آخرین اخبار

اگر فاکتور خیانت را حذف کنیک چه خواهد شد ؟

هر هفته حدود ۲۰.۰۰۰ انگلیسی به پارتنر هایشان خیانت می کنند. خیانت به معنای برقراری رابطه (معمولا جنسی) با شریک جنسی دیگری است که فرد اول از آن بی اطلاع است. تفاوت ایران و انگلستان در جهان امروزی چیست و ایران به کجا می رود؟

21 ساعت پیش

اخبار مرتبط

فرهنگ محدودکننده زنان و زنان فراری از محدودیت فرهنگی

ضدیت جمهوری اسلامی ایران با یک جنس و قرار دادن جنس زن در کنار مشاغل بدون حقوقی همچون پرورش کودکان، رسیدگی به امور منزل و تمکین جنسی به همسر باعث شده تا اساس فمینیسم به نوعی زن سالاری حداقل در محدوده فکری برخی افراد تبدیل شود.

3 ماه قبل

۸ مارس و خشونت خودخواسته زنان - بخش یکم

مشکل اما این است که راهبران این حرکت غالبا بر روی مفاهیم فلسفی و دوبوواریسم تاکید داشتند در حالی که شکست جدی را در حوزه هایی می خورند که هیچ وقت به آن فکر نمی کنند.

3 ماه قبل

روانشناسی اسلامی طرحی از پیش شکست خورده است؛ کمک نخواهید! بخش اول

از زمانی که پروژه اسلامی کردن علوم انسانی در دانشگاه های ایران جدی شد و همچنان ایدئولوگ های مذهبی به دنبال اسلامی کردن آنها هستند، جامعه فاصله خود را هر چه بیشتر با علوم انسانی و عالمان این علوم ایجاد کرد.

4 ماه قبل

علی خامنه ای و جاده ورود به دایره قدرت - بخش دوم

در 6 بهمن 1360 خامنه‌ای بعنوان رئیس جمهور با روزنامه اطلاعات مصاحبه‌ای کرده و در آن از طرح مسئله انجمن حجتیه انتقاد می‌کند. علی خامنه‌ای می‌گوید: "انجمن حجتیه به آن عده‌ای گفته می‌شود که در طول بیست و چند سال همت خود را مصروف می‌کردند برای پاسخگویی...

4 ماه قبل

علی خامنه ای و دایره ورود به قدرت! بخش سوم

سعادتی هم البته به جاسوسی برای شوروی متهم و سپس به ده سال زندان محکوم و بعدا توسط لاجوردی اعدام شد. که خود این دستگیری و اعدام یکی از دلایل تشدید فضای خصومت میان مجاهدین خلق و دیگر نیروهای مذهبی شد که سرانجام خونین آن را همگان می‌دانند.

4 ماه قبل

علی خامنه ای جاده ورود به دایره قدرت را برای چه کسانی هموار کرد؟

بعدا علی خامنه‌ای که از زمان اقامت در مشهد با انجمن حجتیه روابط برقرار کرده بود مادرشاهی را به مقام مشاور امنیتی خود منصوب کرد. تجربه مادرشاهی در امور امنیتی از آنجا بود که انجمن حجتیه از همان دوران شاه تحت پوشش مبارزه با بهائیت یک سازمان جاسوسی تشکیل داد

4 ماه قبل

چهل سال شکست و خیانت به آرمان های اول انقلاب

از انقلاب اسلامی دقیقا هیچ مانده است. نه فرش سوخته زیر پای رهبر برای مردم باورپذیر است و نه دلسوزی های سپاه پاسداران در ثلاث باباجانی!

4 ماه قبل

۴۰ سالگی انقلاب و بازگشت به اقتصاد کوپنی

مطابق معمول هر سال خبرگزاری ها اقدام به انتشار روزشمار ۱۲ تا ۲۲ بهمن کرده اند. در ایام دهه فجر هر روز واقعه ای بازگویی و تلاش می شود ناگفته هایی گفته شود که برای مخاطب جذابیت خاص خود را داشته باشد. اما انقلاب اسلامی چه ارمغانی برای ایرانیان داشت؟

5 ماه قبل

زنان امروز در قاموس حکومت ایران؛ به بهانه مخالفت با رفراندوم شاه

شبکه اطلاع رسانی تبیان وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی در مطلبی به مناسبت سالروز انقلاب سفید شاه و مردم، به بررسی علل مخالفت آیت الله خمینی پرداخته است. آیا زنان در ایران پسا انقلاب برابر با مردان هستند؟

5 ماه قبل

نامه سرگشاده اپوزیسیون به وزیر خارجه آمریکا در مورد کنفرانس ورشو

نامه سرگشاده ١٢ سازمان اپوزیسیون ایرانی به وزرای خارجه آمریکا و لهستان در مورد ضرورت مشارکت و حضور ایرانیان در کنفرانس ورشو پایتخت لهستان

5 ماه قبل

گزارش و تحلیل

مقاله

شبکه های اجتماعی

بایگانی


Top