آخرین اخبار

آقای تاجزاده؛ جمهوری اسلامی سقوط کرده است

مصطفی تاجزاده که این روزها از او با عنوان تئوریسین اصلاحات نام برده می شود، طی مصاحبه ای اعلام کرده است براندازی نظام در حد آرزوی براندازان باقی خواهد می ماند.

1 روز قبل

اخبار مرتبط

آیا تحریم های ترامپ آنطور که انتظار می رود عمل می کنند؟

به اعتقاد برخی ناظران به نظر می رسد احتمالا رژیم ایران با توجه به معافیت های نفتی و همچنین راه های فراری که پیدا کرده، توانایی دور زدن تحریم ها دارد.

1 ماه قبل

حال که نان نداریم چرا شیرینی نمی خوریم؟

گویی هیچ یک از این مدیران و وزرا نمی دانند چه در میان مردم می گذرد. آنها بی رحمانه حرف ها را می شنوند، سر تکان می‌دهند و عبور می‌کنند.

1 ماه قبل

ممنوعه ممنوع شد؛ آیا این بازی برای فروش بیشتر است؟

در ایران باب شده است که اگر چیزی را ممنوع کردند، آن چیز به سرعت محبوب می شود و فروش می رود. این اتفاق بارها در ارتباط با کتب مختلف افتاد و حالا به طور گسترده همین امر را در بازار فیلم و سریال شاهد هستیم.

2 ماه قبل

رزرو ویلای استخردار در زمانه قحطی همه چیز

زمانی برای دهه پنجاهی ها و شصتی ها، رفتن به شمال کشور حتی در صورتی که عقد کرده یا گروهی جوان (مرد) مجرد بودند با کوهی از استرس و نگرانی از کمیته های بین جاده و بسیجی ها همراه بود. حال زمانه تغییر کرده است.

3 ماه قبل

احتکار از نوار بهداشتی تا نشاسته در حومه شهرها

بارها به چشم دیده ایم که وقتی مردم فکر می کنند کالایی قرار است گران شود، بیشتر به سمت خرید آن هجوم می آورند. مورد دیگر اینکه شهر به شهر قیمت کالاها متفاوت است و مردم برای خرید اقدام می کنند.

3 ماه قبل

سختی های استفاده از اینترنت - وی پی ان های نسل جدید

در بخش پیشین به بخش اول وی پی ان ها اشاره کردیم که تنها به حالت وبسایتی وجود داشتند. اما پس از مدتها نسل جدیدی وی پی ان ها شکل گرفتند که قابلیت آن در ویندوز موجود بود.

3 ماه قبل

سختی های استفاده اینترنت در ایران - اولین فیلترشکن ها

در این گزارش به مباحث وی پی ان ها و شرایط استفاده از آنها در ایران می پردازیم. برخی از آن ها را بررسی می کنیم و نکات امنیتی را اطلاع رسانی می کنیم. قطعا این بخش ادامه خواهد داشت چراکه مبحث امنیت در ایران بسیار حائز اهمیت است.

3 ماه قبل

سختی های استفاده از اینترنت در ایران - آغاز خبرگزاریها

در گزارش پیشین به موضوع اینترنت و سختی های استفاده از آن در ایران پرداختیم و همچنین به صورت اجمالی تولید محتوا را بررسی کردیم. ادامه این گزارش به مبحث آغاز سایتهای خبری در ایران و سختی های دسترسی به آنها می پردازیم.

3 ماه قبل

مشکلات روانشناختی ایرانیان - بخش دوم گزارش

می گویند جامعه شناسی نیازمند ارائه درمان ها و خدماتی از سوی دولت است. دولت اما هیچ نمی کند و حرفش یک چیز است: خودتان می دانید! جامعه شناس باید به دولت راهکار راهکار ارائه بدهد و از دولت بابت این موضوع پول بگیرد اما دولت چنین چیزی را نمی پذیرد.

3 ماه قبل

گزارش میدانی؛ می گویند احتکار نکنید اما همه چیز تمام شده است

مسئولین دائما خبر از وفور نعمات در کشور می دهند. می خواهند مردم را از نگرانی در بیاورند تا هجوم به سمت مغازه ها صورت نگیرد اما حقیقت چیز دیگری است و مردم به مسئولین اعتمادی ندارند.

3 ماه قبل

گزارش و تحلیل

مقاله

شبکه های اجتماعی

بایگانی


Top