آخرین اخبار
ایرج حریرچی، سخنگوی وزارت بهداشت از افزایش قیمت لبنیات در ایران انتقاد کرد۹۰درصد شرکت های پیمانکاری با ورود نیروهای نظامی به راهسازی بیکار شده اندسبد خرید مردم در سه ماه گذشته ۴۰ هزار تومان کوچک تر شده استرئیس مرکز ملی خشکسالی و مدیریت بحران سازمان هواشناسی:۹۷ درصد مساحت ایران دچار خشکسالی بلندمدت است

تهران، بازنده اصلی جنگ اقتصادی مقابل واشنگتن

روز 22 مردادماه، درست در حالی که فشارهای خارجی بر روی مردم ایران به وضوح حس می شد و همچنان می شود، علی خامنه ای طی یک سخنرانی تنها یک راه را مشخص کرد. راه صدام حسین و معمر قذافی!

اخبار مرتبط

آیا کندی تلگرام به معنای مرحله اول فیلترینگ است؟

از صبح امروز، شبکه پیام رسان تلگرام در ایران و برای بسیاری از کاربران شرکت های ISP دچار اختلالاتی نظیر عدم بارگذاری تصاویر و ویدیوها شده است. بسیاری از فعالین، این موضوع را از قدم های اولیه فیلترینگ این پیام رسان می دانند.

جسد مومیایی کشف شده متعلق به کیست؟

اخیرا ایسنا در گفتگویی با حسن خلیل آبادی، رییس کمیته میراث فرهنگی شورای شهر تهران، خبری در ارتباط با کشف یک جسد مومیایی شده در حوالی شهر ری را روی خروجی خود قرار داد. سپس تعداد اخبار ضد و نقیض فزونی یافت. راز کشف این جسد چیست و جسد متعلق به چه کسی است؟

رسول کاظمی، آی گپ و حریم شخصی

گزارشات، تحلیل ها و اخبار گوناگونی در ارتباط با پیام رسان های داخلی طی هفته ها و ماه های گذشته منتشر شده اند. برنامه های رادیویی و تلویزیونی با نظرسنجی از کاربران پیام رسانان غیر بومی عدم وجود امنیت در پیام رسانان بومی را تایید کرده اند؛ واقعیت امر چیست؟

سیاه نمایی صدا و سیما برای فیلترینگ شبکه های اجتماعی - بخش یکم

گویا تلگرام، واتس اپ و اینستاگرام به عنوان شبکه های ارتباطی ای که هنوز در ایران فیلتر نشده اند، استخوانی در گلوی مسئولین جمهوری اسلامی شده است. پس از فیلتر کردن توییتر، فیسبوک و وایبر، حال نوبت به محبوب ترین پیام رسان غیر بومی نزد مردم ایران رسیده است.

سیاه نمایی صدا و سیما برای فیلترینگ شبکه های اجتماعی - بخش دوم

در راستای آماده سازی اذهان عمومی در جهت فیلتر کردن تلگرام، بخش خبری 20:30، خبری در ارتباط با مسدودسازی تلگرام در روسیه و فرانسه پخش نمود. دو مورد کاملا جدا که در ارتباط با فرانسه، خبر به صورت القا شده پخش شد و بهانه ای برای فیلتر کردن این پیام رسان است.

سیاه نمایی صدا و سیما برای فیلترینگ شبکه های اجتماعی - بخش یکم

گویا تلگرام، واتس اپ و اینستاگرام به عنوان شبکه های ارتباطی ای که هنوز در ایران فیلتر نشده اند، استخوانی در گلوی مسئولین جمهوری اسلامی شده است. پس از فیلتر کردن توییتر، فیسبوک و وایبر، حال نوبت به محبوب ترین پیام رسان غیر بومی نزد مردم ایران رسیده است.

آیا تلگرام قربانی بعدی تعامل آزاد می شود؟

پنج سال پیش زمانی که اپراتور رایتل در ایران در حال راه اندازی شبکه نسل سوم و مکالمه تصویری بود، آیت الله های ایران، به مخالفت با این امکان پرداختند و همان زمان بود که راه اندازی این بخش با اختلال و در نهایت قطعی کامل مواجه شد.

رسانه بدون شبکه اجتماعی؛ با نگاهی به خبر بازجویی از دختر هشت ساله

تعریف یک خط داستانی در خبر (Story) در بسیاری از مواقع برای مثال پس از انتشار یک عکس از یک واقعه توسط خبرنگار یا شهروند خبرنگار در رسانه ها صورت می پذیرد. آیا می توان رسانه ها را از شبکه های اجتماعی جدا کرد؟

روز درختکاری و شوی تلویزیونی مسئولین

یکی از مراکزی که وابسته به شهرداری است و گمان می رود می بایست در این امور پیشگام باشد، فرهنگسراها هستند. فرهنگسراهایی که بر خلاف آنچه که از ایشان انتظار می رود، نه تنها به این امور رسیدگی نمی کنند، که سنگی پیش پای دوستداران محیط زیست هستند.

تعطیلی رسانه ها؛ خلایی برای اطلاع رسانی

به غیر از طیف تندروی وابسته به حکومت در ایران، شاید کمتر انسانی پیدا شود که از بیکار شدن ده ها ژورنالیست در یک مجموعه آنهم شب های منتهی به عید نوروز خوشحال باشد.

گزارش و تحلیل

مقاله

شبکه بیان آماج حملهٔ رسانه های نظام و اپوزیسیون!!
  قاسم درانی مدیرعامل شبکه رسانه ای بیان

شبکه های اجتماعی

بایگانی


Top