آخرین اخبار

۱۱ پرده از جمهوری اسلامی تا شکست در ۴۰ سالگی

مخالفان جمهوری اسلامی که در طی ۴ دهه بر تعداد آنان افزوده شده، عقیده دارند که رژیم تهران عامل بی ثبات کننده منطقه است و ادامه وضع موجود می تواند منجر به «ایرانستان» شدن ایران شود.

4 روز قبل

اخبار مرتبط

آقای تاجزاده؛ جمهوری اسلامی سقوط کرده است

مصطفی تاجزاده که این روزها از او با عنوان تئوریسین اصلاحات نام برده می شود، طی مصاحبه ای اعلام کرده است براندازی نظام در حد آرزوی براندازان باقی خواهد می ماند.

2 ماه قبل

پاسخ وزارت صمت به مالباختگان ثامن؛ می خواستید اعتماد نکنید!

فردوس حاتمی، مدیر اجرایی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی با بیان اینکه مشتریان از طریق شبکه‌های اجتماعی جذب سایت سکه ثامن شده‌اند گفت: این سایت پنج ستاره نبود که سطح کاملی از اعتماد را تداعی کند بلکه فقط دو ستاره داشت.

2 ماه قبل

بانه شهر پاساژهای متروکه

بسته شدن معابر مرزی که شاهرگ امرار معاش مردم این مرز و بوم است و باز شدن آنها هم مهمترین خواست اعتصاب کنندگان بود، اصلی ترین عامل بی رونق شدن بازار بانه و وضعیت اسفبار مردم این شهر است.

2 ماه قبل

بازار ایران خواستار مذاکره ایران با آمریکا است

یک هفته پس از گزارش ویدیویی سرویس جهانی بی بی سی از بازار تجریش که آن را معادل تمام ایران قلمداد می کرد و در آن از شرایط پس از تحریم های اعمال شده بر ایران سخن می گفت، گزارش دیگری توسط "فایننشال تایمز" منتشر شده که آینه دیگری از ایران را منعکس می کند.

3 ماه قبل

صدای پای فاشیسم مدرن در یزد

به تدریج یزد سنتی که بسیاری از مردمش بر این باورند که اینجا به آن شکل خانه های چند طبقه مثل تهران درست نمی شود، از دست می رود و "مدرن" می شود؛ اما به چه قیمتی؟

3 ماه قبل

آیا تحریم های ترامپ آنطور که انتظار می رود عمل می کنند؟

به اعتقاد برخی ناظران به نظر می رسد احتمالا رژیم ایران با توجه به معافیت های نفتی و همچنین راه های فراری که پیدا کرده، توانایی دور زدن تحریم ها دارد.

3 ماه قبل

حال که نان نداریم چرا شیرینی نمی خوریم؟

گویی هیچ یک از این مدیران و وزرا نمی دانند چه در میان مردم می گذرد. آنها بی رحمانه حرف ها را می شنوند، سر تکان می‌دهند و عبور می‌کنند.

3 ماه قبل

ممنوعه ممنوع شد؛ آیا این بازی برای فروش بیشتر است؟

در ایران باب شده است که اگر چیزی را ممنوع کردند، آن چیز به سرعت محبوب می شود و فروش می رود. این اتفاق بارها در ارتباط با کتب مختلف افتاد و حالا به طور گسترده همین امر را در بازار فیلم و سریال شاهد هستیم.

4 ماه قبل

رزرو ویلای استخردار در زمانه قحطی همه چیز

زمانی برای دهه پنجاهی ها و شصتی ها، رفتن به شمال کشور حتی در صورتی که عقد کرده یا گروهی جوان (مرد) مجرد بودند با کوهی از استرس و نگرانی از کمیته های بین جاده و بسیجی ها همراه بود. حال زمانه تغییر کرده است.

5 ماه قبل

احتکار از نوار بهداشتی تا نشاسته در حومه شهرها

بارها به چشم دیده ایم که وقتی مردم فکر می کنند کالایی قرار است گران شود، بیشتر به سمت خرید آن هجوم می آورند. مورد دیگر اینکه شهر به شهر قیمت کالاها متفاوت است و مردم برای خرید اقدام می کنند.

5 ماه قبل

گزارش و تحلیل

مقاله

شبکه های اجتماعی

بایگانی


Top