آخرین اخبار

۵ فاکتور بزرگ تحریم ها که بر زندگی ایرانیان اثر گذاشته است

جمهوری اسلامی خود عامل بحران بوده و هست و سایر بحران های دیگری که بر سر ملت ایران سایه می اندازند نیز ناشی از بحران های اولیه ای است که رژیم ایجاد کرده است.

8 ماه قبل

اخبار مرتبط

تاثیر تحریم های ترامپ بر مردم کوچه و بازار در ایران

اکثر ایرانیان بیش از آنکه تحت تاثیر فضای تهدید آمیز جنگ در کشور خود باشند، نگران اوضاع اقتصادی هستند و از آن تاثیر می گیرند.

9 ماه قبل

فردی عاشق قهوه و رستوران؛ آیا او مورد اعتماد است؟

محمدجواد ظریف در نظر تندروهای جمهوری اسلامی [دستکم تا پیش از این] فردی بود که او را به دلیل اظهاراتش در خصوص آمریکا مورد تمسخر قرار می دادند. ظریف معتقد بود که کوچه های نیویورک را بهتر از دولتی های آمریکا می شناسد؛ اما...

9 ماه قبل

آیا راهی بهتر از جنگ و بمباران وجود دارد؟

نزدیک به چهار سال ایران از دسترسی به سلاح هسته ای بازمانده است. توافقنامه ای که آمریکا با دیگر قدرت های جهان در سال ۲۰۱۵ امضا کرد امروز جنازه ای بیش نیست اما آیا راه دیگری هم نیست؟

9 ماه قبل

تحریم های ترامپ چطور اقتصاد ایران را تحت تاثیر قرار می دهد؟

اقدام ایالات متحده در ایجاد تحریم های گسترده علیه ایران و همچنین تحریم باقی مانده مراکز درآمد ارزی مثل تحریم نفت و پتروشیمی، اقتصاد این کشور را فلج کرده است. برای بسیاری از شهروندان عادی ایران، این تحریم ها شرایط زندگی را به طور فزاینده سخت کرده است.

9 ماه قبل

پیگیری یک خبر توسط بیان؛ خبر مزرعه بیت کوین در یزد جهانی شد

به دنبال کشف دو کارخانه در یزد که با ۱۰۰۰ دستگاه استخراج کننده ارز دیجیتال بیت کوین، صاحبان آن به درآمد هنگفتی رسیده بودند، خبر مذکور در خبرگزاری های معتبر جهانی نیز منعکس شد.

9 ماه قبل

افزایش عرضه به کاهش نابسامانی کمک نخواهد کرد

نظام های اقتصادی دولتی در ایران هرگاه به بن بست در زمینه ای می رسند، تلاش می کنند تا با ایجاد جو روانی حاصل از اخبار، بن بست ها را به کوچه تبدیل کنند!

10 ماه قبل

مستاجران همچنان اندرخم یک کوچه؛ مردم از حاشیه هم خارج می شوند

گزارشات عینی نشان می دهند که به دنبال عدم توان خرید مردم، عموم خریدهای خانه ها به سمت خارج از شهر تهران و حتی خارج از حومه و شهر انجام می شود.

10 ماه قبل

ادامه جدال مدافعان حقوق حیوانات و شهرداری بر سر سگ ها

داستان جمع آوری سگ های ولگرد و ورود پلیس و شهرداری داستان دنباله داری است. پلیس آنها را با تیر می زند، شهرداری ها آنان را یکجا می سوزانند و فعالان حقوق حیوانات نیز تنها اشک می ریزند.

11 ماه قبل

اختصاصی بیان از بازار صوتی-تصویری ها؛ سکوت و خلوتی برقرار است

بازار لوازم صوتی و تصویری در تهران به شکل عمده در منطقه خیابان جمهوری (اسلامی) قرار گرفته است به طوریکه از این منطقه با عنوان بورس لوازم صوتی-تصویری یاد می شود.

11 ماه قبل

اختصاصی بیان: تن ماهی تولید نمی شود/ افزایش شدید قیمت در راه است

به دنبال رصد برخی خبرها در خصوص افزایش قیمت تن ماهی و ماکارونی در ایران، همانطور که پیشتر در "شبکه رسانه ای بیان" گزارشاتی در این خصوص منتشر شده بود، طی ۲ روز گذشته با افزایش جدی قیمت ها مواجه بودیم که این موضوع باعث پیگیری های بیشتر ما شد.

11 ماه قبل

گزارش و تحلیل

مقاله

شبکه های اجتماعی

بایگانی


Top