بنا بر وعده‌ای که در نقد ترجمه‌ها؛

تاریخ جدید را مردم ایران می‌نویسند

دیشب سرآغاز تاریخی جدید برای ایران بود؛ تاریخی که نویسنده آن نه علی خامنه‌ای است و نه اروپایی‌های سودجو، بلکه این تاریخ مدرن را مردم ایران با کمک ایالات‌متحده خواهند نوشت.

نشان دادن آدرس غلط به جویندگان نشانی یک جسد

آنچه که موضوع را وخیم تر و از دایره تمرکز بر آن دورتر می کند، نوشتن مقالات و طنزهایی است که همانطور که ذکر شد، هدف نهایی آن ها نه آگاهی بخشی نسبت به خدمات رضا شاه که در واقع، دور کردن افکار عمومی از روشن شدن وضعیت جسد می باشد.

ادامه راه غول کنکور از کارشناسی تا تحصیلات تکمیلی

یوسف علی اباذری طی این سالیان، خبر از مرگ آموزش و خصوصا رشته های مرتبط با علوم اجتماعی و سایر رشته های علوم انسانی می دهد. به گفته او، یک استاد دانشگاه می بایست روزانه 13 ساعت مطالعه داشته باشد اما دیگر هیچ استادی چنین زمانی را برای آموزش نمی گذارد.

آسیب شناسی

آسیب شناسی تحرکات عقیم مدنی در ایران٬چند نکته بسیار مهم را آشکار میکند که شاید برخی را خوش نیاید وبعضی را به تایید وادارد.

وقتی دولت تن آدام اسمیت را در گور لرزاند!

تقریباً در هیچ کشوری دیده نشده است که معاون اول رئیس‌جمهوری در قالب یک مصاحبه ویدیویی نرخ دلار را تعیین کند.

خلوتی با روحانیت

یکی از مراجع تقلید شیعه چندی پیش در واکنش به برخی انحرافات حکومت جمهوری اسلامی ایران از موازین اسلام فرمودند

در نظرها پرسشی خوانده بودم با این مضمون: حالا که بین اپوزسیون ها

#سکولار و #دموکرات بعد از جمهوری اسلامی توافق نظر وجود دارد چرا این اپوزسیون ها با هم متحد نمی شوند؟!

گزارش و تحلیل

مقاله

شبکه بیان آماج حملهٔ رسانه های نظام و اپوزیسیون!!
  قاسم درانی مدیرعامل شبکه رسانه ای بیان

شبکه های اجتماعی

بایگانی


Top