آخرین اخبار

سرمایه کارگران تامین اجتماعی در اختیار دولت است

اینکه تامین اجتماعی باید بنگاه داری کند یا صرفا سهامداری را به پیش ببرد بحث مفصلی است. اما فارغ از هر نوع تصمیم گیری در این خصوص، تامین اجتماعی که به دست دولت و خصولتی ها افتاده است، هم می خواهد سرمایه سازی کند و هم در عین حال بر مبنای قانون خود عمل نماید

2 ماه قبل

اخبار مرتبط

در آستانه ۴۰ سالگی انقلاب فرار ایرانیان از کشور شدت گرفته است

چهل سال پس از انقلاب اسلامی در ایران، مردم این کشور در حالی که آن روزها به خاطر خروج آخرین پادشاه، به رقص و پایکوبی می پرداختند، امروز در حال فرار به هر شکل ممکن از کشور خودشان به مقصد اروپا هستند. ایران، ۴۰ سال پس از انقلاب چه رنگی است؟

3 ماه قبل

وقتی از فساد سیستماتیک می گوییم از چه حرف می زنیم؟ + لیست کامل

فساد در چهل سال حکومت جمهوری اسلامی سازمان یافته شده است. این فساد از زمان ایجاد و بزرگ شدن دستگاه های چند لایه دولتی و خصوصی ایجاد شد. این فساد زمانی ایجاد شد که دیوان عدالت اداری، بی عدالتی محض را گسترش داد و خود را درگیر پروژه های مبارزه با فساد نکرد.

3 ماه قبل

ارتباط استعفای رییس بانک جهانی با تحولات ایران

ایران به طور قطع به دلیل دارا بودن بازارهای نوپا و در تلاشی با دست و پا زدن بسیار زیاد برای پیوستن به نظم نوین جهانی، در ذیل گروه "کشورهای در حال توسعه" قرار می گیرد. از دیگر کشورهای در حال توسعه می توان به مصر، پاکستان، هند، ترکیه و مالزی اشاره کرد.

3 ماه قبل

آقای تاجزاده؛ جمهوری اسلامی سقوط کرده است

مصطفی تاجزاده که این روزها از او با عنوان تئوریسین اصلاحات نام برده می شود، طی مصاحبه ای اعلام کرده است براندازی نظام در حد آرزوی براندازان باقی خواهد می ماند.

4 ماه قبل

پاسخ وزارت صمت به مالباختگان ثامن؛ می خواستید اعتماد نکنید!

فردوس حاتمی، مدیر اجرایی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی با بیان اینکه مشتریان از طریق شبکه‌های اجتماعی جذب سایت سکه ثامن شده‌اند گفت: این سایت پنج ستاره نبود که سطح کاملی از اعتماد را تداعی کند بلکه فقط دو ستاره داشت.

4 ماه قبل

بانه شهر پاساژهای متروکه

بسته شدن معابر مرزی که شاهرگ امرار معاش مردم این مرز و بوم است و باز شدن آنها هم مهمترین خواست اعتصاب کنندگان بود، اصلی ترین عامل بی رونق شدن بازار بانه و وضعیت اسفبار مردم این شهر است.

5 ماه قبل

بازار ایران خواستار مذاکره ایران با آمریکا است

یک هفته پس از گزارش ویدیویی سرویس جهانی بی بی سی از بازار تجریش که آن را معادل تمام ایران قلمداد می کرد و در آن از شرایط پس از تحریم های اعمال شده بر ایران سخن می گفت، گزارش دیگری توسط "فایننشال تایمز" منتشر شده که آینه دیگری از ایران را منعکس می کند.

5 ماه قبل

صدای پای فاشیسم مدرن در یزد

به تدریج یزد سنتی که بسیاری از مردمش بر این باورند که اینجا به آن شکل خانه های چند طبقه مثل تهران درست نمی شود، از دست می رود و "مدرن" می شود؛ اما به چه قیمتی؟

5 ماه قبل

آیا تحریم های ترامپ آنطور که انتظار می رود عمل می کنند؟

به اعتقاد برخی ناظران به نظر می رسد احتمالا رژیم ایران با توجه به معافیت های نفتی و همچنین راه های فراری که پیدا کرده، توانایی دور زدن تحریم ها دارد.

5 ماه قبل

حال که نان نداریم چرا شیرینی نمی خوریم؟

گویی هیچ یک از این مدیران و وزرا نمی دانند چه در میان مردم می گذرد. آنها بی رحمانه حرف ها را می شنوند، سر تکان می‌دهند و عبور می‌کنند.

5 ماه قبل

گزارش و تحلیل

مقاله

شبکه های اجتماعی

بایگانی


Top