آخرین اخبار

خندوانه، رامبد جوان و حاشیه امنیتی خانواده وی

جایی بسیار دورتر از استودیوی برنامه "خندوانه" در شهر تبریز که رامبد جوان اصالتا بدانجا تعلق دارد، اتفاقات دیگری حول محور خانواده او افتاده است که یکی از نتایج آن اتفاقات، ساخت و پخش برنامه خندوانه است.

8 ماه قبل
بهروز مفید
A- A A+

مطلب منتشر شده ، بیانگر سیاستهای شبکه بیان نیست و نویسنگان آزادند که نظرات خود را بدون سانسور بیان کنند.

شبکه رسانه ای بیان جهت ایجاد فضای تبادل نظر، از نقطه نظرات انتقادی در خصوص مطالب منتشر شده استقبال میکند.

رامبد جوان سالهاست برنامه ای تحت عنوان خندوانه را به روی آنتن تلویزیون می برد. این برنامه که محتوا و فرم طنزگونه ای دارد، حاشیه های زیادی داشته است. از جمله این حاشیه ها، فشار بر شرکت کنندگان برنامه مبنی بر دارا بودن نوعی پوشش خاص جهت حضور در استودیوی برنامه خصوصا برای بانوان می باشد.

از این ها گذشته، به نظر می رسد جایی بسیار دورتر از استودیوی برنامه "خندوانه" در شهر تبریز که رامبد جوان اصالتا بدانجا تعلق دارد، اتفاقات دیگری حول محور خانواده او افتاده است که یکی از نتایج آن اتفاقات، ساخت و پخش برنامه خندوانه است.

بنا بر اطلاعاتی که در اختیار شبکه رسانه ای بیان گذاشته شده است، خانواده رامبد جوان اعم از خواهر و عموی وی در هاله ای از پوشش های امنیتی بوده و به واسطه آنها، رامبد جوان توانسته امتیاز ساخت و پخش خندوانه را بگیرد.

با توجه به محدودیت های رسانه ای در داخل ایران، تلاش تیم ما بر این بود که با توجه به همین محدودیت ها، در انتها بتوانیم اطلاعات موثقی را در این رابطه به دست آوریم.

اخبار به دست آمده نشان می دهد خواهر رامبد جوان از دست اندرکاران گشت ارشاد در تبریز و عموی وی، ناصر جوان تبریزی، از سرهنگ های بازنشسته سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است که کمابیش در عملیات های جمهوری اسلامی در سوریه شرکت می کند.

گویا ناصر جوان توانسته با دریافت پاداش های میلیاردی از سپاه، پاساژ اطلس تبریز را در حدود 3 یا 4 سال گذشته خریداری کند. از اقداماتی که او در راستای مدیریت این پاساژ انجام داده، آن بوده که وی دستور داده است طبقه های اول تا سوم این مجتمع به فروشندگان کالای ایرانی تخصیص داده شود تا بنا بر فرمان علی خامنه ای مبنی بر حمایت از کالای ایرانی، کالای ایرانی به فروش برسد. همه فروشندگان در این طبقات از فرزندان جانبازان، سپاهیان و فرزندان شهدا هستند.

از اهداف برنامه "خندوانه"، نمایش این موضوع است که در ایران هیچ مساله جدی و عمیقی وجود نداشته و هر چه می گذرد همچون سایر ممالک طبیعی است.

حمایت رامبد جوان از جمهوری اسلامی جهت حضور در جبهه های جنگ علیه داعش (که خود این مساله کاملا زیر سوال است) همچنین حاکی از این موضوع است که وی ارتباطاتی با این مسائل دارد.

 

مقاله

شبکه های اجتماعی

بایگانی


Top