آخرین اخبار

آقای تاجزاده؛ جمهوری اسلامی سقوط کرده است

مصطفی تاجزاده که این روزها از او با عنوان تئوریسین اصلاحات نام برده می شود، طی مصاحبه ای اعلام کرده است براندازی نظام در حد آرزوی براندازان باقی خواهد می ماند.

7 ماه قبل
بیان
A- A A+

مصطفی تاجزاده که این روزها از او با عنوان تئوریسین اصلاحات نام برده می شود، طی مصاحبه ای اعلام کرده است براندازی نظام در حد آرزوی براندازان باقی خواهد می ماند.

در این مصاحبه گفته شده که تا زمانی که مردم به اصلاح نظام باور دارند حتی اگر مخالف جمهوری اسلامی باشند، این نظام خواهد ماند.

به نظر می رسد آقای تاجزاده خود نیز می داند که خودفریبی می کند. لازم است ایشان به طور مشخص از خود بپرسد آیا "نظام جمهوری اسلامی" سقوط نکرده است؟ آیا سقوط تنها به معنای محاصره بیت رهبری، صدا و سیما و مجلس است؟ آیا سقوط تنها به همین محاصرات فیزیکی ختم می شود؟ آیا نظامی که برپا شد و چهل سال است که برپاست، همان نظامی است که در بهمن ۱۳۵۷ شکل گرفت؟ آیا سقوط نظام به معنای سقوط شخص خامنه ای است؟ حذف فیزیکی هاشمی رفسنجانی و حصر کامل جویندگان هلال شیعی همچون میرحسین موسوی و به حاشیه بردن امثال منتظری، امیرانتظام، بنی صدر، رجوی و حتی سید محمد خاتمی، سقوط نظام نیست؟

اگر با زبان خود آقای تاجزاده بخواهیم صحبت کنیم، آیا به دست گرفتن مناصب توسط جنتی، لاریجانی، احمدی نژاد و مصباح یزدی، به معنای سقوط نظام نیست؟

واردات لوازم آرایشی، کاندوم، اتومبیل، بیل، سیگار و… توسط سپاه پاسداران همه و همه به معنای سقوط ساختار نظام مند جمهوری اسلامی نیست؟ آیا سپاه پاسداران تشکیل شد تا ریمل، خط چشم و کاندوم وارد کند؟

جمهوری اسلامی پس از حصر خانگی موسوی، به حاشیه رفتن تکنوکرات ها و همچنین راه رفتن روی خون کشته شدگان جنگ ۸ ساله سقوط کرد!

جمهوری اسلامی پس از به قتل رساندن ستار بهشتی، خاموش کردن صدای زنان و دانشجویان، به کنج فرستادن ملی مذهبی ها و کاردی کردن فروهرها سقوط کرد!

خودتان را فریب ندهید، مردم که دیگر فریب نمی خورند.

 

مقاله

شبکه های اجتماعی

بایگانی


Top