آخرین اخبار

چهل سال شکست و خیانت به آرمان های اول انقلاب

از انقلاب اسلامی دقیقا هیچ مانده است. نه فرش سوخته زیر پای رهبر برای مردم باورپذیر است و نه دلسوزی های سپاه پاسداران در ثلاث باباجانی!

11 روز قبل

اخبار مرتبط

دفاع بی آزرم صادق زیبا کلام از شکنجه در ایران

صادق زیباکلام که چند ماه پیش با صراحت گفته بود "حاضرم برای جلوگیری از سقوط نظام، اسلحه به دست بگیرم",

1 ماه قبل

لاکچری بودن و تلاش برای بقا در میان جوانان

با جامعه ای مواجهیم که آنقدر از پیشینیان خود فاصله گرفته که حتی بسیاری از روشنفکران و آزادیخواهان داخل و علی الخصوص خارج از کشور، توان پردازش آنچه که در داخل می گذرد را نداشته یا کمتر دارند.

2 ماه قبل

خرید کالای برند، رکود ایجاد کرده است؛ افزایش ۱۰۰ در صدی قیمت ها

آنطور که رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی مشهد می گوید لوازم خانگی موجود در بازار هنوز با ارز ۴۲۰۰ تومانی عرضه می شود و اگر قرار باشد مبنا را بر ارز ۸ یا ۹ هزار تومان بگذاریم، شاهد افزایش قیمت خواهیم بود.

3 ماه قبل

چرا اقتصاد ایران به اینجا رسید؟

نخستین درگیری ایران و آمریکا به سال ۱۹۷۹ برمی‌گردد جایی که کارتر رئیس جمهور وقت ایالات متحده آمریکا در پی گروگانگیری ۵۲ آمریکایی توسط جمهوری اسلامی کشور ایران را تحریم کرد.

3 ماه قبل

وضعیت فعلی، نتیجه شیعه گستری علی خامنه ای است

کمتر از 24 ساعت پیش مایک پمپئو به همراه استیون منوچین وزیر خزانه داری ایالات متحده آمریکا رو به روی خبرنگاران ایستادند تا تاریخ یک بار دیگر این بار برای ایران تکرار شود.

3 ماه قبل

گروگانگیری جیش العدل و دروغپردازی خبرگزاری جمهوری اسلامی

متعاقب گروگانگیری مرزبانان و نیروهای سپاه و بسیج توسط جیش العدل در منطقه میرجاوه، سایت ها و خبرگزاری های جمهوری اسلامی برای فرافکنی و دروغپردازی های معمول خود دست به کار شدند.

4 ماه قبل

نامه ای از طرف یک انسان مخاطب : مردم سرزمین

مهم نیست که من چه کسی هستم و اسم من چیست همانطور که نژاد (زبان و رنگ پوست) و قومیت مهم نیست .مهم انسان بودن و گوش فرا دادن به یکدیگر و مطالعه و تفکر و بالا بردن آگاهی است.

4 ماه قبل

سیاست "نسل کشی فرهنگی" عامدانه جمهوری اسلامی در بلوچستان

تعداد رو به افزون بازماندگان از تحصیل به‌دلیل کمبودهای عمقی، تاریخی و جدی شاخص‌های زندگی در استانی مثل سیستان و بلوچستان عواقب سختی دارد

4 ماه قبل

"جمال" برایشان یکی است و آن "خاشقجی" است

محمدرضا یزدان پناه در مطلبی با در هم کنار قرار دادن دو عکس از جمال خاشقچی و جمال حسینی به مقایسه این دو روزنامه نگار پرداخته است که با همین بهانه، یادداشتی تقدیم حضورتان می گردد.

4 ماه قبل

این بار شاید خاک هم بدهیم!

فارغ از مباحث ملی گرایانه، جمهوری اسلامی بلایی بر سر ملت ایران آورده که حالا هیچ چیز موجود نیست. قحطی سراسر مملکت را گرفته و احتکار عادی شده است. با روح و روان مردم بازی می شود و از شیر مرغ تا جان آدمیزاد کمیاب و نایاب شده است.

4 ماه قبل

گزارش و تحلیل

مقاله

شبکه های اجتماعی

بایگانی


Top