آخرین اخبار

ممنوعه ممنوع شد؛ آیا این بازی برای فروش بیشتر است؟

در ایران باب شده است که اگر چیزی را ممنوع کردند، آن چیز به سرعت محبوب می شود و فروش می رود. این اتفاق بارها در ارتباط با کتب مختلف افتاد و حالا به طور گسترده همین امر را در بازار فیلم و سریال شاهد هستیم.

13 روز قبل

اخبار مرتبط

سختی های استفاده از اینترنت در ایران - آغاز خبرگزاریها

در گزارش پیشین به موضوع اینترنت و سختی های استفاده از آن در ایران پرداختیم و همچنین به صورت اجمالی تولید محتوا را بررسی کردیم. ادامه این گزارش به مبحث آغاز سایتهای خبری در ایران و سختی های دسترسی به آنها می پردازیم.

1 ماه قبل

مشکلات روانشناختی ایرانیان - بخش دوم گزارش

می گویند جامعه شناسی نیازمند ارائه درمان ها و خدماتی از سوی دولت است. دولت اما هیچ نمی کند و حرفش یک چیز است: خودتان می دانید! جامعه شناس باید به دولت راهکار راهکار ارائه بدهد و از دولت بابت این موضوع پول بگیرد اما دولت چنین چیزی را نمی پذیرد.

1 ماه قبل

گزارش میدانی؛ می گویند احتکار نکنید اما همه چیز تمام شده است

مسئولین دائما خبر از وفور نعمات در کشور می دهند. می خواهند مردم را از نگرانی در بیاورند تا هجوم به سمت مغازه ها صورت نگیرد اما حقیقت چیز دیگری است و مردم به مسئولین اعتمادی ندارند.

1 ماه قبل

حدود 15 درصد دانش آموزان مشکل روانشناختی دارند

آمار تکان دهنده دیگری منتشر شده است. معاون نظارت حرفه ای و امور کمیسیونهای سازمان نظام روان شناسی و مشاوره کشور گفت: «بیش از یک میلیون دانش‌ آموز در کشور مشکل روانشاختی دارند.» این بدان معناست که در همین نزدیکی جامعه ای بس پریشان حال تر تحویل خواهیم گرفت.

1 ماه قبل

فساد سازمان یافته خصولتی ها در کرمان

عبارت "با حفظ سمت" عبارتی است که در جمهوری اسلامی جای خود را به خوبی باز کرده و زمانی که شخص رییس جمهور به تنهایی دارای چند سمت در ارگانهای مختلف است، انتظاری از برخورد با پدیده "مدیران چند شغله" نیست.

1 ماه قبل

به دولت الکترونیک نمی پیوندند و مردم را کلافه می کنند

عدم کارکرد صحیح یک سیستم از همین نقل قول محمدجواد آذری جهرمی -وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات- مشخص می شود. جهرمی گفت نیروی انتظامی پس از قوه قضاییه بیشترین استعلامات را انجام می دهد اما می گوید چون زیرمجموعه دولت نیست، پس زیر چتر دولت الکترونیک نمی رود.

1 ماه قبل

تهران، بازنده اصلی جنگ اقتصادی مقابل واشنگتن

روز 22 مردادماه، درست در حالی که فشارهای خارجی بر روی مردم ایران به وضوح حس می شد و همچنان می شود، علی خامنه ای طی یک سخنرانی تنها یک راه را مشخص کرد. راه صدام حسین و معمر قذافی!

2 ماه قبل

فلاکت اقتصادی در ایران و شباهت آن با بحران دهه 1930 آمریکا

اوضاع امروز اقتصاد ایران عجیب شبیه دوران سیاه آمریکا در دهه 1930 میلادی است؛ البته با این تفاوت که آن بحران حقیقتاً از جنس اقتصاد بود و بحران امروز اقتصاد ایران ناشی از بلندپروازی سیاسی، فساد و سوءمدیریت جمهوری اسلامی است.

4 ماه قبل

خندوانه، رامبد جوان و حاشیه امنیتی خانواده وی

جایی بسیار دورتر از استودیوی برنامه "خندوانه" در شهر تبریز که رامبد جوان اصالتا بدانجا تعلق دارد، اتفاقات دیگری حول محور خانواده او افتاده است که یکی از نتایج آن اتفاقات، ساخت و پخش برنامه خندوانه است.

4 ماه قبل

نرگس کلباسی موظف به پاسخگویی و گفتگو با خبرنگاران است

نرگس کلباسی که از جانب رسانه ها و فعالان مدنی در ارتباط با 2 موضوع مهم حمایت شده بود، این روزها همچون گذشته تنها راه ارتباطی خود با مردم ایران را یکسویه و مونولوگ می بیند و به هیچ عنوان به هیچ رسانه ای پاسخگو نیست.

4 ماه قبل

گزارش و تحلیل

مقاله

شبکه های اجتماعی

بایگانی


Top