آخرین اخبار

افزایش عرضه به کاهش نابسامانی کمک نخواهد کرد

نظام های اقتصادی دولتی در ایران هرگاه به بن بست در زمینه ای می رسند، تلاش می کنند تا با ایجاد جو روانی حاصل از اخبار، بن بست ها را به کوچه تبدیل کنند!

22 ساعت پیش

اخبار مرتبط

درباب ازدواج سفید در شهر تهران بر اساس آخرین اطلاعات آماری

گزارش حاضر به بررسی موضوع ازدواج سفید در شهر تهران می پردازد. لازم به ذکر است که داده‎های آماری صرفا بر اساس گزارشات میدانی، پرسش و پاسخ‎های تلفنی تصادفی و تحلیل و آینده نگری است.

1 ماه قبل

تلگرام طلایی از لیست گوگل حذف شد

تلگرام طلایی به عنوان بدافزار و جاسوس افزاری که همچنان قربانیان خود را حتی از میان کاربران گوگل پلی می گرفت، توسط سرویس play به عنوان جاسوس افزار شناسایی و این اپلیکیشن از روی شبکه اپلیکیشن های گوگل حذف شد.

2 ماه قبل

به چه زبانی گفته شود که علوم سیاسی به کار نمی آید؟!

رسانه های داخلی خبر حذف تدریجی رشته های علوم انسانی را ذره ذره به جامعه منتقل می کنند. شروع این جریان با مصاحبه گرفتن از افرادی است که دید بازتری نسبت به آینده این علوم در کشور دارند و با این شیوه به شکل غیرمستقیم، پیام اصلی به داوطلبان داده می شود.

2 ماه قبل

سرمایه کارگران تامین اجتماعی در اختیار دولت است

اینکه تامین اجتماعی باید بنگاه داری کند یا صرفا سهامداری را به پیش ببرد بحث مفصلی است. اما فارغ از هر نوع تصمیم گیری در این خصوص، تامین اجتماعی که به دست دولت و خصولتی ها افتاده است، هم می خواهد سرمایه سازی کند و هم در عین حال بر مبنای قانون خود عمل نماید

3 ماه قبل

روحانی هم انتقاد کرد؛ بدترین اقتصاد، اقتصاد خصولتی است

دولت روحانی را می توان یکی از شگفت انگیزترین دولت های تاریخ جمهوری اسلامی دانست. محمود احمدی نژاد دروغگو خوانده می شد و روزنامه های اصلاح طلب آنقدر بر طبل دروغگویی دولت وی کوبیدند تا "دروغ" و "احمدی نژاد" به یکدیگر پیوند خوردند.

4 ماه قبل

ازدواج عقد است و طلاق ایقاع؛ آیا مردان محدودتر می شوند؟

لایحه ایجاد محدودیت برای طلاق دادن زنان به همت دستیار ویژه در امور حقوق شهروندی معاونت امور زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری چند وقتی است بر سر زبان ها افتاده است. آیا این تغییرات مردان را پایبندتر می کند؟

4 ماه قبل

۱۱ پرده از جمهوری اسلامی تا شکست در ۴۰ سالگی

مخالفان جمهوری اسلامی که در طی ۴ دهه بر تعداد آنان افزوده شده، عقیده دارند که رژیم تهران عامل بی ثبات کننده منطقه است و ادامه وضع موجود می تواند منجر به «ایرانستان» شدن ایران شود.

4 ماه قبل

هکرهای سپاه پاسداران در تور اف.بی.آی

28 نوامبر سال 2018 بود که دفتر کنترل دارایی‌های وزارت خزانه‌داری آمریکا اعلام کرد که «محمد قربانیان» به دلیل دست داشتن در حملات سایبری به نهادهای آمریکایی از طریق باج افزار «سام سام» هدف تحریم قرار گرفته است.

5 ماه قبل

در آستانه ۴۰ سالگی انقلاب فرار ایرانیان از کشور شدت گرفته است

چهل سال پس از انقلاب اسلامی در ایران، مردم این کشور در حالی که آن روزها به خاطر خروج آخرین پادشاه، به رقص و پایکوبی می پرداختند، امروز در حال فرار به هر شکل ممکن از کشور خودشان به مقصد اروپا هستند. ایران، ۴۰ سال پس از انقلاب چه رنگی است؟

5 ماه قبل

وقتی از فساد سیستماتیک می گوییم از چه حرف می زنیم؟ + لیست کامل

فساد در چهل سال حکومت جمهوری اسلامی سازمان یافته شده است. این فساد از زمان ایجاد و بزرگ شدن دستگاه های چند لایه دولتی و خصوصی ایجاد شد. این فساد زمانی ایجاد شد که دیوان عدالت اداری، بی عدالتی محض را گسترش داد و خود را درگیر پروژه های مبارزه با فساد نکرد.

5 ماه قبل

گزارش و تحلیل

مقاله

شبکه های اجتماعی

بایگانی


Top