آخرین اخبار

شبکه بیان آماج حملهٔ رسانه های نظام و اپوزیسیون!!

تهمتهای رسانه های وابسته به نظام به شبکه بیان قابل درک است ولی رسانه های اپوزیسیون دیگر چرا ؟! 

8 ماه قبل
قاسم درانی مدیرعامل شبکه رسانه ای بیان
A- A A+

مطلب منتشر شده ، بیانگر سیاستهای شبکه بیان نیست و نویسنگان آزادند که نظرات خود را بدون سانسور بیان کنند.

شبکه رسانه ای بیان جهت ایجاد فضای تبادل نظر، از نقطه نظرات انتقادی در خصوص مطالب منتشر شده استقبال میکند.

شبکه رسانه ای بیان‌ کوته زمانی پس از  افتتاح رسمي  در تاریخ  03/07/2017 میلادی ( https://www.youtube.com/watch?v=MFUS7Lra7vQ ) با هجوم ناجوامردانه  سپاه رو برو شد، سایت تابناک پلاس گزارشی عاری از هر گونه صحت را با عنوان «‌ خبر بد ، شبکه رسانه ای بیان در لندن افتتاح شد منتشر کرد، خبر بد!! چرا خبر بد . باید پرسید کجای این خبر بد می باشد؟ در کشورهای دیگر از اینکه رسانه ای جدید به رسانه های مردمی اضافه شود خوشحال می شوند ولی گویا رسانه های وابسته به جمهوری اسلامی و متأسفانه بعضی از رسانه های  اپوزیسیون از افتتاح شبکه بیان بینهایت ناراحت و دلگیر شده اند!! تابناک اضافه کرد: «این شبکه با حمایت مالی وهدایت عربستان سعودی فعالیت خود را شروع کرده است و تفرقه بین اقوام و‌مذاهب ایرانی در دستور کار این شبکه می باشد» (https://www.youtube.com/watch?v=TwyN-aFk8vI)  

 بنده و ‌همکارانم نیازی به تبرئه بیان از اتهامات بی اساس سپاه وعوامل دیگر نظام نمی بینیم زیرا برنامه های یک ساله گذشته شبکه بیان خود جوابی کوبنده بر اراجیف گردانندگان تابناک و خبرگزاری فارس و بفیهٔ ساندیس خوران جمهوری اسلامی می باشد.

همچنین قبل از افتتاح رسمی در تیرماه ۹۶ خبرگزاری فارس وابسته به سپاه پاسدارن در لباس بی بی سی فارسی تلاش کرد مصاحبه ای با آقای بیژن فرهودی سر دبیر شبکه رسانه ای بیان انجام بدهد تا از گفته های آقای فرهوی طبق میل خود بر علیه بیان استفاده کنند ولی آقای فرهودی خیلی زیرک تر از نوچه های تازه به دوران رسیده خبرگزاری فارس بودند و از پرسشهای مامور سپاه پاسدارن فهمیدند که این بی بی سی فارسی نیست بلکه خبرگزاری امنیتی فارس می باشد با زیرکی بی مانندی روی دست مامور سپاه زدند و مچ ایشان را باز کردند ( https://www.youtube.com/watch?v=ecJ00xYnfyQ )  این ماجری گذشت.... ولی تهمت و‌افتراهای سایبری جمهوری اسلامی و‌ ساندیس خوران نظام ولایت مطلقه فقیه در داخل و خارج ایران تمام شدنی نبودند و نیستند...هر از چند گاهی مطالبی توهین امیز و تهمتهای ناروا بر علیه شبکه بیان و دست اندرکاران شبکه علی الخصوص دو‌ دوست و همکار نازنین و‌ گرامی جناب آقای بیژن فرهودی سردبیر شبکه رسانه ای بیان که الحق انسانی به صداقت و خوش دلی و‌ مهربانی این مرد نازنین را کمتر می توان پیدا کرد و‌ مرد همیشه در صحنه خبر نگار افشاگر بینظیر در تاریخ ایران معاصر آقای روح الله زم، در  فضای مجازی منتشر می کنند. 

از فیلم مستند گرفته تا کلیپهای تصویری و یا مطالب نوشتاری... 

در حقیقت ما هیچ گله و ‌ناراحتی از سایبری جمهوری اسلامی وعوامل سپاه پاسداران و یا ساندیس خوران نظام همانند  آقای امید دانا و امثالهم نداریم...چون هم‌ ما و ‌هم جمهوری اسلامی خوب می دانیم تا سقوط نظام خودکامه جور و استبداد و برقرای نظامی مردم سالار این مبارزه بین طرفین ادامه دارد، و نیک ‌می دانیم ‌تا زمانی که شبکه رسانه ای بیان وسایر رسانه های مردمی در راستای استقلال و آزادی خود و‌ ملت خویش حرکت می کنند و‌منافع ملی ایران و ‌ایرانیان در سر لوحه برنامه هایشان می باشد باید انتظار هرگونه‌ توهین، تهمتهای ناروا، تر شخصیت و‌حتی ترور فیزیکی را از جانب ترریستهای جمهوری اسلامی و ساندیس خوران وابسته به بیت رهبری و سپاه پاسداران داشته باشیم... 

ولی درد ما ، ناراحتی ما  و گله ما از دوستان و ‌مبارزانی می باشد که عمری در راه مبارزه با نظام‌ جمهوری اسلامی صرف کرده اند، عمری برای بر‌قراری نظامی مردم سالار تلاش کرده اند ، همسنگران رسانه ای ما که برای اطلاع رسانی و بالا بردن سطح آگاهی جامعه خویش از خود مایه گذاشته اند و در این راه از مال و‌ جان خود گذشته اند... پیش کسوتان مدیا و رسانه... چرا این دوستان در رسانه های خود بیان و‌ گردانندگان بیان را هدف قرار می دهند... چرا وقت گرانبهایشان را که باید صرف اطلاع رسانی  و معرفی چهره های واقعی دزدان حاکم بر کشور بشود، متاسفانه صرف حمله و‌‌تهمت و‌ توهین به بیان و گردانندگان بیان می شود؟! چرا این دوستان ناخواسته آب به آسیاب سپاه پاسداران و‌جمهوری اسلامی می ریزند؟! واقعا این سوالی است حیرت آور که تا بحال ‌نتوانسه ایم‌جوابی قانع کننده برایش پیدا کنیم.

اما ما در شبکه رسانه ای بیان با خود و‌ملت بزرگ ایران عهد و پیمان بسته ایم که تحت هیچ شرایطی آب به آسیاب خراب شده و در حال افول جمهوری اسلامی نریزیم و جواب تهتمای دوستان را با تهمت و بدی ندهیم بلکه در جواب هموطنان خود از شاعر قرن ششم هجری کمک بگیریم و این ابیات زیبای میر سید علی همدانی را به منتقدان خود اهداء می کنیم :

هرکه مارا یاد کرد ایزد مر او را یاد باد

هر که مارا خوار کرد از عمر برخوردار باد 

........................................

هر که اندر راه ما خاری فکند از دشمنی

هر گلی از باغ وصلش بشکفد بی خار باد

........................................

در دو عالم نیست مارا باکسی گرد و غبار 

هر که مارا رنجه دارد، راحتش بسیار باد

فقط بعنوان‌ نمونه این ‌کلیپ ‌چند ثانیه ای از  تهمتهای غیر منصفانه و بی دلیل دوستان اپوزیسیون را در اختیار شما خوانندگان گرامی قرار می دهیم تا ما را برای یافتن جوابی قانع کننده کمک کنید.

 

مقاله

شبکه های اجتماعی

بایگانی


Top