آخرین اخبار
اختلال در شبکه تلگرامروحانی: در هیچ فسادی نامی از فرماندهان ارتش نیستیک بالگرد دیگر شرکت نفت فلات قاره سقوط کردسرنوشت نامعلوم 800 میلیارد دلار ارز

سیاه نمایی صدا و سیما برای فیلترینگ شبکه های اجتماعی - بخش یکم

گویا تلگرام، واتس اپ و اینستاگرام به عنوان شبکه های ارتباطی ای که هنوز در ایران فیلتر نشده اند، استخوانی در گلوی مسئولین جمهوری اسلامی شده است. پس از فیلتر کردن توییتر، فیسبوک و وایبر، حال نوبت به محبوب ترین پیام رسان غیر بومی نزد مردم ایران رسیده است.

7 ساعت پیش

اخبار مرتبط

روز درختکاری و شوی تلویزیونی مسئولین

یکی از مراکزی که وابسته به شهرداری است و گمان می رود می بایست در این امور پیشگام باشد، فرهنگسراها هستند. فرهنگسراهایی که بر خلاف آنچه که از ایشان انتظار می رود، نه تنها به این امور رسیدگی نمی کنند، که سنگی پیش پای دوستداران محیط زیست هستند.

1 ماه قبل

تعطیلی رسانه ها؛ خلایی برای اطلاع رسانی

به غیر از طیف تندروی وابسته به حکومت در ایران، شاید کمتر انسانی پیدا شود که از بیکار شدن ده ها ژورنالیست در یک مجموعه آنهم شب های منتهی به عید نوروز خوشحال باشد.

2 ماه قبل

تحقیق میدانی از کنش های اجتماعی و واکنش های حکومت

هر کنشی در جمهوری اسلامی حتی کوچکترین کنش ها و اعتراضات نسبت به مسائل اجتماعی، سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و گاها ورزشی، با واکنش لایه های مختلف قدرت مواجه می شود.

2 ماه قبل

احمدی نژاد و زنان؛ معضل تازه اصلاح طلبان

سخنان آتشین احمدی نژاد و حرکت دختران خیابان انقلاب معضلات تازه ای هستند که در برابر اصلاح طلبان قد علم کرده اند. معضلاتی که هر کدام، آنان را از تحلیل شرایط صحیح و واکنش مناسب ناتوان ساخته است.

2 ماه قبل

از ظلم‌های حکومت فرار کردم/ بخش اول

می‌گوید از همه‌چیز و همه‌کس ناامیدم؛ سال‌ها درس خواندم تا شغلی آبرومندانه در کشورم داشته باشم ولی کاری پیدا نکردم. چشم‌انداز ناامیدکننده

5 ماه قبل

پایان خلافت داعش یا آغاز دوران جنگ سرد؟

در حالیکه روز گذشته، قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، طی نامه‎ای پایان داعش را اعلام کرده بود، گمانه زنی ها در مورد ادامۀ فعالیت داعش در ادلب همچنان پابرجاست.

5 ماه قبل

از جعل اسکناس تا هک کردن سایتها توسط سپاه پاسداران

انتشار اخباری اینچنین , فارغ از صحت و سقم آن میتواند چنین به ذهن متبادر نماید که سپاه پاسداران برای دست یافتن به اهداف خود حاظر به زیر پاگذاشتن هرگونه خط قرمز داخلی و بین المللی را خواهد بود .

5 ماه قبل

راه‌حل مشکل ساختار اجرائی کشور چیست

خبر توافق سران سه قوه برای اصلاح ساختار مدیریتی برخی از وزارتخانه‌ها ، با توجه به مشکلات ساختار مدیریت کشور، به‌طور طبیعی توجه همه کسانی که دغدغه اصلاح امور کشور را دارند، جلب می‌کند؛

5 ماه قبل

بقایی و جوانفکر در

حمید رضا بقایی و علی اکبر جوانفکر و حبیب الله جزء خراسانی , از نزدیکان محمود احمدی نژاد دیروز در محل امام زاده "شاه عبدالعظیم "اعلام تحصن نمودند

5 ماه قبل

زنان سرپرست خانوار در اسارت فرهنگ بیمار

با اینکه یک‌تنه همه مسئولیت خانه و خانواده‌اش را بر عهده دارد، اما جامعه به‌جای تحسین با چشم بدی به او نگاه می‌کند.

5 ماه قبل

گزارش و تحلیل

مقاله

خلوتی با روحانیت
  ناصر آزادی پنا

شبکه های اجتماعی

بایگانی


Top